קניתי XBOX 360 + שני שלטים אלחוטיים מקוריים + צ'יפ + אינטרקולר - במחיר 2700 שקל. - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי XBOX 360 + שני שלטים אלחוטיים מקוריים + צ'יפ + אינטרקולר - במחיר 2700 שקל.

tzahi04

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עוד לא אושר רישמית אבל כבר אתה לא יכול לשלם בויזה מהארץ לשרות

שזה כבר רומז על העתיד

אם זה הרמז היחידי שלך לזה שיעשו באנים למשתמשים מישראל אז זה נשמע ממש מטומטם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שאני אמרתי שכניראה הולכים לתת באנים לפרוצים

דובי אמר שאני מבלבל בביצים ותיראה מה קרה

ועניין הויזה זה חלק מהעניין

פשוט לא רוצה למכור לאנשים מחוץ לאזורים מורשים כדי לא לעבור על חוקי מדינות זרות(להם)

וכדי לא לעבור על חוקי זכויות יוצרים של יצרני התוכן שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם ב- לא היה אכפת לה, והיא לא הסתבכה בשום דבר בענין, אני לא מוצא סיבה למה שעכשיו תעשה את זה עם ( ואני מניח שאתה מדבר על עוד כמה ארצות קטנות.. )? באמת נראה לך שהיא סתם תזיע, תשקיע ותילחם עם חברות הפריצות בשביל להוריד לה מהרווחים של ה-live ושל ה-360 עצמו ( לא יותר מדי גדולים, אבל עדין רווחים ).

שמע, אתה סתם הכנסת לפורום שמועה שהלחיצה את כולם והרתיעה אותם מה-360!

ואני לא צריך לציין שאני חושב שהשמועה הזאת מופרכת!!!

יש עוד כאלה שחושבים כמוך ( אתרים מוסמכים או משהו )? קראת על זה איפשהו? או שאתה הגעת לזה לבד???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה היתה כתבה על זה באתר ישראלי

וחוץ מיזה היו דבורים גם בהתרים אחרים

כרגע מקרוסופט מנסה לחסום תכנים של אזורים לא מורשים תוסיף את עניין הויזה והשמועות

ויש סיכוי מאוד טוב שזה יקרה אם תרצה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להראות לי את הכתבות???

עדכון ה-Xbox 360: טוב ליהודים?

מאת: ארז רונן 06/05/2007

משתמשי ה-Xbox 360 מחכים כבר זמן רב לעדכון האביב המתקרב לממשק הקונסולה, שאמור, בין השאר, לכלול תמיכה בתכנת המסרים המידיים מסנג'ר, לאפשר צ'יטוט עם חברים תוך כדי משחק ועוד אפשרויות שונות ומשונות. ציטוטים שפורסמו לאחרונה מצד בכירים בצוות הטכני של מיקרוסופט, מצננים את ההתלהבות אצל משתמשי הקונסולה הישראלים.

ליחצו כאן לצפייה בסרטון המציג את חידושי העדכון

לפי הנאמר במספר בלוגים רשמיים וראיונות, העדכון החדש הולך לחזק את אבטחת ה"נעילה האזורית". עד עכשיו יכלו משתמשי הקונסולה הישראליים להרשם כתושבי ארצות-הברית, ועל ידי כך להיות אמריקאי לכל דבר: לשחק בשרתים אמריקאיים, להוריד תכנים רבים שנועדו לאמריקה ועוד. העדכון החדש אמור לחסום את האפשרות: הקונסולה תדע לזהות מאיזו מדינה מתחבר כל משתמש בפועל, וכך לאתר משתמשים מארצות מסויימות המתחזים לתושבי ארצות הברית.

הסיבה לשינוי, לפי מיקרוסופט, היא בעיות הקשורות בזכויות יוצרים: תכני בידור רבים שנמכרים ברשת ה-Xbox Live, כגון סרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה, מאושרות לשידור בארה"ב בלבד. מייקרוסופט, כמפיצת תוכן, אמורה לאכוף את ההגבלות, אך עד עכשיו לא ממש עשתה זאת.

עדיין לא ברור עם המגבלות החדשות יחולו רק לגבי תכני בידור, או גם "ידלפו" לקבצי גיימינג כגון פאצ'ים, משחקי Live Arcade (משחקים מלאים להורדה דרך הרשת), דמואים וכו'. במידה ואכן ייחסמו קבצי גיימינג, הדבר יכאיב במיוחד לרבבות הגיימרים בארץ שייבאו באופן אישי קונסולה מאמריקה ונאלצו לפתוח משתמש אמריקאי, לאחר שמאסו מהציפייה לייבוא רשמי מצד מייקרוסופט ישראל.

שמועה נוספת שמרעידה את קהילת ה-Xbox הישראלית קשורה גם היא לעדכון האביב: לפי השמועה, העדכון אמור לכלול גם מנגנון שיוכל לזהות שחקנים פיראטיים המשחקים בעותקים צרובים של משחקים, ולהעיף אותם מרשת ה-Live. חשוב לציין כי איומים כאלה נשמעים על-ידי מייקרוסופט כבר זמן רב כמהלך למניעת פיראטיות, אך עדיין לא נעשה צעד נרחב כדי לדאוג לסילוק הפיראטיים מהרשת.

עדכון האביב של ה-Xbox 360 יוצע להורדה כבר בשבוע הבא. עד אז נותר לשחקני הקונסולה הישראליים רק להחזיק אצבעות, ולקוות שגם אחרי הורדתו הכל יהיה בסדר.

http://www.vgames.co.il/news_article.aspx?NewsID=13412

תיראה כמו שאמרתי עדיין לא אושר רישמית חסימה לתושבים מחוץ לאזור הרישמי של הLIVE

אבל ביטול הויזה +חסימת תכנים לא בדיוק מעודד לעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית מבן עם שם משתמש BANOMESO או משהו כזה בגיימר? האקסבוקס שלו קיבל באן והוא הולך לקנות חדש עוד מעט.

ואלה יש מצב זה הוא.. לא הרגשה נעימה שהוא עבד עליי ככה כאילו שהוא לא יודע אם קיבל באן. למרות שגם אם היה אומר לי הייתי קונה בכל זאת.

אני לא יודע אם זה השם משתמש שלו בגיימר או לא אבל השם משפחה שלו זה גם משהו כמו מוסקובי'ץ או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא קיבל באן ואם אמר לך שלא אז עבד אליך

למה לא ביקשת שהוא יראה לך ת LIVE ומשחקים במולטיפלייר.

כזה מחיר אתה משלם ובסוף אתה לא יכול לשחק בלייב בחיים יותר אז מה האקס בוקס שווה אם לא לייב?

זה מה שעושה אותו ייחודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותו היה ברור לי שהוא יקנה 360 גם אם המצב של הקונסולה היה כמו הPS3

וגם אם ה360 היה באיכות של GBC הוא היה קונה

פשוט נכנס לו המספר 360 לראש ולא עזב אותו

ועכשיו הוא ישחק במיליון ואחד FPS במצב הSP וזהו :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה פשוט מעצבן, מדבר ככה בזלזול, למה לעזאזל אתה חושב שה- הזה מתאים לכולם?

לא צריך להיות זונת גרפיקה בשביל להתבאס מהגרפיקה עד כדי כך שאין לך חשק לשחק בכלל! והמשחקים כאלה עלובים עד כה בשביל גיימר רציני... כמה כבר משחקים מטורפים יצאו ל-, בוא נודה בזה, מעט מאוד ( לפחות יחסית ל-360 ), גם עוד שנה וגם עוד שנתיים, הם מתמקדים9 יותר במשפחה ושטויות...

לעזאזל איתך, אתה אחד המעצבנים, אתה פאנסוי מטורף של עד שזה משגע כבר!!!

:bash::pissed::s07:

כן הוא קיבל באן ואם אמר לך שלא אז עבד אליך

למה לא ביקשת שהוא יראה לך ת LIVE ומשחקים במולטיפלייר.

כזה מחיר אתה משלם ובסוף אתה לא יכול לשחק בלייב בחיים יותר אז מה האקס בוקס שווה אם לא לייב?

זה מה שעושה אותו ייחודי.

הגרפיקה, השלט הנוח בטירוף ובעיקר המשחקים הגדולים שלו עושים אותו לייחודי, לא רק המולטי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותו היה ברור לי שהוא יקנה 360 גם אם המצב של הקונסולה היה כמו הPS3

וגם אם ה360 היה באיכות של GBC הוא היה קונה

פשוט נכנס לו המספר 360 לראש ולא עזב אותו

ועכשיו הוא ישחק במיליון ואחד FPS במצב הSP וזהו :lol: :lol: :lol:

תמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מתמקדים9 יותר במשפחה ושטויות...

כן תגיד את זה תחשוב את זה אבל מה שקורה בשטח

זה שנינטנדו מפתחת גם וגם ואם הרבה גיוון

זלדה זה לא למשפחה\מטרויד זה לא למשפחה\Manhunt 2 זה בטח ובטח לא למשפחה

וגם מורטל קומבט לא

תבדוק מה בפיתוח לWII ותיראה שיש המון גיוון מה שחסר ב360

אז יופי יש לך טונות של מרוצים וFPS טובים -מבחינתי זה לא מספיק

תמות

משהו מיתעצבן שנינטנדו מוכרת הרבה יותר כל חודש? >:D ;D >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין ו-SKID כדאי שתרגיעו את השפה שלכם או ששניכם תחטפו אזהרות, פה זה לא המקום לויכוחים ילדותיים. קרירין - הדיון הזה הוא על XBOX 360, אם אתה רוצה לדבר על ה- אתה מוזמן לפתוח דיון חדש ולא לפלוש לדיון של מישהו אחר. וכדאי שתזכור שעוד אזהרה אחת ואתה בחוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...