קניית XBOX 360 בניו יורק - מס' שאלות בעניין. - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית XBOX 360 בניו יורק - מס' שאלות בעניין.

Cilay

Recommended Posts

טוב תודה על התגובות כולם .

כמה שאלות יש לי אליכם .

1. מה ההבדל בעצם בין צ'יפ שעולה 700-800 שקל לפריצה שעולה 200 שקל ?

2. אני לא מתכוון לחכות חצי שנה , אני קונה את זה כתחליף למחשב כרגע , כי לא משתלם להשקיע במחשב כי שום מחשב לא יהיה מספיק טוב בעוד חצי שנה - שנה.

ותמיד אפשר לגרום ל 360 להתחמם מאוד ולהדפק ואז אני אקבל את הגרסא החדשה אני מניח , למרות שאני מעריך שאני אקבל טבעת המוות בלי לעשות משהו מיוחד. בכל מקרה חצי שנה אני לא מחכה .

3. כל צורב יכול לצרוב דיסק 8.5 גיגה נכון ?

4.נגיד ואני מקבל LIVE עכשיו במתנה ויש לי גוק אבל אני משחק עם משחק מקורי , עדיין אני אקבל באן? ולגבי אחריות , זה אחריות עולמית ? או שאם משהו נדפק אז נדפק.. (נשאל קודם )

5. קניתי שלשום אל סי די HITACHI 32LD9000 , עם איזה חיבור אני מחבר את ה360 ? או S-VIDEO ? או שבכלל יש חיבור אחר יותר טוב.. היא תומכת ב 720P .

טוב אני חוזר ללימודים , תודה ויום טוב :)

*ראיתי שיצאה גרסת ה elite , האם היא שווה 80 דולר נוספים ?*

1-הציפים שקיימים כרגע ל360 נותנים להחליף בין גירסאות התוכנה של הכונן בלי להתקין מחדש כל פעם

זה האבדל

2-כבר היום אתה יכול לקנות מחשב שחזק מה360 ומציג גרפיקה יותר טובה במשחקים שפותחו

למחשב ול360 ביחד(בפורטים זה עדיין בעיתי) אבל במשחקים כמו אובוויליון מחשב חזק לוקח

הבעיה שמחשב חזק עולה יותר אבל לדעתי בארץ מחשב חזק יותר מישתלם ביחס עלות תועלת לתווך

הרחוק יותר

3-לא אבל אני לא חושב שתימצא חנויות נורמליות שימכרו צורב בלי אפשרות צריבה של DVD9

(שיכבה כפולה)

4-אתה יכול לקבל באן גם אם יש משחק מקורי אם המכשיר פרוץ

אבל בציפ אפשר ליטעון לפני תתוכנה המקורית ואז להריץ משחק מקורי ובתאוריה לא תקבל באן במצב כזה

אבל יכול להיות שבעתיד הקרוב יעשו באן אפילו לאזורים לא מורשים וכבר היום ישראלי לא יכול לקנות מנוי דרך הויזה

בעניין האחריות -קשה לי להאמין שיתנו אחריות רישמית בארץ

5- יש רק לעלית

הוא הרבה יותר טוב מS-VIDEO וS-VIDEO ביכלל לא תומך בHD

עד כמה שאני זוכר ל360 פרימיום וקור יש חיבור קומפוננט שהרבה יותר טוב מי S-VIDEO אבל פחות טוב מי

בעניין המסך אין לי מושג בכמה הוא תומך

אממ , אני אקנה משחקים מקוריים בארהב .

פריצה זה בעצם פריצה של התוכנה לא ? הבנתי שמוסיפים עוד כמה פקודות בHD מתוך 10000 פקודות , אז אני מניח שיהיה קשה למצוא פריצה לעומת צ'יפ , במיוחד אם אני אבטל אותה לפני.

יש לי שתומכת ב720P , השאלה היא אם באמת מבחינת מה שאני אראה בטלויזיה בחיבור HDMן לעומת S-VIDEO יהיה שווה השקעה של 350 שקל ? כי כרגע אין מה לעשות ממש עם HD בנפח גדול .

והם לא ידעו שאני ישראלי כי במקרה שקורה משהו אני אשלח את זה לאחד הדודים באמריקה שיטפל בזה.

:bash::s07::kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::imwithstupid:

אתה לא מבין שהם חוסמים תקונסולה עצמה דרך הרשת?

אחרי שקונסולה ניחסמה אתה יכול לעשות טיול לרדמונד וזה לא יעזור לך

מה דוד שלך יעשה יתבע אותם על החסימה? :lol: :lol: :lol:

הם יוכיחו שהקונסולה הייתה בישראל לפי הרשימות שלהם בקלות במצב איפותטי (או איך שכותבים תמילה)

וזה היה מגיע למשפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב תודה על התגובות העניניות .

בקשר לאחריות דיברתי שאני אגרום לקונסולה להתחמם ולהגיע אל טבעת המוות ואז אני אקבל את הגרסא של ה65NM ..(כשתצא...).

ובקשר לתשובה הראשונה תוכל להסביר במילים יותר פשוטות מה ההבדל ביניהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא פשוט מה שאתה אומר

קודם כל האחריות בחול שזה כבר בעיתי (כל עוד לא קניתה מחנות בארץ שנותנת אחריות אפורה)

חוץ מיזה מי אמר לך שהם ינתו לך קונסולה חדשה?

הם יכולים לתת לך מחודשת וזהו ואולי בהתחלה יהיו אבדלים במחיר

לדוגמה הפרימיום ירד ל300 והפרימיום העתידי יתומחר ב400

וככה במקום לתת לך קונסולה יתנו לך זיכוי או משהו דומה :lol: :lol: :lol:

בעניין הציפ

הפריצה היום זה דרך החלפת תוכנה בכונן של ה360

הציפ פשוט מאפשר להחליף בין התוכנה המקורית לפרוצה בלי להתקין מחדש כל פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה שאני אזמין מאמזון , את האקס בוקס

+שלט נוסף +אינטר קולר ... זה באמת מקרר את האקס בוקס ? או שזה סתם גימיק ?

דבר נוסף , ברגע בעצם שאני מבצע פריצה\שם צ'יפ , הלכה האחריות לא ככה?

אני צריך עזרה דחופה!! מישהו מכיר עוד חנות אונליין בארה"ב שמקבלת ויזה בינלאומית שאני יוכל להזמין את גרסת ה ELITE ? פשוט אין באמאזון והגרסא הזאת חשובה לי בגלל שהיא תומכת ב , אם מישהו יוכל לעזור אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה שאני אזמין מאמזון , את האקס בוקס

+שלט נוסף +אינטר קולר ... זה באמת מקרר את האקס בוקס ? או שזה סתם גימיק ?

דבר נוסף , ברגע בעצם שאני מבצע פריצה\שם צ'יפ , הלכה האחריות לא ככה?

אני צריך עזרה דחופה!! מישהו מכיר עוד חנות אונליין בארה"ב שמקבלת ויזה בינלאומית שאני יוכל להזמין את גרסת ה ELITE ? פשוט אין באמאזון והגרסא הזאת חשובה לי בגלל שהיא תומכת ב HDMI , אם מישהו יוכל לעזור אשמח.

צ'יפ מבטל אחריות.

צ'יפ נותן לך אפשרות להדליק את הבוקס במצב רגיל ואז אתה יכול להכנס ללייב.

אם זוהית בתור פורץ בוקס זה לא משנה כמעט איזה דיסק בפנים אתה מקבל באן.

ב360 הרגיל יש לך אפשרות לקומפוננט שאני מניח שיש לך בטלויזיה ואם אתה לא מתכנן לקנות תוסף של HD DVD ולהשכיר סרטים אין לך צורך בHDMI כי ההבל באיכות זניח עד כדי לא קיים.

אתה יכול ללכת למכולת של צדוק ולקנות עם כרטיס בינלאומי, לחנות לא איכפת זה עסק שלך עם חברת האשראי, פשוט צדוק לא יעשה לך משלוח של גבינה לבנה לארה"ב, אותו דבר עם כל חברה בארה"ב - אם אחותך שם אתה רק צריך נקודת משלוח לגיטימית.

כמו שאמרו קודם - קונסולת PAL מצריכה משחקי PAL , NTSC משחקי NTSC לא משנה איזה צ'יפ מותקן.

בשבל זה יש את הרשימה הזאת:

http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הבהרות:

1. אי אפשר להזמין מאמאזון.

הם לא שולחים דברים כאלה לארץ.

2. שים לב שרכישה של מארה"ב דורשת רכישה של שנאי שימיר את מתח החשמל ל 110V.

לפי מה שאני יודע זה עולה בסביבות ה 300-500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הXBOX נשלח אל אחותי למלון ... והיא מביאה איתה , ואפשר למצוא גם ב100-150 שקל.

איזה הייתם ממליצים לעשות ? חשבתי לבנות לו מארז פשוט ולשים 5 מאוורם עם זרימת אוויר טובה , יש עוד משהו שאני יכל לעשות לו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאור שאמרת עכשיו למודינג שלך יותר מדי כללי.

אם אתה לא רוצה לעשות מארז חדש לגמרי, אני הייתי מציע לך להרחיק את הדלת מה-360, כלומר שיהיה מרווח בין הדלת לחומרה, לשים בדלת מאווררים מול החלקים החשובים שמתחממים הכי הרבה. לנסות לסדר צלעות איכשהו... ולחרר קצת את הדלת בשביל זרימת אוויר טבעית.

אני מציע לך לדאוג להספק חיצוני לכל המאוורים, גם כדי לא להקשות על הספק של ה-360 וגם כדי שתוכל לתת להם להמשיך לפעול ולקרר את ה- 360 כמה דקות אחרי שסגרת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...