קניית XBOX 360 בניו יורק - מס' שאלות בעניין. - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית XBOX 360 בניו יורק - מס' שאלות בעניין.

Cilay

Recommended Posts

קודם כל , ערב טוב.

אחותי כרגע בארהב , מחר היא טסה לניו יורק.

אמרתי לה להביא לי :

Xbox 360 Premium edition

הבנתי שמקבלים איתו שלט אחד בלבד ככה שאמרתי לה להביא לי עוד אחד , אני צודק?מקבלים איתו רק שלט אחד?

ראיתי שיש חסימות לגבי הפריצות ב LIVE , אני לא מעוניין לשחק בעתיד הקרוב ב LIVE ככה שזה לא מעניין אותי ממש.

דבר נוסף , שאני לא יודע אם מותר לדבר עליו בפורום , אם אני אשים גוק אוכל להריץ משחקי PAL ?

תודה ויום טוב , אריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקבלים רק שלט אחד, לגבי פריצה זה לא חוקי. אבל, אם אתה פורץ ומתכוון להוריד אתרים מה זה משנה בשבילך pal? אתה יכול ל--*** משחקים בגרסה האמריקאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם שאני גם אוריד , אבל עוד חצי שנה אני רוצה לרכוש LIVE ולקנות כמה משחקים בארץ , שהם PAL .

נגיד ואני מקבל LIVE עכשיו במתנה ויש לי גוק אבל אני משחק עם משחק מקורי , עדיין אני אקבל באן? ולגבי אחריות , זה אחריות עולמית ? או שאם משהו נדפק אז נדפק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין פריצה לאזורים, אתה קונה בארה"ב משמע קונסולת NTSC, לא תוכל להריץ עליה משחקי PAL אלא אם הם Region Free.

יש כמה, לדוגמא Splinter Cell 4 וכו אבל הרוב לא.

2. הפריצה מאפשרת לך לשחק במשחק שגביתי בעצמך, אין אפשרות להריץ דברים מהכונן הקשיח וכו ואין אפשרות סבירה להריץ

קוד HomeBrew כמו שהיה ב הרגיל.

3. כרגע לפי מה שקראתי רוב האנשים שנחסמו היו אנשים עם פריצות ישנות ואנשים שניסו להישתמש בגירסה מהאינרטנט של Crackdown

בשביל לשחק בבטא של האלו 3, בנוסף התחילו לחסום אנשים שהזדהו שהם ממדינה אחרת מהמדינה שבה הם גרים.

החסימה היא רק מ LIVE והיא לפי קונסולה ולא חסימה של החשבון עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ואני מקבל LIVE עכשיו במתנה ויש לי גוק אבל אני משחק עם משחק מקורי , עדיין אני אקבל באן? ולגבי אחריות , זה אחריות עולמית ? או שאם משהו נדפק אז נדפק..

מיקרוסופט הצליחה לזהות פריצות כולל "ניסתרות"

וכמו שאמרו המכשיר עצמו נחסם לשימוש בLIVE ככה שזה דפיקה רצינית

אבל זה טוב למי שמחפש 360 משומש בזול :lol: :lol: :lol:

האחריות עד כמה שאני יודע איזורית

זה אומר קניתה מארצות הברית האחריות בארצות הברית

חוץ מיזה חבל שקניתה לפני גירסת החומרה החדשה שאמורה לפתור את בעית היתחממות

לפי שמועת היא תיצא בחורף וגם תיהיה יותר שקטה חוץ מפיתרון הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מציע לך לראות את זה-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=262138.new#new

ודרך אגב אני זוכר שאחד באתר נפגע מנורות המוות האדומות

ואין פה יותר מידי אנשים אם 360 -מקסימום עשרות וזה במיקרה המאוד טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה על התגובות כולם .

כמה שאלות יש לי אליכם .

1. מה ההבדל בעצם בין צ'יפ שעולה 700-800 שקל לפריצה שעולה 200 שקל ?

2. אני לא מתכוון לחכות חצי שנה , אני קונה את זה כתחליף למחשב כרגע , כי לא משתלם להשקיע במחשב כי שום מחשב לא יהיה מספיק טוב בעוד חצי שנה - שנה.

ותמיד אפשר לגרום ל 360 להתחמם מאוד ולהדפק ואז אני אקבל את הגרסא החדשה אני מניח , למרות שאני מעריך שאני אקבל טבעת המוות בלי לעשות משהו מיוחד. בכל מקרה חצי שנה אני לא מחכה .

3. כל צורב יכול לצרוב דיסק 8.5 גיגה נכון ?

4.נגיד ואני מקבל LIVE עכשיו במתנה ויש לי גוק אבל אני משחק עם משחק מקורי , עדיין אני אקבל באן? ולגבי אחריות , זה אחריות עולמית ? או שאם משהו נדפק אז נדפק.. (נשאל קודם )

5. קניתי שלשום אל סי די HITACHI 32LD9000 , עם איזה חיבור אני מחבר את ה360 ? או S-VIDEO ? או שבכלל יש חיבור אחר יותר טוב.. היא תומכת ב 720P .

טוב אני חוזר ללימודים , תודה ויום טוב :)

*ראיתי שיצאה גרסת ה elite , האם היא שווה 80 דולר נוספים ?*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אני לא טועה, אפשר לעדכן דרך הצ'יפ, אבל אפשר גם לעדכן את הפריצה ע"י חיבור הכונן למחשב ( שוב, אני לא בטוח בנוגע לכל זה ).

2. זה לא הולך ככה, קודם כל, למה שיביאו לך את הגרסה החדשה? שנית, אם אתה שם צ'יפ / מתקין פריצה, microsoft תגלה ותבטל את האחריות ( בגלל שלשם כך אתה תצטרך לפתוח את הקונסולה, והם מגלים את זה שפתחת ע"י סימן מיוחד, ואז הם מבטלים את האחריות ).

3. לא, אתה צריך צורב DUEL LAYER.

4. לא יודע, אבל לפי קרירין, עצם זה שאתה ישראלי, הם ירצו לעשות לך באן.

זה שווה את ה-80$ במקרה שאתה צריך כונן קשיח של 120GB ( במקום ה-20GB של הפרימיום ), אבל לפי מה שהבנתי אתה לא קונה משחקים מקוריים, ואז עם הצ'יפ או הפריצה, אתה יכול לשחק רק עם דיסקים, לא דרך הדיסק קשיח. א במקרה שאתה צריך את החיבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ , אני אקנה משחקים מקוריים בארהב .

פריצה זה בעצם פריצה של התוכנה לא ? הבנתי שמוסיפים עוד כמה פקודות בHD מתוך 10000 פקודות , אז אני מניח שיהיה קשה למצוא פריצה לעומת צ'יפ , במיוחד אם אני אבטל אותה לפני.

יש לי שתומכת ב720P , השאלה היא אם באמת מבחינת מה שאני אראה בטלויזיה בחיבור HDMן לעומת S-VIDEO יהיה שווה השקעה של 350 שקל ? כי כרגע אין מה לעשות ממש עם HD בנפח גדול .

והם לא ידעו שאני ישראלי כי במקרה שקורה משהו אני אשלח את זה לאחד הדודים באמריקה שיטפל בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ להזמין מאמאזון למלון במקום שתקנה לך בחנות. ככה אתה חוסף 8.5 אחוז מס קנייה בניו יורק.

הם במקרה מקבלים ויזה בינלאומית ? למרות שזה טיול של אחותי מבית ספר .. אמרו להם לא לקבל חבילות , אבל נארגן משהו .. אם אפשר לשלם בויזה בינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאזון מקבלים את כל סוגי כרטיסי האשראי הבינלאומיים.

עדיין הייתי מסתכל בחנויות האחרות ומסיף למחיר 8.5% ורואה איפה יוצא לי הכי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...