לחכות ליולי, או לקחת עכשיו 6600?? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחכות ליולי, או לקחת עכשיו 6600??

mx-3

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יולי נדמה לי והוא יעלה בהתחלה כ-1600 ש"ח אני מהמר מאחר והחנויות ינצלו את זה שזו "חדשה".

לאחר זמן קצר אני מניח שהמחיר יתצייב על 1400-1500 ש"ח

מממממממממ מרובע עם 8 מגה קאש ב 1500 שקל מי חלם רק לפני חודש ככה ה 6600 עלה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד.

אבל עדיין יש את החסרונות. אל תשכח שכשה-Q6600 יעלה 1600 ש"ח ה-6600 הכפול יעלה הרבה פחות.

הכפול יהיה הרבה יותר מתאים ל-OC,קריר הרבה יותר,יצרוך פחות חשמל ולא יהיה חייב קירור נוסף למי שלא מעוניין ב-OC.

בוא לא נשכח שהישומים שמנצלים כפולי מעטים מאוד היום אז על אחת כמה וכמה מרובעי ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אז זה מגדיל לי את המחיר עוד יותר.

אני אצטרך להגדיל את התקציב, למרות שאני אצליח לקבל את המעבד במחיר 266$+מע"מ בלי הוספה של חנות כלשהי.

כל החלקים אני אצליח להשיג במחיר של ספק-המחיר בדולרים+מע"מ וזהו.

יש תחזיות לדברים אחרים שיכולים לצאת עד אז- כמו K10,,R650 או דברים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי דניס אבל בהחלט טוב לדעת שאינטל הוציאו סטפינג חדש שיהיה חסכוני יותר ופחות חם.

בכל מקרה דניס,אני חושב ש-Q6600 מהסטפינג הנוכחי עם סטוק במאמץ יגיע לטמפ' גבוהות מאוד לכן אני דווקא כן חושב שגם אם לא מתכננים OC כמו פריזר 7 פרו הוא המינימום הנחוץ כדי לשמור על שקט יחסי וטמפ' סבירות. (אל תשכח שאנחנו מתקרבים לשיא הקיץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנטספילד זה בעצם שני קונרו "מודבקים"?

לא אכפת לי מודבקים או לא, אותי בתכלס מעניין ביצועים נטו.

ועוד שאלה- בגלל ששני הקונרואים מודבקים האם הם מסוגלים לתקשר אחד עם השני וככה העבודה "מתחלקת" יותר טוב?

חח, אני מצטער שאני שואל כל כך הרבה פשוט אני רוצה להיות בטוח בדברים ולהגדיל את הידע שלי.

מה זאת אומרת סטפינג חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא לך מראש שזה שני קונרוים מודבקים ותסתכל על הביצועים נטו כמו שאתה רוצה.

הביצועים במשחקים/תוכנות שתומכות במרובי ליבות טובים בהרבה וזה רק ילך וישתפר מן הסתם בעתיד.

תוכל לראות ב-Winrar אם אני לא טועה שיפר משמעותי בין היתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...