לחכות ליולי, או לקחת עכשיו 6600?? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחכות ליולי, או לקחת עכשיו 6600??

mx-3

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא.

אני לא מבין למה אתם מניחים שמעבד עם ארבע ליבות יהיה טוב יותר למשחקים בעתיד, אין כרגע שום אינדיקציה לכך. סביר מאוד להניח שבזמן היציאה של E6850 הוא יהיה חזק משמעותית מהQ6600 במשחקים בגלל התדר הגבוה משמעותית, ואין שום דבר לדעת מתי הארבע ליבות של הQ6600 יתחילו לתפוס. אפשר להקביל את המצב המדובר לתוכנות ומשחקים שמנצלים כראוי מעבדי 64 ביט, וזה כבר שנים לא קורה.

אני אישית הייתי הולך על הE6850 מבין השתיים, או מעבד זול יותר עם אפשרות לOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הQ6600 מתחמם הרבה יותר מE6XXX כיום..

בכל אופן זו לא הנקודה שלי.. לדעתי כל עוד במחיר (או פחות) של Quad יש Duo שמהיר ממנו משמעותית, אין סיבה בשלב זה לעבור למעבד עם ארבע ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את ה - QUAD, התמיכה היותר טובה בו עוד תגיע וכבר עכשיו הוא עדיף משמעותית ב - MULTITASKING.

אחרי OC שניהם יהיו כל כך חזקים שאתה לא תרגיש ביתרון של ה - DUO בכלל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחת, האם כאשר משחק תומך בדו כמו קרייסיס הוא תומך גם ב4 ליבות?

ז"א לכל מספר ליבות צריך תכנות שונה או כאשר התהליך תומך בריבוי ליבות זה לא משנה כמה ליבות יש הוא יתחלק ביניהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנות לריבוי ליבות הוא תיכנות כזה שאתה מנסה לפרק את התוכנה לכמה שיותר "תתי תוכניות" (שכל אחת יכולה לרוץ באופן עצמאי על אחרת)

ההגבלה היא לפעמים טכנית (התבססות על חישוב קודם, רקורסיה) ולפעמים בראש של המתכנת (למה צריך להתאמץ לפרק ל-16 חלקים אם יש רק כפולי או מרובעי ליבה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, הבנתי. אז נגיד קרייסיס יודעים שהוא יעבוד עם כפולי בגלל הדרישות שלו, האם יש מידע לגבי עבודה עם מרובעי ליבה?

כי תמיכה בריבוי ליבות בתוכנות ובמשחקים שעומדים לצאת כוללים 4תמיכה בקואד אז אין בכלל שאלה האם לקחת מרובע או כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E6850 הולך להיות ממש לא רלוונטי לדעתי. E6750 יקרע אותו ביחס עלות/ביצועים ומי שיוכל לגרד 266$ כבר יעדיף את Q6600. אמנם פחות מוצלח לאוברקלוק אבל גם פחות תובעני מבחינת לוח וזכרונות, מה גם שחלק מהמשחקים כבר מנצלים 4 ליבות (SupCom למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...