אז מה לקנות למחשב החדש: 8800GTS 640MB או 2900XT 512MB? - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה לקנות למחשב החדש: 8800GTS 640MB או 2900XT 512MB?

Galit17

Recommended Posts

אנשים פה פשוט מתבטאים בבורות KILL משו תפסיק לבלבל לאנשים תשכל.

HD2900XT הוא כישלון ותו לא.

עם זאת לדעתי הוא הכרטיס המשתלם ביותר בשוק כאשר הוא מפגין ביצועים דומים לGTX ברוב הבאנצ'ים ועובר את GTS640MB. מחירו עומד על כ2250שח בארץ.

הכרטיס תומך תמיכה מלאה בHD, מכל הבחינות. ניתן לחבר לכרטיס DVD\ממיר שתומך בHD והמחשב יקבל אות HD ותוכל לראות על המסך HDTV! שזה כשלעצמו מדהים. עכשיו שוב אני אומר הכרטיס נמצא בחיתוליו, כאשר אין דרייבר שבאמת ממצה את היכולות שלו כמו שצריך אפילו בצורה מינימלית. חברה מרושלת ולא מצליחה להוציא דרייבר נורמלי, לכן יש עדיין סיכוי לראות שיפור ניכר בביצועים של הכרטיס ואף אולי לעבור את GTX ברוב המשחקים. כידוע לGTX אין יותר מדי לאן להתקדם כאשר הוציאו שמשפרים אותו ב20%~.

אם 8800GTS זה מה שבראש שלך, אז לך על זה. עם זאת אל נא תשכח שהHD2900XT הינו כרטיס חזק, חדש המצוייד בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום הוידאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין דרייבר שבאמת ממצה את היכולות שלו כמו שצריך אפילו בצורה מינימלית. חברה מרושלת ולא מצליחה להוציא דרייבר נורמלי

מה?!

ומה נגיד על nVidia?!

שחררה את 8800 במחיר מופקע עם כל מיני סטיקרים על האריזה - "Vista Ready + D3D10 Capable" בהבטחה לתמיכה מלאה בD3D10 וwindows vista לפני בערך 7 חודשים...

ועד עכשיו אין לה דרייוורים נורמלים שתומכים אפילו בSLI בוויסטה!

לי זכור כל מיני איומים ברשת של צרכנים שקנו 8800 ומתכוונים לתבוע את nVidia על פרסום שקרי ורשלנות מקצועית על כך שאין דרייוורים נורמלים למעלה מחצי שנה.

אז מרושלים?

מצחיק אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA עשו עבודה מעולה עם הG80 זה DX10, כלומר חדש. מעבר שכל כך חד מבחינה חומרתית. לא נראה לי שראינו מעבר כל כך חד חוץ מהמעבר לDX9.

AMD הוציאו את הכרטיס לא 2 לא 3 לא 4 לא6 7!!!! חודשים למה? כי הם עצלנים או משו לאדע... בקיצר זה רשלנות. ה2900XT CF עובד בVISTA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זאת לדעתי הוא הכרטיס המשתלם ביותר בשוק כאשר הוא מפגין ביצועים דומים לGTX ברוב הבאנצ'ים ועובר את GTS640MB. מחירו עומד על כ2250שח בארץ.

:screwy:

בחיים לא אמרתי שהוא הצלחה.

חוץ מזה אתה טועה ומטעה. הביצועים של 2900 ברוב המבחנים נעים סביב הGTS320 לGTS640 והGTS640 הוא הכרטיס המתחרה שעולה 1900,צורך פחות חשמל,פחות חם,קטן יותר ומציג ביצועים זהים ברוב המקרים ולכן הוא משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס תומך תמיכה מלאה בHD, מכל הבחינות. ניתן לחבר לכרטיס DVD\ממיר שתומך בHD והמחשב יקבל אות HD ותוכל לראות על המסך HDTV! שזה כשלעצמו מדהים. עכשיו שוב אני אומר הכרטיס נמצא בחיתוליו, כאשר אין דרייבר שבאמת ממצה את היכולות שלו כמו שצריך אפילו בצורה מינימלית. חברה מרושלת ולא מצליחה להוציא דרייבר נורמלי, לכן יש עדיין סיכוי לראות שיפור ניכר בביצועים של הכרטיס ואף אולי לעבור את GTX ברוב המשחקים. כידוע לGTX אין יותר מדי לאן להתקדם כאשר הוציאו שמשפרים אותו ב20%~.

אם 8800GTS זה מה שבראש שלך, אז לך על זה. עם זאת אל נא תשכח שהHD2900XT הינו כרטיס חזק, חדש המצוייד בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום הוידאו.

להגיד שהוא כישלון ובו זמנית הכרטיס הכי משתלם לא קצת סותר את עצמו ? ::)

אני לא נכנס לוויקוח ההזוי הזה, צריך לחכות עוד כמה שבועות כדיי שתמונה תתבהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2900xt ממש לא כישלון...

הבושה של עם ההשקה והכל לא חשוב לצרכנים... העיכובים מאחורינו והם לא רלוונטים יותר.

בתכלס יש פה כרטיס שמלבד בעיית החום והחשמל הוא כרטיס מעולה ומשתלם (לפחות בארץ), עוד לפני שהמחירים התייצבו, בנוסף לסיכוי שהוא ישתפר עם נורמאלים... הוא מציג טכנולוגיות מתקדמות כמו התמיכה ב-hd שאין ב-8800. (שוב כי הוא למעשה כמו דור חדש).

הכישלון היותר גדול זה שהם פיספסו את הדור הזה של הכרטיסים בשוק המיינסטרים כי עד שהם יוציאו את ה-2600xt ליבת ה-g90 תהיה בפיתוח מתקדם ו-ati ישארו בפיגור של לוחות זמנים כמה דורות טובים אחרי-זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב8800 יש תמיכה בHD ::)

חוץ מזה הצלחה הוא בטוח לא.

כישלון?

-יקר מהמתחרה

-שווה ערך בביצועים למתחרה

-גדול מהכרטיס המתחרה

-חם מהכרטיס המתחרה

-צורך יותר כוח מהמתחרה

-יצא באיחור של כ7 חודשים מהמתחרה

זה לא כישלון? אז מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער קיל, אבל אפילו באתר של NVIDIA כתוב:

NVIDIA® GeForce® 8600 and 8500 series GPUs feature NVIDIA® PureVideo HD under Windows Vista with a revolutionary new video processing engine. They are the worlds first video processors to offload from the CPU 100% of and HD video decoding, enabling playback on mainstream CPUs and providing unsurpassed movie picture quality and low power consumption.

אני -מקווה- שבאמת יש תמיכה בHD ב8800, אבל זה כנראה לא אותה הורדת עומס שיש ב8600\8500 (לא 100%...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כישלון?

-יקר מהמתחרה

-גדול מהכרטיס המתחרה

-חם מהכרטיס המתחרה

-צורך יותר כוח מהמתחרה

זה לא כישלון? אז מה זה?

כישלון הוא לא כבר עכשיו...

לגבי הצלחה כנראה שלא אבל צריך לראות את הביצועים ב-dx10.

האיחור מאחורינו, הוא מכה לתדמית של אבל בתכלס לא משפיע על הכרטיס, ככה שהשיקול הזה לא רלוונטי...

המחיר יתאזן בקרוב שיגיעו באמת כרטיסים, לא רק של יעצרן אחד ולא במכירה מוקדמת.

למי שיש ספק מספיק, אני לא חושב שיש סיבה לא לחכות שבועיים שהמחירים יירדו קצת ולקחת 2900xt כי הוא הרבה יותר מתקדם טכנולוגית...

מה שכן, ati פיספסו לקוחות כמוני שרצו לקנות כרטיס כמו 2600xt אבל התייאשו בגלל האיחורים... בסוף ני קונה 8800gts 320mb כי 8600gts לא ממש ראוי למה שמשלמים עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער קיל, אבל אפילו באתר של NVIDIA כתוב:

NVIDIA® GeForce® 8600 and 8500 series GPUs feature NVIDIA® PureVideo HD under Windows Vista with a revolutionary new video processing engine. They are the worlds first video processors to offload from the CPU 100% of Blu-ray and HD DVD video decoding, enabling playback on mainstream CPUs and providing unsurpassed movie picture quality and low power consumption.

אני -מקווה- שבאמת יש תמיכה בHD ב8800, אבל זה כנראה לא אותה הורדת עומס שיש ב8600\8500 (לא 100%...)

מה הקשר?

מדברים שם על 8600 ו8500(שלהם לפי הקטע יש תמיכה בHD).

NVIDIA PureVideo HD Technology2

http://www.nvidia.com/page/8800_tech_specs.html

כישלון הוא לא כבר עכשיו...

לגבי הצלחה כנראה שלא אבל צריך לראות את הביצועים ב-dx10.

האיחור מאחורינו, הוא מכה לתדמית של אבל בתכלס לא משפיע על הכרטיס, ככה שהשיקול הזה לא רלוונטי...

המחיר יתאזן בקרוב שיגיעו באמת כרטיסים, לא רק של יעצרן אחד ולא במכירה מוקדמת.

למי שיש זפק מספיק, אני לא חושב שיש סיבה לא לחכות שבועיים שהמחירים יירדו קצת ולקחת 2900xt כי הוא הרבה יותר מתקדם טכנולוגית...

מה שכן, ati פיספסו לקוחות כמוני שרצו לקנות כרטיס כמו 2600xt אבל התייאשו בגלל האיחורים... בסוף ני קונה 8800gts 320mb כי 8600gts לא ממש ראוי למה שמשלמים עליו...

אני נתתי את הנימוקים למה הוא כן כישלון.

מה הנימוקים שלך שהוא לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כישלון?

-יקר מהמתחרה

-גדול מהכרטיס המתחרה

-חם מהכרטיס המתחרה

-צורך יותר כוח מהמתחרה

זה לא כישלון? אז מה זה?

מסכים איתך.

אל תגידו שHD290XT יותר זול מ8800GTS 640MB כי בארה"ב אפשר למצוא אחד כזה ב350$ כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

מדברים שם על 8600 ו8500(שלהם לפי הקטע יש תמיכה בHD).

NVIDIA PureVideo HD Technology2

http://www.nvidia.com/page/8800_tech_specs.html

אני נתתי את הנימוקים למה הוא כן כישלון.

מה הנימוקים שלך שהוא לא?

הנימוק היחידי והחשוב שלי הוא הפוטנציאל העתידי שלו:

- שיפור בביצועים עם נורמאלים

- מתקדם טכנולוגית:

- תמיכה מלאה ב-hd, לא חלקית כמו ב-8800

- יחידות עיבוד גיאומטריות משולבת ב-stream prossessors, שאולי תועיל בעתיד.

- סיכוי לתמיכה יותר יעילה ב-dx10, כי הוא יצא 7 חודשים אחרי.

מספיק הסברים לבינתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי עדיף בכלל לא לקנות כרטיס מסך מהדור נוכחי ולחכות לדור הבא? :nono:

בטח שעדיף, אבל בינתיים כרטיסי הדור הבא אפילו לא הוכרזו.

חוץ מזה, זה מירוץ, אם תמיד תחכי לטכנולוגיה הכי טובה, את תחכי לנצח.

עם כל דור באים היתרונות שלו והחסרונות, אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...