אז מה לקנות למחשב החדש: 8800GTS 640MB או 2900XT 512MB? - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה לקנות למחשב החדש: 8800GTS 640MB או 2900XT 512MB?

Galit17

Recommended Posts

מסכים איתך.

אל תגידו שHD290XT יותר זול מ8800GTS 640MB כי בארה"ב אפשר למצוא אחד כזה ב350$ כבר

לא הייתי ממהר להכתירו כיקר מה 640

ה 2900XT + הבאנדל המדהים של נראה לי די אטרקטיבי

# Free Game Redemption Coupon

# Black Box Game Coupon

לשחק HALF-LIFE בין הראשונים בעולם ...מה רע? :yelclap:

ביצועים?

לא אני ולא אתה ,לא ולא ATI ,לא נדע ביצועים אמיתיים עד לבואם בסערה של משחקי DX10

וכשזה יגיע,כבר יצאו כרטיסים תומכים ב DX10.1 שבטח יוחלפו מהר מאוד מהראשונה להתלהב בכרטיסי DX11 תומכי SM7

קשה קשה השוק הזה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חיובי :xyxthumbs:

#

חברת מוסיפה גם את סטאלקר S.T.A.L.K.E.R

שאר היצרניות:

"The Black Box" from Valve

Additionally, Valve offers a voucher coupon that allows users free copies of 3 upcoming titles from Valve´s "The Black Box" game bundle. This offer includes Half Life 2: Episode Two, Team Fortress 2 and Portal, and the games will be available via downloads through Steam-Valve´s online platform for games, when they become available later in 2007. In the meantime, users will be able to enjoy a free copy of Valve´s Day of Defeat.

http://www.techpowerup.com/index.php?31160

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זה נחמד ,אבל לא מה שחשוב פה!

מה שחשוב פה זה שנדע כבר איזה כרטיס מסך יותר טוב 8800 או 2900 כי שבוע הבא אני רוצה לקנות מחשב ואין לי סבלנות לחכות עוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב כרגע:

ב8800 יש תמיכה בHD ::)

חוץ מזה הצלחה הוא בטוח לא.

כישלון?

-יקר מהמתחרה

-שווה ערך בביצועים למתחרה

-גדול מהכרטיס המתחרה

-חם מהכרטיס המתחרה

-צורך יותר כוח מהמתחרה

-יצא באיחור של כ7 חודשים מהמתחרה

זה לא כישלון? אז מה זה?

לפי זה תחליטי מה לקנות.

יכול להיות שמשהו ישתנה שבוע הבא אבל לא סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זה נחמד ,אבל לא מה שחשוב פה!

מה שחשוב פה זה שנדע כבר איזה כרטיס מסך יותר טוב 8800 או 2900 כי שבוע הבא אני רוצה לקנות מחשב ואין לי סבלנות לחכות עוד!

לצערי אין תשובה חד-משמעית מי יותר טוב , וזה כנראה לא הולך להשתנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הי 8800 בהתחלה שיצא גם לא טוב נכון?

האמת היא שמבחינת ביצועים במשחקי DX9, הכרטיס די היה שוק.

הוא נתן ביצועים גבוהים יותר מCF של שני כרטיסי הדגל הקודמים של ATI, והGTS, כרטיס מיד-היי אנד, היה שווה בביצועיו לכרטיס הדגל הקודם של החברה - ה7950GX, לפי מה שאני יודע, הבדל כזה בביצועים בין דור לדור עוד לא היה.

אבל זה היה לפני שבעה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היום 2900 בערך ברמה של 8800GTS והוא רק יצא אז ההשערה שלי שעוד חודש הוא יהיה בערך ברמה של GTX לא?(בגלל דריברים)

כי תחשבו רגע, הוא רק יצא והוא דומה בביצועים ל 8800GTS של ההיום, וכשבזמנו יצא 8800 הוא היה הרבה פחות טוב ממה שהוא היום .

ה 2900 רק יצא והוא ברמה של 8800GTS אז זה אומר שתוך כמ שבועות הוא יהיה ברמה של שGTX לא"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזימי.

תשמעי, את לא תפסידי עם אף אחד מאלו. חלשים הם לא. פשוט תכיני שני פתקים, אחד עם אחד עם , שימי בידיים ותבקשי ממישהו לבחור יד. זה יעשה את העבודה קלה יותר בשבילך ;D .

אם את ממש לחוצה על הביצועים, הGTX הוא עדיין המלך הבלתי מעורער... לא ייתנו שיפור של 50%, אל תתלי את כל יהבך בזה. עכשיו, אחרי שחיכית חודשים לR600 את תחכי עוד חודש חודשיים לדרייברים? בסוף תחכי, תקני 2900XT ויומיים אח"כ ייצא הG90 ואז מרוב ייאוש תקפצי ממקום גבוה. לא חבל? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היום 2900 בערך ברמה של 8800GTS והוא רק יצא אז ההשערה שלי שעוד חודש הוא יהיה בערך ברמה של GTX לא?(בגלל דריברים)

כי תחשבו רגע, הוא רק יצא והוא דומה בביצועים ל 8800GTS של ההיום, וכשבזמנו יצא 8800 הוא היה הרבה פחות טוב ממה שהוא היום .

ה 2900 רק יצא והוא ברמה של 8800GTS אז זה אומר שתוך כמ שבועות הוא יהיה ברמה של שGTX לא"?

ההשערה שלך לא מדוייקית כיוון שלGTS באותו זמן גם יהיו דריוורים חדשים.

אם לבחור נטו אז את תשלמי פחות כ300 שח על הGTS640 ותקבלי כרטיס שווה ביצועים ברוב הזמן(בפילטרים יש לו יתרון ברור),שיקח פחות חשמל,יהיה קר יותר ויהיה קטן יותר.

הוא לא יהיה ברמה של GTX אפילו הודיעו על זה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...