מעוניין לקנות היום כ. מסך למחשב AMD צריך עזרה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות היום כ. מסך למחשב AMD צריך עזרה

elada22

Recommended Posts

אני רוצה בעצם להבין מה אני קונה כי הפעם האחרונה שאני קניתי כ. מסך זה היה או ג'יפורס 2 או 3. (קניתי 2 ונשארתי איתו עד לפני שבועיים)

חובה שלא ניתן להתפשר

1. תמיכה בHDTV (לא שהוא בקושי יריץ אלא שיריץ באופן חלק)

2. תמיכה בDX10 (מותקנת לי ויסטה)

3. אני מתכנן לחבר אותו לטלויזיה אז שיהיה לי חיבור איכותי.

4. אני מתכנן גם לחבר את כרטיס הטלויזיה שלי (שהוא ממש ישן טילים ואני לא יודע אם אני אחליף אותו)

המסך שלי כרגע הוא CRT 775FT

17"

אני רוצה שתסבירו לי איך בעצם קובעים את הטיב של כ. המסך מפני ששמתי לב שהפרמטרים התרבו בצורה מטורפת.

אני מחפש להוציא בסביבות ה400 ש"ח. אם זה לא מספיק ועדיף לי לחכות להורדת מחירים אז פשוט תגידו.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא רוצה תמיכה לDX10 אז כנראה הוא רוצה למשחקים...

הדרישות שלך גבוהות והתקציב שלך נמוך...

ה8500GT הכי קרוב לתקציב שלך (הוא עולה בערך 500 שקל)

אבל הכרטיס הזה לא יתאים לך אם יש לך AGP (ואני בטוח ב100% שיש לך.....)

עריכה למי שעקף אותי מעליי:

אם היה לו לפני זה גיפורס 2 או 4 זה אומר שיש לו AGP. ולפי מה שראיתי כרטיסי הDX10 יצאו רק לPCIE

או שאני טועה?? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני לא נתתי המון פרטים.

אני בעיקרון מעוניין במשחקים אבל זה יקפיץ לי את המחיר לשמיים אז עדיף שלא.

הלוח אם הוא חדש!

asus m2a-vm

אני לא יודע מה זה AGP

בג'יפורס השתמשתי בכלל על הפנטיום 4 הקודם שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמלא את הפרטים שלך המפרט שלך כגון מעבד זיכרון וכדומה יהיה יותר קל לעזור לך, בכל אופן אני רוצה להעיר כמה הערות:

8500GT הוא יריץ משחקים באופן בינוני מאוד על הגדרות בינוניות ונמוכות, עכשיו אתה רוצה תמיכה בDX10 אבל מה זה יעזור אם לא תוכל להריץ שום משחק DX10 כמו שצריך? הם יותר קומפלקסים ממשחקי DX9, והכרטיס לא ממש מיועד למשחקים מהסוג הזה אז בתקציב שלך תמיכה בDX10 שווה לתחת ואפשר מראש לוותר אותה.

עכשיו אתה בVISTA זה מביא איתו שלל בעיות כמו בעית ביצועים ירודה לעומת WINDOWS XP, בשל דרישות הזיכרון הגבוהות של המערכת ודרייברים בדרגה נמוכה של , תוסיף את זה לסל וכבר ההרפתקה שלך יורדת לאפס.

עיצות: אם אתה רוצה לשחק בקטנה עם גרפיקה סבירה+ עם תמיכה בHDTV ובכל מה שציינת כולל DX10, קח 8600GT בהנחה שהוא עולה כמו ה7600GT, רק זכור שזה שהוא תומך בDX10 לא אומר שתוכל ליהנות מזה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מחשב מיושן יחסית כמו שיש לך ותקציב מוגבל ל400 שקל כל מה שאתה יכול לעשות זה לשדרג לכרטיס 6200 או 7300GT (קצת יותר יקר מהתקציב שלך אבל קרוב מספיק) ואפילו ל7800GS שעולה יותר מ1500 ש"ח שיהיה מהיר מאוד. הבעיה היא בחיבור הAGP שיש לך.

כרטיסים לHDTV צריכים להיות PCIExpress בגלל כמות הנתונים שהם צריכים העביר בעיבוד, למרות שתכני HD מהאינטרנט עובדים לא רע גם על 6200 AGP 256MB כמו שיש לי. אני מריץ 720P על XP 2600, ויש 1080P מסויימים שעובדים אצלי גם כן. לרוב יש בכרטיסים האלה יציאת טלויזיה איכותית מספיק, אבל בחיבור אנלוגי רגיל לטלויזיה הרזולוציה תרד לרזולוציה הרגילה של 720x576 PAL.

עם AGP לא תוכל להריץ DX10. כרגע אין כרטיסים כאלה. אבל הכרטיסים שרשמתי פה תומכים בDX9 שהוא מתקדם יותר ואיכותי יותר ממה שיש לך היום באופן משמעותי. ההבדל שתראה הוא באיכות התמונה, עומק הצבע וכמובן במהירות שתהיה קצת יותר גבוהה.

במה נמדד כרטיס מסך - על רגל אחת:

סוג המעבד הראשי - GPU. לכל סידרה התווספו שיפורים נוספים ויכולות נוספות ברמת החומרה. התמיכה בDX9 מתחילה מגירסת FX או 9700 והיא היתה קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת היכולות הגראפיות והתיכנותיות של המעבדים.

כמות ומהירות הזיכרון - ככל שיש יותר יש יותר מקום לטקסטורות (ה"חומרים" על קירות ועצמים במשחקים), יש יותר מקום להכנה של התמונות הבאות ויותר עיבוד נעשה קרוב למעבד הגראפי במקום בזיכרון הרגיל של המחשב שהגישה אליו איטית יותר. גם למהירות החיבור ולרוחב הפס בין הזיכרון למעבד הגראפי יש חשיבות כמובן. רוחב הפס נמדד בביטים.

סוג החיבור (AGP PCIe) - לכל חיבור יש את מגבלת המהירות שלו ומאחר וישנם לא מעט נתונים שצריכים לעבור בין המעבד הראשי, הזיכרון הראשי לבין המעבד הגראפי, ככל שהמהירות הזו גבוהה יותר כך התהליך כולו מואץ. PCIe מהיר פי 2 מAGP והיום מתחילים לפתח PCIe 2.0 שהוא מהיר פי 2 מהדור הנוכחי.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...