מעוניין לקנות היום כ. מסך למחשב AMD צריך עזרה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות היום כ. מסך למחשב AMD צריך עזרה

elada22

Recommended Posts

חחחח EXPLORER יא מסכן כתבת את כל זה מבלי לדעת שבעצם כן יש לו PCI EXPRESS!!!

ולמה אתה מבלבל לו תמוח לגבי הזיכרון ולגבי כל הפרמטרים שנתת לו?! אם הוא לא מבין בזה אז תסביר בצורה כללית שיידע מה טוב ומה לא!

אז ככה לפותח הת'רד -

כ. מסך ב400 שח למשחקים לא תוכל לקבל. אם אתה מתכוון למשחקים כמו ו-NBA בלבד... ומשחקים ישנים מלפני שנתיים שלוש אז ללא שום ספק קח את ה8500GT שייתן לך מענה די טוב ותהנה ממשחקים כמו שציינתי (פיפא נבא...). אם אתה רוצה למשחקים יותר כבדים תצטרך לחפש מינימום X1950PRO שגם הכרטיס הזה כבר מתחיל להתיישן עם כניסת הHD2900XT.... (כרטיס מסך הבא של ATI\AMD) תחפש X1950PRO במחיר הכי זול שתמצא ואין מה לעשות מדובר בהשקעה של כ 800-1000 שח. אם אין לך תתקציב הזה כדאי לך לקנות משו בקטנה כמו 7300GS שייתן לך מענה לדברים הפשוטים ביותר והוא גם די זול (350) הכרטיס הזה חלש מאוד אבל יפעיל משחקים כמו פיפא וכו'. אין מה לעשות בשביל משחקים צריכים כרטיס מסך יקר והמחירים עוד לא ירדו מספיק בשביל להגיע לתקציב שלך.

לגבי הפרמטרים הנה :

1. GPU - חברות כרטיסי המסך העיקריים - ו- AMD\ATI קבעו סדר לכרטיסי המסך שלהם למשל: FX5200-FX5950 באמצע תוכל למצוא FX5600 וFX5500 אלה כרטיסי MID-RANGE (טווח הביניים) הFX5950 זה כרטיס HI-END (לטווח הגבוהה) שנתן בזמנו מענה לכל משחק והיה בין הכרטיסים הכי חזקים בשוק. אצל ATI זה X300-X800 או X1300-X1950 שוב פעם אותו עיקרון ככל שהמספר יותר גבוהה ככה הכרטיס יותר טוב. X1300 לא יהיה יותר טוב מX800 כי הם פשוט מסדרות שונות X800 הוא מהסדרה הקודמת אבל מיועד לטווח הגבוהה וX1300 מיועד לטווח הנמוך למערכות מחשב תקציביות כלומר הוא כרטיס חלש מאוד. אותו דבר בNVIDIA ה5950 יהיה כרטיס יותר חזק מה6200 וגם מה-6600 (לא GT) כי שוב פעם מדובר בכרטיסי טווח נמוך\ביניים אל מול כרטיס מסדרה קודמת אך לטווח הגבוהה.

המחירים של כרטיסי המסך לטווח הביניים\גבוהה לא יורדים מהר כל כך ונשארים בדר"כ על מחיר של מינימום 600-700 שח. קח לדוגמא את GEFORCE6600GT שעדיין תוכל למצוא אותו למכירה במחירים עלובים של 700-800שח ולעומתו יש את 7300GT (שבמקרה יוצא מן הכלל סדרה 7 של יותר חזקה מסדרת 6 של משמעותית כך יצא שה7300GT יותר חזק מ6600GT) שעולה 550שח שייתן ביצועים יותר טובים בהרבה מה6600GT.

2. מחיר\ביצועים - כעיקרון צריך לחפש ברשת כמה שיותר סקירות בדיקות שעשו לכרטיס מסך שאתה חושב לקנות ולראות אם לעומת האחרים הוא גם נותן ביצועים הכי טובים וגם במחיר טוב זה אחד הפרמטרים החשובים אלא אם כן השם משפחה שלך הוא גאידמק ואתה יכול לקנות כרטיס ב5000 שקל.

3. (MB) ורוחב פס (BIT) - כעיקרון תמיד תחפש תכרטיס מסך עם הכי הרבה ועם הרוחב פס הכי רחב. הבעיה מתחיל כאשר רוחב פס של יותר מ128BIT תוכל למצוא רק בכרטיסי HIGH-END שדי יקרים. תבין דבר אחד לגבי כמות הזיכרון - אם כרטיס מסך כמו 7300 בא עם כמות של 512MB (שזה די הרבה) זה לא נותן לו שום שיפור בביצועים... הכרטיס עצמו חלש ולא יוכל בשום פנים ואופן לנצל אפילו חצי מכמות הזיכרון! בגלל זה שקונים כרטיס ברמה הזאת תחפש את הכי זול. (הכרטיס 7300LE הינו כרטיס גרוע לחלוטין שלא ייתן לך אפשרות לשחק כמעט בשום משחק יריות חדשני). גדול כמו ב-(GEFORCE8800GTX (768MB עוזר משמעותית ועובדתית במשחקים כי הכרטיס מנצל את הזיכרון ונותן ביצועים מהממים במשחקים כאשר כל משחק אצלו במקסימום גרפיקה עולה ב100FPS שזה אומר 100תמונות לשניה, תכלס זה אומר שאתה רואה את המשחק בצורה חלקה וללא תקיעות אפילו הכי קטנות כלום! שזה לדעתי מדהים שמדובר במשחקים חדשים מאוד בעלי גרפיקה מהממת.

בקיצר יש עוד ועוד דברים אין סוף אבל מה שנתתי לך כאן זה הבסיס מקווה שעזרתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז בוא נגיע לתשובה זריזה, אני לא גיימר!

אני מקסימום אשחק במשחק מכוניות כמו NFS וGTA אבל זהו.

אני מאמין שכל כ. שתמליצו לי עליו יספיק לבצועים למשחקים האלה כי הם כבר ישנים נורא.

אז מה לקחת?

תגידו לי בדיוק כולל כמות וחברה ודגם.

אני חושב שאני פשוט אתקין אקס פי מדיה סנטר וזהו.

מצטער ששכחתי לציין שאני רוצה תמיכה מלאה במדיה סנטר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8500GT + II 667 רצוי של אותה חברה, כמו הקודם(הזכרון, הכוונה).

זהו סוד "הצלחה של המחשב שלך.

ומדיה-סנטר...ממממ.....זה כבר שטויות של . הוא אמור להיות MEDIA CENTER EDITION ויש לך מדיה-סנטר, מחשב פנטר עם נחמד וכ. מסך שיספיק לך לכל הצרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה???

אבל הזיכרון שלי הוא של קינגסטון.

הם מייצרים כ. מסך????

תגיד, אתה בסדר ?

התכוונתי לעוד סטיק של שיהיה של חברה כמו שהסטיק הראשון !

איך ערבבת לפה גם כ. מסך ?

בקשר לכ. מסך המלצתי על 8500GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...