ה-Asus Radeon X850 XT שלי מת. ואני חם על 8600GTS.... שאלות דחופות! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Asus Radeon X850 XT שלי מת. ואני חם על 8600GTS.... שאלות דחופות!

Rivking134

Recommended Posts

אתה טועה, בהתחלה ה - DX10 ייושם רק בהגדרות הגבוהות של המשחקים שייתמכו בו וה - 8600GTS לא יחזיק את זה.

אז לא יהיו אפקטים שה - 8600GTS יוכל להראות (תוך כדי שמירה על קצב פריימים נורמלי) שה - X1950PRO לא יוכל להשיג.

וההבדלים בביצועים הם לא קטנים כמו שאתה מתאר, אתה יכול להסתכל בביקורות שהבאתי ולראות שיש הבדל משמעותי בין הכרטיסים לטובת ה - X1950PRO.

לינק - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=259131.20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביקורות קראתי והרבה, אפשר גם לקרוא את הביקורות שאתה הבאת (לא רק את העמודים הספציפיים אלא את הביקורת כולה) ולהתרשם שההבדל רוב הפעמים לא משמעותי ולא כזה שיאפשר הגדרות גבוהות יותר. בשביל זה אני אוהב את ביקורות כרטיסי המסך של HardOCP שם מנסים למצוא את ההגדרות הגבוהות ביותר בהן ניתן לשחק בFPS נורמלי. הביקורת של HardOCP אגב, החמיאה ל8600GTS גם מבחינת ביצועים: http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTMyNCwsLGhlbnRodXNpYXN0

בנוגע ליישום של DX10 רק בהגדרות גבוהות ש8600GTS לא יוכל להריץ, אני חולק עליך. אבל נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס הספק הזה נחשב כג'נרי? למה אין לי כסף לקנות ליברטי אז חשבתי אולי עליו אבל אם הוא ג'נרי אז אני לא ילך עליו, המפרט שאני מתכנן עליו הוא 5000/5200/5400 כ.מסך 1950פרו,2 ג'יגה , ואפולו..

dilbert , לא קונים כ.מסך dx10 כשעוד לא יצאו משחקים שתומכים בו? מה כל הקטע בזה תגיד לי? גם ככה הוא לא חזק בכלל ה 8600gts- אני לא הייתי מתקרב אליו בכלל, עד שיצאו משחקים תומכי dx10 לא לוקחים כרטיסי dx10 midrange - ה1950 משתלם בהרבה יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניתם לי בקשר לספק השני שלי:

ספק בעל שתי מסילות 12V אחת 16A ואחת 15A קוראים לו LC-B500E מייצר 400W real והמקס output לו הוא 500W הוא יוכל להחזיק לי את הכרטיס?

אגב אני לא לוקח את המידע הזה מ-NVIDIA אני יודע שהם מגזימים אני לוקח מהספקית שאני קומה ממנה במקרה הזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*שווה לקרוא את הביקורת של X-BIT LABS לפני שקוטלים כל כך מהר את ה 8600GTS..

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce8600gts.html

אחת הביקורות היותר מקצועיות ומהארוכות ביותר שקראתי אי פעם לגבי רכיבי חומרה..

אפשר לראות באמת שבהרבה באנצ'ים מצבו של ה 8600GTS לא מזהיר והוא לעיתים נעקף על ידי ה X1950PRO או ה 7900GS.. אך לעיתים הוא עובר אותם ואף עקף פעם או פעמיים את ה X1900XT במעט..

זה הכל תלוי באיזה משחק ובאיזה הגדרות. (שימו לב שהבדיקות שם נעשו עם הדרייבר הישן שלו..)

*שוב, זה לא אומר שאני ממליץ עליו כרגע אבל זה לא יהיה נכון לקטול אותו סתם כרגע..

אני לא קניתי אותו - אני אולצתי לקבל אותו במקום 7900GT. לא נראה לי שהייתי קונה אותו אם הייתי צריך לבחור כיום כרטיס אבל הוא גם לא כל כך גרוע..

יש לו את הייתרונות שלו שב 7900GT לא היה לי - לדוגמא - אני משחק ב TD-UNLIMITED עם HDR+FSAAX4 בקצב FPS טוב, דבר שב 7900GT לא היה אפשרי טכנית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ,אבל תראה:

מתוך כל המשחקים שבדקו שם ה - 8600GTS מנצח את ה - X1950PRO ב - 2 משחקים, הם משתווים ב - 11 משחקים וה - X1950PRO מנצח ב - 5 משחקים.

העניין הוא כשה - 8600GTS מוביל זה בהפרש קטן מאד ולרוב גם במצב ששניהם מציגים FPS לא שחיק ואילו כשה - X1950PRO מוביל זה בהפרש משמעותי וב - FPS שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...