ה-Asus Radeon X850 XT שלי מת. ואני חם על 8600GTS.... שאלות דחופות! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Asus Radeon X850 XT שלי מת. ואני חם על 8600GTS.... שאלות דחופות!

Rivking134

Recommended Posts

אני יחזור עוד פעם jacko_il שהתגובה שלו הייתה הכי משמעותית בשבילי...

יחדית עיבוד שנמצאת בכרטיס DX9 לא יכולה להשתוות ליחידת עיבוד בכרטיס DX10 כיוון שב-DX10 היא יותר מהירה היא בנויה יותר טוב.

ואני יודע ש-128 bit נשמע ממש מעט לכולם אבל הכרטיס מוכיח את עצמו פעם אחר פעם... וקוטל DX9... בגלל זה אני אוהב ת'כרטיס ומקסימום כמה חודשים אחרי שאקנה אותו אני אעשה וזה בערך ישווה אותו ל-8800GTS.

שאלה בקשר ל- הספק הנ"ל (TT 430W) יחזיק של הכרטיס הזה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא ישווה אותו ל - 8800GTS (וגם הספק לא יחזיק).

SLI נועד רק לכרטיסים הכי חזקים בשוק, לא עושים עם כרטיסי ביניים כי עדיף לקנות כרטיס שוק גבוה אחד במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא!

שניהם יחזיקו משחקים במשך אותה תקופת זמן וה - X1950PRO מציג ביצועים עדיפים.

מחזק את דבריו של DENNIS

ממש לא שווה של 86GTS

כבר עדיף להשקיע ב-88GTS320 שיתן ביצועים עדיפים

אם בכלל MID RANGE אז הביצועים של ה-1950PRO יותר טובים מה-86GTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים מאד לגבי ה .. לא עושים לכרטיס MID. (אולי אם מצליחים לקבל דיל בחצי מחיר..) 2 8600GTS ייתנו פחות ביצועים מאשר 8800GTS יחיד והמחיר שלהם זהה.. ואני אפילו לא מדבר על החום במארז וצריכת החשמל שלהם ב ..

לגבי הכרטיס עצמו,

אנחנו ממש לא יכולים לשפוט אותו נכון לעכשיו. ולא נראה שקניית 1950 זה קנייה נכונה בימים אלו..

גם ב TOMSHARDWARE לא הגיעו למסקנה סופית לגבי ה 8600GTS. יש עוד דברים שצריכים לבדוק ולהשוות לפני שאפשר לענות על השאלה מי עדיף -

כמו לחכות לדרייברים סופיים ויותר טובים ל 8600GTS.. (ממש לא בטוח שזה ישנה משהו אבל צריך לתת לזה הזדמנות..) וגם לחכות לביצועים במשחקי DX10.

נ.ב- ה 8600GTS עבר בכמה בנצ'ים את ה 1950 PRO ULTIMTE..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יאללה אחים מפה באמת הבנתי שאסור להתעסק עם כרטיסים בינוניים אני הולך על 8800GTS 320MB וגם לפני הת'ירד חשבתי לעצמי על הכרטיס הזה...

שאלה אחרונה!!!!...

האם ה-430TT שלי יחזיק 8800GTS 320?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא!

שניהם יחזיקו משחקים במשך אותה תקופת זמן וה - X1950PRO מציג ביצועים עדיפים.

דווקא בגלל ששניהם יחזיקו משחקים באותה תקופה (1950PRO לא יחזיק מעמד יותר מ8600GTS), ובגלל שההבדל בין הכרטיסים קיים בבנצ'מרקים אבל מבחינה מעשית ההבדל קטן (למשל הורדה קטנה בהגדרה כלשהי של משחק), אני לא אלך על 1950PRO. ההבדלים בביצועים קטנים, וההבדל הגדול ביותר הוא DX10. אני מצטער אבל בן אדם שקונה היום כרטיס מסך ב1000 ש"ח כן יכול לצפות להריץ איתו משחקים בעוד שנה-שנתיים, בהגדרות כלשהן. ולהריץ אותם בתצורת DX9 במקום DX10? בשביל מה?

ספציפית כדאי לראות אם השבוע יצאו גם כרטיסי המידריינג' של ATI או שהם יצאו רק ביוני, אבל זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...