אתם מפחדים מגנבים? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם מפחדים מגנבים?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

חברה, הסיפור אמיתי לחלוטין, מילה במילה.

צריך לתת לגנבים האלה מכות ולהתעלל בהם, צריך לעשות להם את הדבר הכי גרוע שהם ירגישו בחיים שלהם!

i101884_drevilpg1.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל אלה שחושבים שיוכלו להרביץ לגנב - תדעו לכם שבארץ עדיף להזמין אותו לכוס קפה בגלל שרוב הסיכויים שאתם תשבו בכלא במקומו אם תתנו לו מכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על זה שאם גנב נכנס אליכם הביתה ואתם מרביצים לו אז הוא יכול לתבוע אותכם. ואם אני אומר שאני אדם אלים, אני מרביץ לכל מי שנמצא בביתי בהסכמתם. כלומר, אני מרביץ לאחי והוא מרביץ לי ואבא שלי מרביץ לי ואני מרביץ לו וזה מקובל על כל דיירי הבית. עכשיו, אני לא הזמנתי את הגנב לביתי והוא לא ידע את הנוהל שכל מי שנכנס לבית מרביצים לו. אז אם הגנב קיבל מכות, זה לא באשמתי כי הוא לא היה מוזמן לביתי והוא לא מכיר את הנהלים בביתי.

ועוד משהו, אפשר להגיד בבית המשפט שאני עשיתי תרגול באיגרוף והגנב הפריע לי באמצע ובטעות נכנס לי מול האגרוף.

מה שאני רוצה להגיד זה שאם בארץ מתנהגים כך:

אם נותנים לגנב לתבוע אותנו על כך שהרבצנו לו כי הוא פרץ לביתנו, צריך ללכת עם הרעיון הזה ולהגיד את הדברים הללו.

אלי פעם פרץ אחד לגינה וחיפש משהו, הסתובב והסתובב עד שאבא שלי יצאץ ואז הגנב אמר שניתן לו להיכנס לבית לקחת משהו. אם לא, אז הוא לא יתן לנו לצאת. אז אבא שלי הזהיר אותו 3 פעמים ובפעם השלישית אבל שלי לקח מקל מברזל ורץ אחריו עד לחניה. הגנב הוציא חתיכת פח מהאוטו שלו, ואמר לאבא שלי "עכשיו נראה אותך", אז אבא שלי הוציא אקדח ואמר לו "עכשיו אתה לא זז עד שהמשטרה מגיעה לפה".

ממש חוצפה יש לגנבים.

עוד סיפור, לחבר שלי פרצו הביתה בלילה, הם שמעו, אבל הגנבים לחקו את מפתחות הרכב ונסעו. פג'ו 307.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שרוב הסיכויים שאתם תשבו בכלא במקומו אם תתנו לו מכות

בהחלט. כמובן בתנאי שיוכלו למצוא ולזהות אותו לאחר שאני אקצץ את הגנב :bash: ואתן לכלבים שלי :pissed: לאכול את מה שנשאר ממנו :cool2:.

נראה את השוטרים הדפוקים, שאף פעם לא מצליחים (ולא מנסים אפילו) לתפוס גנבים פשוטים, מוכיחים משהו נגדי ללא ראיות וללא גופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על זה שאם גנב נכנס אליכם הביתה ואתם מרביצים לו אז הוא יכול לתבוע אותכם. ואם אני אומר שאני אדם אלים, אני מרביץ לכל מי שנמצא בביתי בהסכמתם. כלומר, אני מרביץ לאחי והוא מרביץ לי ואבא שלי מרביץ לי ואני מרביץ לו וזה מקובל על כל דיירי הבית. עכשיו, אני לא הזמנתי את הגנב לביתי והוא לא ידע את הנוהל שכל מי שנכנס לבית מרביצים לו. אז אם הגנב קיבל מכות, זה לא באשמתי כי הוא לא היה מוזמן לביתי והוא לא מכיר את הנהלים בביתי.

ועוד משהו, אפשר להגיד בבית המשפט שאני עשיתי תרגול באיגרוף והגנב הפריע לי באמצע ובטעות נכנס לי מול האגרוף.

מה שאני רוצה להגיד זה שאם בארץ מתנהגים כך:

אם נותנים לגנב לתבוע אותנו על כך שהרבצנו לו כי הוא פרץ לביתנו, צריך ללכת עם הרעיון הזה ולהגיד את הדברים הללו.

אלי פעם פרץ אחד לגינה וחיפש משהו, הסתובב והסתובב עד שאבא שלי יצאץ ואז הגנב אמר שניתן לו להיכנס לבית לקחת משהו. אם לא, אז הוא לא יתן לנו לצאת. אז אבא שלי הזהיר אותו 3 פעמים ובפעם השלישית אבל שלי לקח מקל מברזל ורץ אחריו עד לחניה. הגנב הוציא חתיכת פח מהאוטו שלו, ואמר לאבא שלי "עכשיו נראה אותך", אז אבא שלי הוציא אקדח ואמר לו "עכשיו אתה לא זז עד שהמשטרה מגיעה לפה".

ממש חוצפה יש לגנבים.

עוד סיפור, לחבר שלי פרצו הביתה בלילה, הם שמעו, אבל הגנבים לחקו את מפתחות הרכב ונסעו. פג'ו 307.

תשמע בחור, אתה צודק אין מה לעשות זאת מדינה עם דלת פתוחה.. כל אחד יכול להיכנס לביתנו ולהיות בטוח שיש מסביב הילה שנקראת החוק אשר מגנה עליו ולנו לא נותר אלא לצפות בו מרים את הדברים בעלי הערך בבית.

אבל הכי קל לומר זה הוא התקיף אותי הפתיעה אותי ניסה להרוג אותי - - - הגנה עצמית! - - -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer , הלינק לכתבה שלך לא ממש קשור.

שם מדובר על גנב שפורץ לחנויות ,

אני מסכים לגמריי עם בעלי חנויות שמחזיקים אקדחים להגנה עצמית בחנות , וגם תוקפים את הגנב ,

כי גנב שפורץ לחנויות הוא הרבה יותר מקצועי ומסוכן ועלול לתקוף.

אבל לנושא פה ,

גנב שפורץ אליכם לבית..זה יכול להיות סתם ילד בן 13 שבא לגנוב לכם איזה ג'ינס מהחבל כביסה..

גנב שפורץ לבתים זה מישהו לא מקצועי , שבא לגנוב וללכת - לגנוב משהו ולברוח - ואם תופסים אותו הוא ישר בורח ,

לא אמרתי שתזמינו אותו לכוס קפה - רק אמרתי שתסקלו את המטרה שלו לגנוב לכם רכוש , ולהגן על עצמכם מפגיעה פיזית.

ואחרי זה יש משטרה ובתי משפט ולא העניין שלכם כבר.

וממש אסור לקחת את החוק לידיים , אחרי שניטרלתם את הגנב - כמו הבחור ההוא שקשר חבל על הצוואר של הגנב ..ועוד צילם את זה

זה לא נראה לכם מוגזם ? הם לא יכלו פשוט לתת לו לברוח ? אחרי שהוא נתפס בשעת מעשה ולא גנב כלום ?

או מקסימום לחכות למשטרה - אם רוצים להיות אזרחים טובים ולהוריד גנבים מהרחובות.

ולכל החכמולוגים האלה..שאומרים שהם יפוצצו תגנב מכות שהוא לא יחזור..תקוו שלא תיפלו בטעות על של גנבי מכוניות פלסטינאיות..

או על איזה מאפיה קווקזית...שתבוא להתנקם בכם ובמשפחה שלכם בעתיד.. :-X

בעל מכולת שתופס מישהו גונב לו גלידה - מותר לו לפוצץ לבן אדם תצורה במכות ולהתעלל בו ?

זהו שלא , יש חוק במדינה - וזה שבן אדם עבר על החוק ופגע בכם לא אומר שלכם מותר לעבור על החוק כדי להחזיר ,

אתם מזכירים לי את אלה שעוקפים אותם בכביש - ואז הם בכוונה נוסעים יותר מהר ועוקפים בחזרה..עד שמגיעים למצב של תאונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממש אסור לקחת את החוק לידיים , אחרי שניטרלתם את הגנב - כמו הבחור ההוא שקשר חבל על הצוואר של הגנב ..ועוד צילם את זה

זה לא נראה לכם מוגזם ? הם לא יכלו פשוט לתת לו לברוח ? אחרי שהוא נתפס בשעת מעשה ולא גנב כלום ?

לא נראה לי מוגזם בכלל וכבר כתבתי קודם מה היה צריך לעשות לו. ולמה לעזאזל שיתנו לו לברוח? זה פושע שניסה לפגוע בו, בבני ביתו ובפרנסתו, ועל פי החוק (שלצערנו לא נאכף) צריך לשבת בכלא 7 שנים. 14, אם יש ברשותו נשק כלשהו. המינימום שהם היו צריכים לעשות זה לקשור אותו (כמו שקושרים עגל) כך שלא יוכל לברוח ולחכות למשטרה.

גנב שפורץ לבתים זה מישהו לא מקצועי , שבא לגנוב וללכת - לגנוב משהו ולברוח - ואם תופסים אותו הוא ישר בורח ,

אין לך מושג על מה אתה מדבר. אני מכיר מקרים של אנשים שפרצו להם הביתה, הרימו להם את כל המרצפות ופירקו את הארונות מהקירות. ואפילו לא היה להם . באנשים כאלה צריך פשוט לירות, ושאחר כך המשטרה תלך לחפור בחוף כדי למצוא את הגופות שלהם. ילדים בני 13 לא פורצים לבתים. ערבים בני 20 ומעלה כן.

בעל מכולת שתופס מישהו גונב לו גלידה - מותר לו לפוצץ לבן אדם תצורה במכות ולהתעלל בו ?

וואלה, טוב שלא השווית בין ילד שגונב דמי כיס לילד אחר בכיתה א', לבין גבר ערבי בן 25 שפורץ אליך הביתה עם סכין. הראשון יחטוף סטירה ולא יעיז לעשות את זה שוב לעולם, השני ידקור אותך ויברח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. כמובן בתנאי שיוכלו למצוא ולזהות אותו לאחר שאני אקצץ את הגנב :bash: ואתן לכלבים שלי :pissed: לאכול את מה שנשאר ממנו :cool2:.

נראה את השוטרים הדפוקים, שאף פעם לא מצליחים (ולא מנסים אפילו) לתפוס גנבים פשוטים, מוכיחים משהו נגדי ללא ראיות וללא גופה.

אם כבר אז לא כלבים אלה חזירים... וכל מי שראה את הסרט סנאצ' יבין על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פטנט אמצו אותו גם !

עד היום הבריח 2 גנבים בבהלה.

יש לי אקדח מתכת דמוי אמיתי שעובד על קפצונים הורדתי לו את הפקק הקידמי

הוא ניראה ממש אמיתי בלילה בכלל...

ברגע של משבר אתם שולפים מרחוק, בצעקה מבקשים שיעזוב והסרט נגמר! :2gunsfiring:

נ.ב

אם אתם בני 16 ומטה שכחו מזה לא יראה אמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אני רציני לגמריי.

שגנב היה בא אליי הבית קודם הייתי נבהל - לא חושב שגם הייתי מסוגל ממש לתקוף אותו.

הייתי מנסה לנטרל אותו ולהזמין משטרה.

אישית פעם היה איזה גנב פה שנכנס לנו לחצר וניסה לקחת משהו -

ואיך שהוא ראה שקלטנו אותו הוא פשוט ברח.

ולא , לא לקחתי את האבנים שהיו לידי והתחלתי לזרוק עליו , למרות שיכלתי.

לפי דעתי זה בלתי שפוי להתעלל ולהרביץ לבן אדם מנוטרל \ בן אדם שנמצא בבריחה , שכבר לא יכול להזיק לך.

אתם קלטתם את התמונה שהבן אדם הזה העלה לפה ?!

הוא צילם בפלאפון איך אבא שלו או אח שלו מחזיק בן אדם קשור בחבל תלייה ! אחרי שדפקו לו את הראש במדרכה

וכולם היכו אותו. לפי דעתי הדבר הזה בארצות הברית זאת תביעה של מליוני דולרים.

לפי דעתי זה מעשה בלתי שפוי שלהם.

נתקלת בגנב ? אין בעיה תנטרל אותו - תשתמש באלימות במידה והוא תוקף אותך.

אבל באופן כללי , גנב גונב מתי שלא רואים אותו - שתופסים אותו הוא בורח פשוט ככה.

ואין לך זכות לקחת את החוק לידיים ולהרביץ ולהתעלל באנשים.

מה קרה לך?? בארה"ב ישר מוציאים איזה שוטגן משום מקום, מחוררים אותו, זורקים את הגופה ברחוב ליד ולאף אחד לא אכפת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך פה שוטרים בכלל. ברגע שאתה מגיש תלונה נגד הגנב, הגנב מגיש תלונה נגדך (על אלימות). גם אם אתה תצא זכאי זה יקרה רק אחרי סחבת של איזה שנתיים מינימום (והגנב בינתיים נהנה מאוכל טוב באיזה בית מאסר) וזה אחרי שהוצאתם עשרות אלפי שקלים. כל זה בשביל שאיזה דביל אחד יעשה שבועיים עבודות שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...