אתם מפחדים מגנבים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם מפחדים מגנבים?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מס' רישוי של אופניים? אה?

מס' זהות האופניים לייתר דיוק.

ואח"כ הוא עלול לחזור לנקום..

כן, תמיד יש את המחשבה הזאת שהגנב יבוא לסיבוב נוסף כדי לנקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, גם לכם יש את הפנטזיות האלה? לתפוס איזה גנב בבית.. או איזה אנס.. או שאיזה מישהו שמתעסק עם מישהו מהמשפחה..

רק כדי לדפוק לו תמכות של החיים של שניכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור :P

אבל בתכלס רק מלראות את התמונה של הגנב הזה אני משקשק מפחד

תמיד פינטזתי על גבר באמצע שנות ה40 שמנמן מקריח.

שעובר במסדרון ואני קופץ לו עם אחד מחרבות האספנות שלי שלי ודוקר אותו למוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, גם לכם יש את הפנטזיות האלה? לתפוס איזה גנב בבית.. או איזה אנס.. או שאיזה מישהו שמתעסק עם מישהו מהמשפחה..

רק כדי לדפוק לו תמכות של החיים של שניכם?

הייתי רוצה לדעת מי גנב לי את האופניים הכספות שרק אחרי שבוע מרגע הקנייה גנבו לי אותו, איך בכיתי... כבר אין טעם לרכב כיום על אופניים, כבר אני מתכנן על קטנוע 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור :P

אבל בתכלס רק מלראות את התמונה של הגנב הזה אני משקשק מפחד

תמיד פינטזתי על גבר באמצע שנות ה40 שמנמן מקריח.

שעובר במסדרון ואני קופץ לו עם אחד מחרבות האספנות שלי שלי ודוקר אותו למוות

humiliation!!!

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי פעם להתעמת עם אחד, בזמן שישנתי לבד בבית של סבתא, באמצע הלילה שמעתי רעשים, ירדתי וראיתי מישהו שלא שייך למשפחה מסתובב בסלון וממעיף דברים על הריצפה, אמרתי לו הלו מה אתה עושה פה? הוא התקרב אלי, התחלנו מכות, תוך כדי שאני זורק עליו חצי מהדברים בבית, שברתי לו לוח שחמט על הפנים, חצי מהסלון שברתי, הוא אכל מכות כמו שצריך, ואז כנראה שהבין שעל 2 הוא לא יצא מפה, התחיל לסגת לכיון היציאה מהבית, בלי ששמתי לב לזה, ההיתי עסוק כול הזמן להסתכל על היידים שהוא לא מוציא אקדח\סכין, ואז פתאום דפק ספרינט וברח, המשטרה כמבון באה באיחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הייתי בבית של חבר שלי ברמת השרון (היינו בני איזה 10-11 ככה), פתאום אנחנו שומעים רעש מוזר בחלון בחדר השני. אנחנו בודקים מה זה, ואנחנו קולטים צללית מתעסקת עם הסורגים בחלון. לא היינו בטוחים מה קורה, אז התחמשנו בכל סכין שהיה בבית בערך, ויצאנו החוצה לבדוק מה קורה (לא כ"כ חכם, הא?). קלטנו מישהו מנסה לפרוץ הבייתה, ברחנו פנימה, נעלנו את הדלת, את הדלת של החדר שהוא ניסה לפרוץ אליו, הדלקנו את כל האורות בבית + טלוויזיה+ רק כדי שהוא יבין שיש מישהו בבית ויברח. אחרי זה התקשרנו למשטרה (הוא גר ברחוב של התחנה!) כי הגנב לא ברח, והם אמרו לנו "חכו שאמא ואבא יחזרו הבייתה" (ההורים שלו היו בחו"ל, וההורים שלי בת"א) אז התקשרנו לכל החברים שלנו שיגידו להורים שלהם להתקשר למשטרה.

הגנב בסופו של דבר התיאש והלך, אבל המשטרה הגיעה רק 45 דקות אחרי זה. ושוב, המשטרה היא שתי דקות הליכה (!) מהבית שלו.

מאז כבר עברתי דירה, וניסו לפרוץ לנו רק פעם אחת, אבל האזעקה הבריחה אותם. גם היה קטע מצחיק שהמוקד הגיע לבית שלנו במקום לבית אחר, ואני קולט מישהו עם פנס בחלון באיזה 4 בבוקר. זה היה מפחיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור 1. אני גר בדירת קרקע, לפני איזה 10 שנים גנב כנס אלינו הביתה והדליק את האור בחדר שלי , אבל לא היתעוררתי ישנתי חזק , וגנב לאמא שלי את התיק ,

ולמחרת כול הדברים היו ברחוב זרוקים.

סיפור 2. לפני איזה 9 שנים פרצו למונית של אבא שלי וגנבו לו את כול המסמכים, רישיונות , ויום אחרי זה איזה ילד מצא את הכרטיס רישיון .

סיפור 3. לפני איזה 6 שנים מישהו ניסה לפרוץ לנו הביתה דרך המרפסת , שבר כמה שלבים , אבא שלי יצא אליו עם אקדח והוא ברח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול מקרה, בנוגע להודעה שלי ממקודם, אני ממליץ לכולם לא להכנס לעימת אם זה אפשרי, אלה רק אם מדובר בסכנת חיים, או שיש איום מפורש עליכם, כמו במקרה שלי שהוא התחיל להתקדם אלי, ולא היה מנוס מלהכנס לעימות, בשאר המקרים אני ממליץ לתפוס כול דבר שיכול להגן עליכם, קרש,סכין,כסא,קלצאניקוב, מכול הבא ליד, לקרוא לכול מי שיכול לעזור, אחים,הורים,חברים,להתקשר למשטרה, ולחכות להגעתם או לברוח החוצה, במידה והדמות מתקרבת אליכם, קלטה אותכם ומתקדמת אליכם, אז אין ברירה, ד''א היום רוב הגנבים חמושים או שבאים בזוגות ואחד חמוש, תמיד מחפה בחוץ ולכן אם תנטרלו תראשון ותצאו החוצה בשמחה, רוב הסיכוים שהשני שמחכה בחוץ יטפל בכם, לכן חשוב אם כבר נטרלתם תראשון, תשארו במקום, הזיעקו משטרה,ימ''מ כול דבר, ותשמרו על קשר עין עם החשוד, או להנעל עליו, ולשמור על ערנות, אין לדעת מאיפה יגיע החבר שלו, אם הוא לא ברח עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד אם גונבים איזשהו פריט חשוב

אין איזשהו חוק שאומר שצריך להחזיר לך פיצוי על האבדות?

אי פעם שמעת על ביטוח?

ואצלי לפני שנים גנבו מערכת סטריאו שהיום שווה 100 שח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאף אחד עוד לא אמר את זה! לא ראיתם את התוכנית של חיים אכט?!

היית לו תוכנית שפורצים אלינו הביתה ואסור להכות את הגנב אחרת הגנב יתבע אותך! ! !

סיפור ראשון שאני זוכר זה

אחד היה מגדל בקר עזים וכו' וכל כמה זמן היו גונבים ממנו את הפרות ואת העזים וכו'..

עד שיום אחד תפס שני משיגי גבול שרצו לגנוב ממנו את הפרות וכו' ולהעביר לצד הלבנוני, הוא תפס אותם הוא צבע אותם באדום הזמין משטרה נתן להם לחזור ברגל ושהמשטרה תתפוס אותם אבל הם תבעו אותו הוא ישב שנה אם אלא טועה..

סיפור שני:

חייל היה בבית נכנס פורץ הוא החיים איים על הפורץ ואז ששמר עליו הפורץ ניסה ללכת לעברו של החייל החייל ירה לו בברך והפורץ תבע אותו על סך של 100,000 ש"ח + חודשיים שהחייל ישב בכלא..

מזעזע..

כיום צריכים שפורץ נכנס לבוא לשאול מה שלומו להציע לו את הטלוויזיה החדשה שעמלת עליה כ"כ קשה בלקנות אותה ואולי גם את המקרר המקסים וגם כמה דברים נוספים לצ'פר את השודד ללוות אותו החוצה ושימסור ד"ש לאישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...