אתם מפחדים מגנבים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם מפחדים מגנבים?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע אם אתה בסכנת חיים, זין על הקנס והכלא, אחרי זה אפשר לטפל בזה, מה שחשוב כעת זה לצאת בחיים, אם השודד מתקרב אלי אני לא יחשוב אממ אני ישלם 20 אלף שקל וישב חצי שנה בכלא, אני ינסה להגן על עצמי בכול מחיר כולל הריגתו, ולנטרל אותנו מנשק וכול דבר שיכול לפגוע בי או בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפט לי מחיים הכט מחוק דרומי ומכל השאר אם אני רואה גנב מתעסק לי עם המחשב :angryfire: אני מסתער עליו כמו גדוד מג"ב על ערבי

ושאלוהים ירחם עליו והשופט עלי

יש לי פה כ 70 קילו של משקולות בתפזורת (מוטות\צלחות) , בקבוקים ,ערמה של ארד-דיסקים דפוקים ושלל מכל הבא לייד ... זה המגרש הבייתי שלי !

אז אם תשמעו על איזה גנב שקיבל ארד-דיסק 500 מגה עתיק בפרצוף תדעו מי אחרי לזה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם אתה בסכנת חיים, זין על הקנס והכלא, אחרי זה אפשר לטפל בזה, מה שחשוב כעת זה לצאת בחיים, אם השודד מתקרב אלי אני לא יחשוב אממ אני ישלם 20 אלף שקל וישב חצי שנה בכלא, אני ינסה להגן על עצמי בכול מחיר כולל הריגתו, ולנטרל אותנו מנשק וכול דבר שיכול לפגוע בי או בסביבה.

ברור! זה מה שאני הייתי עושה וכל אחד שפוי היה עושה..

אבל הקטע הוא, לאן המצב במדינה הדרדר?

עוד מעט אנסים לא יצטרכו להשתמש באלימות יבקשו יפה מהנשים לפתוח רגליים ולעשות תנוחה שתתחשק לו..

לאן נגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אני ועוד כמה חברה היינו אצלי בבית..

פתאום שומעים כל מני רעשים, יורדים לקומה הראשונה ומגלים שיש גנב בסלון.

הגנב הזה אכל את המכות של החיים שלו מ-4 יוצאים יחידות מובחרות טריים ועוד כמה חברה.

הגנב (ערבי כמובן, מה שמוסיף עוד אש למדורה) אכל מכות מכת של M16, יריחו, סכינים (חתכים, לא דקירות), מקלות, הכל... יש לו מזל שלא תפסנו עליו קריז אמיתי ולא התחלנו לרוקן עליו מחסניות.

בנוסף, גילינו שהיה עליו רשיון, מה שאומר שידענו איפה הוא גר. איימנו עליו שנבוא לחסל את המשפחה שלו (הבחור נבהל מארסנל הנשק שהיה בידינו... LoL).

אח"כ גם אבא שלי הגיע והצטרף לחגיגה. בקיצור, היה שמח שם. בסוף יצא שזרקנו את הגופה שלו (ככה זה היה נראה באותו הרגע) מחוץ לבית, ביום הבא הוא כבר לא היה שם (כנראה שהגנב השני שברח על ההתחלה לקח אותו או משהו כזה).

כבר עברו כמה שנים ולא ראיתי שום תביעה נגדי.

אם תדעו לתת לבחור תחושה כזאת שהוא ידע שהוא הולך למות אם הוא מגיש תביעה, הוא לא יגיש אותה. עד שמתקבל חוק דרומי, ככה צריך לנהוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם יודע :pissed:[br]פורסם בתאריך: 9.05.2007 בשעה 13:53:06

פעם אני ועוד כמה חברה היינו אצלי בבית..

פתאום שומעים כל מני רעשים, יורדים לקומה הראשונה ומגלים שיש גנב בסלון.

הגנב הזה אכל את המכות של החיים שלו מ-4 יוצאים יחידות מובחרות טריים ועוד כמה חברה.

הגנב (ערבי כמובן, מה שמוסיף עוד אש למדורה) אכל מכות מכת של M16, יריחו, סכינים (חתכים, לא דקירות), מקלות, הכל... יש לו מזל שלא תפסנו עליו קריז אמיתי ולא התחלנו לרוקן עליו מחסניות.

בנוסף, גילינו שהיה עליו רשיון, מה שאומר שידענו איפה הוא גר. איימנו עליו שנבוא לחסל את המשפחה שלו (הבחור נבהל מארסנל הנשק שהיה בידינו... LoL).

אח"כ גם אבא שלי הגיע והצטרף לחגיגה. בקיצור, היה שמח שם. בסוף יצא שזרקנו את הגופה שלו (ככה זה היה נראה באותו הרגע) מחוץ לבית, ביום הבא הוא כבר לא היה שם (כנראה שהגנב השני שברח על ההתחלה לקח אותו או משהו כזה).

כבר עברו כמה שנים ולא ראיתי שום תביעה נגדי.

אם תדעו לתת לבחור תחושה כזאת שהוא ידע שהוא הולך למות אם הוא מגיש תביעה, הוא לא יגיש אותה.

למה לא? ההייתם כבר מוציאים אותו להורג עם כיתת יורים של טייסים בשייטת מטכ''ל, מודי שמתה לב כמה שטיות אתה מדבר ?

אני עכשיו חותך תיידים אתה לא בן 14 שמשחק אותה יחידות מובחרות,סכינים,רובים ומכות עם ערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד זה אפשרי להתנפל על הגנב

אם אתה בן 15 קטן כזה ליד איש גדול בן 30

לא נראה לי שיש סיכוי ובמיוחד אם אתה לבד בבית ובנוסף אתה גם מת מפחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם יודע :pissed:[br]פורסם בתאריך: 9.05.2007 בשעה 13:53:06

למה לא? ההייתם כבר מוציאים אותו להורג עם כיתת יורים של טייסים בשייטת מטכ''ל, מודי שמתה לב כמה שטיות אתה מדבר ?

אני עכשיו חותך תיידים אתה לא בן 14 שמשחק אותה יחידות מובחרות,סכינים,רובים ומכות עם ערבים

חח אשכרה

חוץ מזה אמרת שהם משוחררים, אז מאיפה יש להם נשק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד חש פה רמבו מרבית מהסיפורים לא נכונים לדעתי, כמובן שאם אין מנוס אתה תלחם על חייך גם אם יש מולך 50 ערבים בני 30.

לדעתי בכלל יש כאן כמה שלא נכנסו לעימות (מאלו שאמרו שכן) סתם פוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד חש פה רמבו מרבית מהסיפורים לא נכונים לדעתי, כמובן שאם אין מנוס אתה תלחם על חייך גם אם יש מולך 50 ערבים בני 30.

לדעתי בכלל יש כאן כמה שלא נכנסו לעימות (מאלו שאמרו שכן) סתם פוזה.

אני נכנסתי לעימות כי לא הייתה לי בררה, שאתה בבית, ריק, (סבא וסבתא נסעו לאיטליה, אני מקבל משכורת לטפל להם בגינה, להוציא דואר, להאכיל תכלבים, וכ'ו, אז לילה אחד החלטתי לישון שם, ההיתי עיף לחזור הביתה (הבית שלהם ברמ''ש שלי בהרצליה), אז הלכתי לישון שם, עכשיו אתה באמצע הלילה מתוערר, רואה דמות זרה לגמרי בבית שלך מעיפה דברים, מתעסקת בסלון בווטרינה, ואתה לא מבין מה לאזאל הוא עושה פה, אתה צועק עליו חושב שהוא ישמע אותך ויברח, ואז הוא מתחיל להתקרב אליך ? מה אני צריך לעשות? לתת לו כיף והלגיד לו מה המצב אחי? אם בא לך יש בירה במקרר בחוץ???

הוא לא התקרב אלי בשביל ללחוץ לי תיד, אז ישר תופסים תדבר הכי קרוב שיש אליך וזורקים אליו, תוך כדי קופצים עליו, נותנים כמה מהלומות, מנסים לנטרל אותו ולהשכיב אותו לריצפה, ולצרוח עד שהשכנים יזמינו משטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נכנסתי לעימות כי לא הייתה לי בררה, שאתה בבית, ריק, (סבא וסבתא נסעו לאיטליה, אני מקבל משכורת לטפל להם בגינה, להוציא דואר, להאכיל תכלבים, וכ'ו, אז לילה אחד החלטתי לישון שם, ההיתי עיף לחזור הביתה (הבית שלהם ברמ''ש שלי בהרצליה), אז הלכתי לישון שם, עכשיו אתה באמצע הלילה מתוערר, רואה דמות זרה לגמרי בבית שלך מעיפה דברים, מתעסקת בסלון בווטרינה, ואתה לא מבין מה לאזאל הוא עושה פה, אתה צועק עליו חושב שהוא ישמע אותך ויברח, ואז הוא מתחיל להתקרב אליך ? מה אני צריך לעשות? לתת לו כיף והלגיד לו מה המצב אחי? אם בא לך יש בירה במקרר בחוץ???

הוא לא התקרב אלי בשביל ללחוץ לי תיד, אז ישר תופסים תדבר הכי קרוב שיש אליך וזורקים אליו, תוך כדי קופצים עליו, נותנים כמה מהלומות, מנסים לנטרל אותו ולהשכיב אותו לריצפה, ולצרוח עד שהשכנים יזמינו משטרה.

תשמע אני לא יכול להבחין מה בולשיט ומה לא אני מבין אותך אם זה באמץ המצב שאליו נקלעת אין ברירה אבל יש כאן כמה שמחרטטים סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

איך הוא נכנס לבית שלך?

זה בית פרטי, והשער בכניסה ממש מעפן, לא בעיה לתפס עליו, ואז הוא פשוט פתח את הדלת של הגינה ואז אתה כבר בתוך הסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...