מחפש פיזיקאי שעוסק בחקר היקום - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פיזיקאי שעוסק בחקר היקום

TaZeR

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אופק האירועים הוא אותו תחום מרחק מחור שחור שקרוב ממנו לחור השחור פוטון של אור לא יוכל להימלט מהשדה הכבידתי שלו,ויימשך למרכז החור השחור.

כך שבתוך החור השחור הפוטונים לא נעים במהירות האור,מה ששובר את תורת היחסות בקביעותיה על קביעות מהירות האור.

מכיוון שהפוטונים הם החלקיק-הנושא של הכוח האלקטרו-מגנטי,הוא לא יוכל לשדר את השפעתו ומכאן תחילת קריסת חוקי הפיסיקה בתוך החור השחור!

דרך אגב לגבי חפצים כבדים יותר הם יתחילו להימשך אליו בצורה אלימה בנקודה הרבה יותר רחוקה ממנו,ע"פ משוואות הגרביטציה של ניוטון.[br]פורסם בתאריך: 4.07.2007 בשעה 13:33:34

דרך אגב-ע"פ תורת הקוונטיים אחת להרבה מאוד זמן חלקיקים מקבלים"זריקת אנרגיה"כל כך חזקה שתאפשר הימלטות מהשדה הכבידתי של החור השחור(זינוק קוונטי)ובשל כך רוב הפיסיקאים מאמינים היום שכל חור שחור יתנדף,בסופו של תהליך ארוך(מאוד ארוך,מיליארדי מיליארדי..........מיליארדי שנים)לאחר שיפלוט,בתהליך האיטי להחריד הזה את כל חלקיקיו בצורה זו בצורת קרינה חלשה מאוד!

שטות מוחלטת..

ובקשר לנושא,אתה מתייחס לעניין של לחץ.מאד לא רלוונטי,בעיקר בגלל שברוב הדברים שאתה מדבר עליהם פועלים גם כוחות גוויטציונים.ואתה מתייחס לזה בצורה מאד שטחית,שיכולה להיות נכונה לגבי קופסת נעליים,אבל לא לגבי היקום.

אגב,יש לך את האי-מייל של סטיבן הוקינג?!אני גם רוצה!

איזה הקפצות!

ודובי זובי, TEA TIME ואור חן (לא אור כהן, חס וחלילה) הם באמת יודעים המון דברים. ומה הבעיה שלכם עם דובי זובי (חוץ מהדעות הקיצוניים שלו בפוליטיקה)?

עריכה: לגבי מי שביקש את האימייל של סיטבן הוקינג - חפש את האתר שלו בגוגל. יש שם את האימייל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כול המדענים היום סתם נובים!!!!

עם היקום כול הזמן גדל איך זה יכול להיות?

מה מושך אותו לגדול הוא צריך משהוא שיזיז אותו?

מאיפה הוא מייציר חומרים כדי ליגדול?

ודבר אחד יש לי להגיד פה תפסיקו להיתכווח כי בחיים לא נידע איך היקום נוצר ומתי הסוף שלו ובלה בלה בלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שלא קראת ספר פיזיקה מעולם ::)

התיאוריה של התפשטות היקום היא עקב המפץ הגדול.

בעת המפץ הגדול שוחררו המון כוחות שעד היום הם "דוחפים" את המרחב כלפי חוץ.

לפני שאתה בכלל פותח את הפה על הפיזיקאים הגדולים (בזמן שאתה - אף אחד?!) קודם תלמד פיזיקה בסיסית, אחרת היית יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שלא קראת ספר פיזיקה מעולם ::)

התיאוריה של התפשטות היקום היא עקב המפץ הגדול.

בעת המפץ הגדול שוחררו המון כוחות שעד היום הם "דוחפים" את המרחב כלפי חוץ.

לפני שאתה בכלל פותח את הפה על הפיזיקאים הגדולים (בזמן שאתה - אף אחד?!) קודם תלמד פיזיקה בסיסית, אחרת היית יודע.

בזה אתה צודק שלא קראתי

אבל בוא תסביר לי איך נוצר המפץ הגדול בדיוק אה?

מכלום הוא נוצר לפני היקום... היה כלום איך כלום בדיוק יצר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שאלות יש לי תשובות לטימטום שרשום שם!!!

תישמע לפי הפיזיקה מהירות האור הגבוה ביותר

עכשיו אומרים שהיקום מיתרחב וגם עכשיו הוא מתחיל בהאטה בהתרחבות שלו!!!

לפי מאמר שקראתי זה אומר שהוא לא מגיע למהירות האור!!!

כול הזמן עוברות קרני אור בחלל מתי שהוא הם צרכות להגיע לנקודה שבה היקום מתחיל להיתרחב!!!

ומה אחר כך זה קיר עוצר אותם או בולע את אור -(

יאללה עפתי ביי אני יגיב לשטויות שלכם יותר מאוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שאלות יש לי תשובות לטימטום שרשום שם!!!

תישמע לפי הפיזיקה מהירות האור הגבוה ביותר

עכשיו אומרים שהיקום מיתרחב וגם עכשיו הוא מתחיל בהאטה בהתרחבות שלו!!!

לפי מאמר שקראתי זה אומר שהוא לא מגיע למהירות האור!!!

כול הזמן עוברות קרני אור בחלל מתי שהוא הם צרכות להגיע לנקודה שבה היקום מתחיל להיתרחב!!!

ומה אחר כך זה קיר עוצר אותם או בולע את אור -(

יאללה עפתי ביי אני יגיב לשטויות שלכם יותר מאוחר

מה הבעיה הוא יתפשט במהירות הגדולה ממהירות האור? הוא מתפשט מהמכרז ולכן מספיק שהוא ינוע לכל צד במהירות הגדולה מחצי מהירות האור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...