מחפש פיזיקאי שעוסק בחקר היקום - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פיזיקאי שעוסק בחקר היקום

TaZeR

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד לי אתה עושה צחוק? ילדון יש לך בכלל מושג מה זה אופק ארועים?

אופק ארועים זה גובל במרחב הזמן שכל דבר מעברו לא משפיע על הצופה, אור לא יוצא משמה, מידע לא עובר, וכל דבר שנכנס אליו לא יראה שוב ע"י הצופה לעולם.

בחייאט רבעק... לך תסביר את הייקום לחברים המוגבלים שלך בלג בעומר בעזרת קופסאות נעליים ותעזוב אותנו בשקט

easy on him.. he is just a child, eh?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובי, יש לך מקור (פשוט... לא מאמר של 200 עמודים) להוכחה שמידע לא יוצא מאופק הארועים?

פשוט פעם אחרונה שקראתי על זה, הייה רשום שיש אפשרות סבירה לזה שהמידע מופיע בקוות אחרים של הגלקסיה... לדוגמא פלנטות שנטחנות לאבק בחור שחור נפלטות למרחק של כמה שנות אור ומופיעות שוב בתור אבק... או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

event horizon is a general term for a boundary in spacetime, defined with respect to an observer, beyond which events cannot affect the observer. Light emitted from inside the horizon can never reach the observer, and anything that passes through the horizon from the observer's side is never seen again. A black hole is surrounded by an event horizon, for example.

http://en.wikipedia.org/wiki/Event_horizon

המחקרים האלה דיי מפגרים ובטח שלא מדובר באבק, כל דבר שאפילו מתקרב לאופק הארועים של חור שחור מפסיק כבר להיות חומר בצורה שאנחנו מכירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

event horizon is a general term for a boundary in spacetime, defined with respect to an observer, beyond which events cannot affect the observer. Light emitted from inside the horizon can never reach the observer, and anything that passes through the horizon from the observer's side is never seen again. A black hole is surrounded by an event horizon, for example.

http://en.wikipedia.org/wiki/Event_horizon

המחקרים האלה דיי מפגרים ובטח שלא מדובר באבק, כל דבר שאפילו מתקרב לאופק הארועים של חור שחור מפסיק כבר להיות חומר בצורה שאנחנו מכירים.

אני יודע שלא מדובר האבק... בגלל זה כתבתי-

... נפלטות למרחק של כמה שנות אור ומופיעות שוב בתור אבק...

בכול אופן, אנרגיה לא יכולה להצתבר עד אינסוף בנקודה אחת....

ממה שאני יודע התאוריה הזו ששום דבר לא נפלט אומרת גם שהחומר\ אנרגיה עוברים לייקום מקביל, אבל תאוריה אחרת אומרת שחורים שחורים מקופפים את המרחב לנקודה אחרת בחלל- מה שמאפשר מעבר של החומר\ אנרגיה למקום האחר באותו ייקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות :nixweiss:

יש לך מושג על מה אתה מדבר? תעשה לי טובה. :bash:

נראה לי ששאפת קצת יותר מדי עשן מדורות.

נ.ב. לא נראה שאפשר לנסח בלבולי מוח בצורה מתמטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלא מדובר האבק... בגלל זה כתבתי-

בכול אופן, אנרגיה לא יכולה להצתבר עד אינסוף בנקודה אחת....

ממה שאני יודע התאוריה הזו ששום דבר לא נפלט אומרת גם שהחומר\ אנרגיה עוברים לייקום מקביל, אבל תאוריה אחרת אומרת שחורים שחורים מקופפים את המרחב לנקודה אחרת בחלל- מה שמאפשר מעבר של החומר\ אנרגיה למקום האחר באותו ייקום...

למה לא? קיפול מבחינת מה שנמצא שמה יכול להיות עוד יקום אינסופי מבחינתנו זאת יכולה להיות נקודה ללא מימדים בכלל(אם אין לה מימדים שחותכים את המימדים שלנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

now you're putting science fiction into science, when you enter a black hole you don't pass into a parallel universe, you simply disintegrate into the atoms that make you and your mass joins the mass of the black hole due to the huge gravital forces involved.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? קיפול מבחינת מה שנמצא שמה יכול להיות עוד יקום אינסופי מבחינתנו זאת יכולה להיות נקודה ללא מימדים בכלל(אם אין לה מימדים שחותכים את המימדים שלנו)

מה שBDB כתב...

מי אמר שיש באמת קישורים ליקומים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה עושה צחוק? ילדון יש לך בכלל מושג מה זה אופק ארועים?

אופק ארועים זה גובל במרחב הזמן שכל דבר מעברו לא משפיע על הצופה, אור לא יוצא משמה, מידע לא עובר, וכל דבר שנכנס אליו לא יראה שוב ע"י הצופה לעולם.

בחייאט רבעק... לך תסביר את הייקום לחברים המוגבלים שלך בלג בעומר בעזרת קופסאות נעליים ותעזוב אותנו בשקט

[glow=green,2,300]דובי שוגי[/glow] אני לא חושב שאתה צריך לרדת כל כך חזק על הילד.

ילדון --> כל הכבוד :yelclap: דבר ראשון מטעויות לומדים ושלא יורידו לך את המוטיבציה לנסות להבין. אם זה באמת מעניין אותך אל תרים ידיים לעולם.

דרך אגב להשכלה כללית: אנשטיין תיאר דברים והגה רעיונות לפני תחילת עידן הפיזיקה המודרנית (הוא לא ידע פיזיקה הוא המציא אותה :silly: )

מנסיון בחיים גליתי שניתן לעלות על הרבה דברים (פתרונות) בעזרת שאלות מטופשות. ז"א שיש סיכוי שהוקינג יקבל רעיון חדש בזכותך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את גלילאו גליליי רדפו, ותראו איך מעריכים את עבודתוו היום.

אבל ילד, כדאי שקודם תלמד, תתחכם (יש לך עוד 10+ שנים לתת למוח להתפתח), תחקור ורק אז תגיע למסקנות. בינתיים אתה רק זורק מילים לאוויר... אם אפשר לקרוא לזה ככה, הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lonbenon, אין צורך בהתנשאות, מה גם שאתה לא יודע מי אני בכלל.

בכל מקרה, קרא את הספר שהמלצתי לך עליו, הוא בעברית קלה. כל הכבוד על החשיבה, אתה בכיוון אבל יש לך עוד הרבה לפניך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...