מישהוא אמר שהתכנולוגיה של AMD מיושנת ? הצחקתם את תום. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהוא אמר שהתכנולוגיה של AMD מיושנת ? הצחקתם את תום.

Sheda

Recommended Posts

http://www.tomshardware.com/2007/05/04/which_is_the_best_mainstream_cpu/page11.html

רואים בהבדל משמעותי שמעבדי עדיפים במחיר ובביצועים על מעבדי INTEL למשתמש הממוצע וההפתעה הכי גדולה היא

שהתכנולוגיה המיושנת של מבזבזת םחות חשמל וצורכת פחות WATS דבר שהייה נראה לא הגיוני ...

תיתווכחו עם תום ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל על הביצועים במשחקים.. ובקידודים

ה 6000+ לוקח במבחנים בודדים

http://www.tomshardware.com/2007/05/04/which_is_the_best_mainstream_cpu/page7.html

כל מעבד צורך יותר חשמל במצב אחר

זה לא משנה את העובדה שE6600 עדיף על כל מעבד של ...

שלא נדבר על המעבדים היותר מתקדמים של שלא השתתפו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כן אבל ההבדלים בצריכת חשמל מתקרבים ל 40% במנוחה

2.המחיר של המעבדים יותר זול , ולא דיברתי על לוח אם זיכרונות קירור וספק שהאינטל צורך איתו על מנת לממש ואת הפוטנציאל שלו.

3."זה לא משנה בלה בלה בלה בלה בלה" מה אתה ילד קטן קיבלת בפאאאאנים שהAMD אכל את האינטל עשה לו מושטאקל אז אתה מתגונן?

זה כמו שמישהוא יגיד לך "אבא שלך מוכר תותים" ואתה תגיד לו "לא נכון אבא שלך מוכר תותים".

הם לא הישתתפו שם כי לAMD אין שעולים 3000 שקל ורק גידאמק יכול לקנות אותם , יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באובר זה סיפור אחר וגם מחיר אחר של ציוד נלווה שלא נדבר על המחיר ההתחלתי של המעבד ....

לא חזק ברוב הדברים ? הוא עולה 300 שקל יותר זול , אחי ב 300 היום אפשר לקנות מעבד 3800 לפאנים חחחחחחחח

ותאצין לי שאתה לא תרגיש את ההבדלים ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה דפקה כן מרגישים הבדלים ברוב בקידודים.

3800 לא ירצה אותי.

ובישביל 300 שקל, אני מעדיף להשקיע אותם ב-E6600 וללכת בראש נקי, מאשר לחסוך אותם.

E6600 לוקח את +5600 גם בסטוק וגם ב-OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.המחיר של המעבדים יותר זול , ולא דיברתי על לוח אם זיכרונות קירור וספק שהאינטל צורך איתו על מנת לממש אוברקלוק ואת הפוטנציאל שלו.

4300 היום עולה 650 שקל.. OC עם קירור סטוק ולוח פשוט של אביט שיעלה 500+ שקל וזכרונות 667 (כאלה שתקנה גם עם AMD) ואליו פשוטים יביאו אותו לתת בראש לכל מעבד של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...