איך להכריח את נרו לצרוב במהירות מסוימת? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להכריח את נרו לצרוב במהירות מסוימת?

etz

Recommended Posts

יש לי דיסקים שקניתי ונרו לא מוכן לצרוב אותם במהירות המקסימלית שלהם, אני יודע שבד"כ זה דבר טוב לצרוב לפי מה שנרו קובע אבל אני בכ"ז רוצה לנסות לצרוב במהירות גבוהה יותר אבל הוא לא נותן לי בחירה. האם אפשר להכריח אותו לצרוב במהירות מסוימת? כמובן בהגבלה עד לכמה שהצורב מסוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מגביל אותך אז זה או שהצורב הגיע למהירות המקסימלית של הצריבה שלו או שהדיסק לא תומך בזה..לא נראה לי שאפשר להכריח אותו לצרוב במהירות מעבר למה שהוא מסוגל או מעבר למה שהדיסק תומך בו וגם אם כן זה מאוד לא מומלץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בצורב עם במהירות מקס' X8, הדיסקים שאני מנסה לצרוב עליהם תומכים במהירות זו או לפחות זה מה שכתוב עליהם, אני גם יודע שנרו מאוד רגיש והרבה פעמים לא נותן לצרוב במהירויות גבוהות, אז אני רוצה לנסות לצרוב במהירות מעל X4 שזה מה שהוא נותן לי ומקסימום ילך לי דיסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבלת המהירות היא לא של הנרו אלא היא בקושחה של הצורב

ברוב המקרים אפשר להחליף את הקושחה של הצורב לכזאת שתאפשר לך גמישות רבה יותר מבחינת סוגי מדיות ומהירויות (בדרך כלל קושחה לא רשמית), כמובן שאם יקרה משהו בתהליך העידכון או כתוצאה ממנו והצורב ייצא מכלל פעולה, האחריות עליו לא תהיה תקפה יותר

עשה זאת רק אם אתה בטוח שאתה יודע מה אתה עושה ומוכן לקחת על עצמך את האחריות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבלת המהירות היא לא של הנרו אלא היא בקושחה של הצורב

ברוב המקרים אפשר להחליף את הקושחה של הצורב לכזאת שתאפשר לך גמישות רבה יותר מבחינת סוגי מדיות ומהירויות (בדרך כלל קושחה לא רשמית), כמובן שאם יקרה משהו בתהליך העידכון או כתוצאה ממנו והצורב ייצא מכלל פעולה, האחריות עליו לא תהיה תקפה יותר

עשה זאת רק אם אתה בטוח שאתה יודע מה אתה עושה ומוכן לקחת על עצמך את האחריות ::)

מנסיון אישי עם הצורב בנייד שלי, ה"בעיה" היא בקושחה. אם אתה רוצה להסתכן קצת תחפש קושחה חדשה:

או באתר של ,

אם אתה מעוניין גם ב- RPC פתיחה של האיזורים ב- .

http://club.cdfreaks.com/forumdisplay.php?f=91

במחירים של צורבים כיום זה לא סיכון גדול מקסימום קונים חדש (ומהיר). :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה דיסקים נורמלים ותוכל לצרוב עליהם במהירות מקסימלית.

שמע, על הדיסקים שקניתי כתוב בבירור שהם X8, אם לא הייתי כ"כ לחוץ על לצרוב הייתי מחליף אותם בחנות.

אבל בגדול, איך הצורב קובע באיזו מהירות לצרוב? האם יש מעין סוג של מידע על הדיסק שמציין את המהירות? כי בדיסקים הקודמים הוא נתן לי בלי בעיה לצרוב X8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח............

אתה מזה לא רוצה לעשות את זה!!!!!!! =)

ראיתי בmyth basters, כשמריצים את הדיסק על יותר ממה שהוא בנוי אליו, הדיסק מתפוצץ לאלפי חתיכות קטנות וחדות! =) אם זה קורה, תשכח מהצורב\כונן, ואולי כמה דברים שקרובים אליו, אולי היד שלך... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, על הדיסקים שקניתי כתוב בבירור שהם X8, אם לא הייתי כ"כ לחוץ על לצרוב הייתי מחליף אותם בחנות.

ואם היה כתוב שהם עשויים מיהלום גם לזה היית מאמין?

המדיה אולי תומכת במהירות 8, אבל הצורב שלך יותר חכם והוא מגלה שזו מדיה זולה, שוב, אם אתה רוצה לצרוב במהירות גבוהה או שתעדכן את הקושחה וזה אולי יתן לך או שתקנה דיסקים נורמליים (גש לפורום אמצעי איחסון ותקרא קצת את ה FAQ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קושחה כבר עידכנתי - לא עזר.

בקשר לדיסקים - זה Silver Line, הם לפחות אמורים להיות בסדר... אולי מזויפים. נראה לי פעם הבאה אני פשוט אחזור לדיסקים הקודמים הטובים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...