אני אפילו לא יודע איך להגיב לזה, פשוט זוועתי, השלכת חיות למדורה. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני אפילו לא יודע איך להגיב לזה, פשוט זוועתי, השלכת חיות למדורה.

rk666

Recommended Posts

לא נורא, העיקר הכוונה.

צריך להיות פאשיסט רציני בשביל לזרוק יצור חי למדורה.. קצת לא שפוי.

סלח לי, אבל מה הקשר לפאשיזם?

צריך להיות סדיסט רציני.

או אידיוט רציני.

או חולה נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור אחד שיש לו כלבה כבר תשע וחצי שנים ואני ממש אוהב חיות,קריאת הכתבות האלה גורמות לי לבכות.

צריך פשוט לב של אבן ורשע של נאצי בשביל להרוג חיה תמימה.

אם אני אראה באופן אישי מחר ילדים עושים את זה,אני הולך להוציא את כל העצבים שלי עליהם,זה פשוט מעשה מזעזע שגורם לי לחשוב איפה ההורים שלהם בכל זה?

האם זה החינוך שהם מקבלים,מה גורם לילד להתעלל בחיה?

מה גורם לרוע לב שכזה?

מקווה שיהיו כמה שפחות מקרים כאלה מחר. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל מה הקשר לפאשיזם?

צריך להיות סדיסט רציני.

או אידיוט רציני.

או חולה נפש.

אני מקשר את זה לחוסר אנושיות והלב הקר של הפאשיסטים שהלכו כמו אחרי פקודות.

רק שפה זה אפילו יותר גרוע, אין פקודות.. רק מחשבות שטניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מגיבים כאילו רוע של ילדים זה דבר חדש. אמנם לא שומעים על זה בחדשות, אבל אפילו בבתי הספר הכי טובים, בטוח נתקלתם בתופעות של רוע מטורף של קבוצת ילדים, כלפי ילדים אחרים. מה כל כך מפתיע בזה? ההבדל הוא שאם ילד יזרוק את חבר שלו למדורה, כנראה שהוא יעבור למוסד מיוחד ולא יהיה לו כיף. לעומת זאת, אם הוא זורק חתול, אף אחד לא יחקור את זה מספיק. זה ההבדל. ההשלכות של זה. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות סדיסט רציני.

או אידיוט רציני.

או חולה נפש.

או כולם ביחד.

בכל מקרה, בהתחלה לחשוב על חתול בוער רץ למותו יכולה להיות מצחיקה, אבל שניה אחר כך, אפשר להבין שזה מעשה פשוט מזעזע.

נראה שהנערים(או עוד יותר גרוע, ילדים) האלה לא יכולים לחשוב מה הם עושים, הם פשוט לא מבינים שהם הורגים יצור חי.

אלו פשוט חבורות של ערסים מהסוג הגרוע ביותר שצריך להדביר למוות\להוריד להם את הידים ולתלוש להם עין עין,

ולראות אותם מתרוצצים בבהלה כמה דקות, לצחוק, לסרס אותם ורק אז להרוג אותם בכל דרך אכזרית.

גם לא כ"כ מבין את זה

תפיסה של עליונות האדם או משהו כזה? איך אדם מגיע להתנהגות כזאת כלפי יצור חי חסר אונים?

לא, זה תפיסה של עליונות הערסים. הם חושבים שהם הדבר הטוב ביותר עליי אדמות.(למרות שהם יצור נחות וחסר השכלה הדרושה אפילו בכדי לכפתר חולצה)

בוא אני אתן לך דוגמא(אמיתית עד כדי גיחוך דרך אגב):

אני הולך לי ברחוב, רואה איזה ערס בן 15-16 בערך 15 מטר ממני, מחזיק צינור כזה של טפטות וחובט איתו במדרכה להנאתו.

פתאום אני רואה מכונית יוצאת הרחוב, ונוסעת באופן מהיר למדי, באותו הזמן, הערס הלך לו למעבר חציה כאשר הוא רואה את המכונית מתקרבת בבירור.

הערס שם זין על המכונית והמשיך ללכת. ליד מעבר החציה חנה רחב למדי(וגם מצידו השני של הרחוב (הצר יש לציין) חנו מספר מכוניות כך שלנהג לא הייתה אפשרות לראות אותו). הנהג עצר עצירת חירום על מנת שלא לדרוס את הערס. הוא יצא מן המכוניות ושאל את הערס(המרוח על המדרכה) האם הוא בסדר.

הערס ענה לו התגובה של "מה אתה מפגר??" הנהג(חייל קרבי) שמר על קור רוח ואמר לו שהוא לא התכוון, ושבפעם הבא יסתכל לצדדים לפני שהוא עובר במעבר חציה. הערס אמר לו לקח את הצינור(וברוב טיפשות) היכה איתו על הכביש ואמר: "זה הכביש שלי ואני אאסה איטו מה שעני רוצה!!! יא עומו!!" החיל התעצבן ונתן לו שתי סטירות, אחת בכל לחי. נראה לי שהוא העיף אותו שלוש מטר אחורה. ;D

הערס התחיל לבכות ללא הכרה, זה היה פשוט מחזה מרהיב :yelclap: החייל חזר לרכב והמשיך לנסוע כאילו לא קרה דבר.

בכל מקרה, אני מקווה שהסיפור הזה העביר לך כיצד יכולים להתנהג בני אדם ואיזה הרגשה של עליונות יכולה להיות להם,

אפילו על בן אדם שחזק מהם, אז תחשוב לרגע מה הם יכולים לעשות(ועושים) לחיות חסרות אונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק,הערסים האלה יצורים מתלהמים ומפגרים.

יש לי חבר שהוא דיי גבוה ונראה מאיים למדי(הוא באמת כזה).

עבר לידנו איזה ערסוות פצפון חצי מהגובה שלי וצעק לחבר שלי,בלי שום סיבה "שתוווווווווווווווווקקקק" בקול גבוה ומעצבן כזה.. :lol:

הסתכלנו עליו במבט כזה של מה אתה רוצה,והוא איים עלינו שהוא יביא עלינו עשרות של אנשים שידקרו אותנו ושהוא עכשיו יביא לנו פצצה לפנים.. :lol: :lol:

לא היה לי מצברוח עליו אז אמרתי לו שיסתום תפה,הוא ממש רצה להתחיל להרביץ לי אבל חבר שלי פשוט הרים אותו וזרק אותו אז הוא ברח. :lol: :lol:

אני באמת שלא מבין איך המוח שלהם עובד,אבל בכללי הם פשוט מטומטמים,וזאת הכללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מגיבים כאילו רוע של ילדים זה דבר חדש. אמנם לא שומעים על זה בחדשות, אבל אפילו בבתי הספר הכי טובים, בטוח נתקלתם בתופעות של רוע מטורף של קבוצת ילדים, כלפי ילדים אחרים. מה כל כך מפתיע בזה? ההבדל הוא שאם ילד יזרוק את חבר שלו למדורה, כנראה שהוא יעבור למוסד מיוחד ולא יהיה לו כיף. לעומת זאת, אם הוא זורק חתול, אף אחד לא יחקור את זה מספיק. זה ההבדל. ההשלכות של זה. זה הכל.

כן, עכשיו נזכרתי שכשהייתי בכיתה ה' או ו' אז באמצע השיעור מגיע אמבולנס ומשטרה לבי"ס... מה קרה? כמה ילדים תפסו מישהו, קשרו אותו לעץ, דחפו לו מקל בתחת השתינו עליו וזרקו עליו אבנים במשך רבע שעה עד שתפסו אותם. אני מנחש שלא קרה להם כלום כי הם היו בני פחות מ12 - מדינה מטומטמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוועה. אני באופן אישי אם הייתי רואה דבר כזה הייתי שופך על הילד בנזין ודוחף אותו למדורה.

אני בטוח בזה מאז ומעולם היו כאלה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק,הערסים האלה יצורים מתלהמים ומפגרים.

יש לי חבר שהוא דיי גבוה ונראה מאיים למדי(הוא באמת כזה).

עבר לידנו איזה ערסוות פצפון חצי מהגובה שלי וצעק לחבר שלי,בלי שום סיבה "שתוווווווווווווווווקקקק" בקול גבוה ומעצבן כזה.. :lol:

הסתכלנו עליו במבט כזה של מה אתה רוצה,והוא איים עלינו שהוא יביא עלינו עשרות של אנשים שידקרו אותנו ושהוא עכשיו יביא לנו פצצה לפנים.. :lol: :lol:

לא היה לי מצברוח עליו אז אמרתי לו שיסתום תפה,הוא ממש רצה להתחיל להרביץ לי אבל חבר שלי פשוט הרים אותו וזרק אותו אז הוא ברח. :lol: :lol:

אני באמת שלא מבין איך המוח שלהם עובד,אבל בכללי הם פשוט מטומטמים,וזאת הכללה.

חחח עצוב כמה שזה מוכר, וכמה שזה פאתטי, פעם אחרונה שדבר כזה קרא, העפתי לו חתיכת מצלצת, התחיל לבכות כמו תינוק וברח, מאז לא רואים אותם, סתם ערסים מפגרים, חסרי בטחון שמחפשים להתלבש עליו, שיוציא אותם גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הוא התכון לסאדיסט

פאשיסט וסאדיסט נשמעים אותו דבר כמעט.

היטלר דווקא היה צמחוני וסרב בתוקף לצאת לציד עם חבריו. אין קשר בין דיעה פוליטית ליחסך לבעלי חיים. אם כבר, פאשיסטים ידעו להתייחס יפה מאד לחיות. עם אנשים היתה להם קצת בעיה. אבל זה לנושא אחר...

כן, עכשיו נזכרתי שכשהייתי בכיתה ה' או ו' אז באמצע השיעור מגיע אמבולנס ומשטרה לבי"ס... מה קרה? כמה ילדים תפסו מישהו, קשרו אותו לעץ, דחפו לו מקל בתחת השתינו עליו וזרקו עליו אבנים במשך רבע שעה עד שתפסו אותם. אני מנחש שלא קרה להם כלום כי הם היו בני פחות מ12 - מדינה מטומטמת.

ומתי אנחנו נתעורר? כשילד יביא את הנשק האישי של אבא שלו ויתחיל לרסס תלמידים בבי"ס?!

מה שעוד לא הבנו והפנמנו, זה שזה לא בדיוק ערסים שעושים את זה - אלא שאני לא אופתע אם זה מה שערסים עשו כשהיו קטנים יותר, מה שבהחלט יכול היה להוות כנורת הזהרה. מי שעושה את זה, זה לפעמים ילדים בני 8-9 שחושבים על זה לגמרי לבד! קראו כאן משהו קצר שמישהי כתבה על זה: http://www.notes.co.il/ronit/501.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...