אני אפילו לא יודע איך להגיב לזה, פשוט זוועתי, השלכת חיות למדורה. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני אפילו לא יודע איך להגיב לזה, פשוט זוועתי, השלכת חיות למדורה.

rk666

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתנדב במרפאת חירום לבעלי חיים, אנחנו קוראים לל"ג בעומר "ליל הזוועות", אין לכם מושג כמה חתולים וכלבים מגיעים אלינו שרופים לגמרי בצורה כזאת שאי אפשר לעשות דבר מלבד להרדים אותם, פשוט לבכות.

אגב, זה קורה גם בפסח, בביעור החמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מתנדב להגיע לכל מדורה כזאת ולעזור לילדים להשליך עוד כמה דברים, למשל את עצמם.

הבנתי שבאמת יש ארגון שמפטרל בין מדורות.

כל שנה מוצאים פגרים של חיות קטנות בתוך מדורות ועשרות בע"ח, בעיקר חתולים, מגיעים עם כוויות קשות ברוב/כל חלקי גופם אל המרפאות הוטרינריות. זה לא סוד, כמו שנאמר בכתה. זאת תופעה ותיקה, נפוצה ומוכרת. אני עוד זוכרת כשהייתי בת 8 זכיתי במנוי ל"ראש 1" והיתה שם כתבה מאד מפורטת על זה, כולל של חיות כשהגיעו למיון אצל וטרינר.

אני כבר, לצערי, עובדת היום בערב. אחרת הייתי שמחה להתנדב לסיורים גם כן. חשבתי שערב ל"ג בעומר זה מחר... :-X

אני מתנדב במרפאת חירום לבעלי חיים, אנחנו קוראים לל"ג בעומר "ליל הזוועות", אין לכם מושג כמה חתולים וכלבים מגיעים אלינו שרופים לגמרי בצורה כזאת שאי אפשר לעשות דבר מלבד להרדים אותם, פשוט לבכות.

אגב, זה קורה גם בפסח, בביעור החמץ.

אפשר לדעת באיזו מרפאה מדובר? אני לא עובדת במשרה מלאה כרגע, אז אשמח להתנדב בזמני החופשי - שזה בעצם רוב ימי החול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר, לצערי, עובדת היום בערב. אחרת הייתי שמחה להתנדב לסיורים גם כן. חשבתי שערב ל"ג בעומר זה מחר... :-X

אפשר לדעת באיזו מרפאה מדובר? אני לא עובדת במשרה מלאה כרגע, אז אשמח להתנדב בזמני החופשי - שזה בעצם רוב ימי החול.

מדובר ב"וטרינר תורן", נמצא על כביש ז'בוטינסקי קצת לפני צומת גהה לכיוון פ"ת (רחוב איינשטיין, ליד הסוכנות של פורשה), לדעתי יש לו מספיק כוח אדם (מה גם שהמרפאה לא כ"כ גדולה מבחינה פיזית...), אבל תמיד אפשר לשאול.

אפשרי להתנדב גם "בעמותה למען החתול" וב"גירגורים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"וטרינר תורן"? זה נהדר, זה במרחק 10ד' עד רבע שעה נסיעה ממני. אתה בטוח שיש לו דיי כוח אדם?

העמותה למען החתול יהיה לי רחוק, אני לא ניידת, ואת גירגורים אני לא מכירה כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין בעיה לעבוד בשעות לא שגרתיות, באמצע הלילה. מחר אני מניחה שתהיה שם אז תוכל לשאול אותו, נכון?

כן, תודה, את גירגורים מצאתי. עכשיו רק אצתרך להבין היכן לעזעזאל נמצאת קריית אונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל את המדורות עושים היום, לא? כי אם את המדורות עושים רק מחר בערב, אז אין לי בעיה להתנדב.

מחר

קרית אונו נמצאת ליד בית החולים שיבה (תל השומר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:'(

זה בטח בגלל שהילדים מרגישים חלשים אז הם מתקיפים והורגים משהו חלש מהם כדי "לחזק" את עצמם מבלי לדעת שזה עושה בדיוק ההיפך.

ילדים הם כמו חיות בערך, הם לא ממש יודעים לבחור בין טוב לרע עדיין, זה רק משהו שהסביבה יכולה לכפות עליהם עד שהם יגדלו ויבינו לבד.

מה שעצוב בכל זה-שלא הילדים אשמים-אלא כל מי שהם לוקחים ממנו דוגמא אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק חלקית. כל מתעלל, לא משנה במי ובמה, מחפש את הכוח והשליטה האבסולוטיים בקורבן ובגורלו כדי להעצים את עצמם. מה כן, אם ילד בן 9-10 או אפילו 6-7 לא יודע שלזרוק גור חתולים או כלב משוטט למדורה זה רע, אז הם כנראה דפקטים מפגרים ולהורים שלהם צרייך לקשור את הצנרת. אני לא יודעת ממי הם לוקחים דוגמא, רבים מגיעים לזה לבד כי זה "מגניב" אבל במידה והם גם רואים זאת מהצד ומחקים מישהו שעושה את זה, הרי שזה מרמז שמשהו מאד לא בסדר עם הילדים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...