אני אפילו לא יודע איך להגיב לזה, פשוט זוועתי, השלכת חיות למדורה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני אפילו לא יודע איך להגיב לזה, פשוט זוועתי, השלכת חיות למדורה.

rk666

Recommended Posts

זה מה שקורה כשיש חג מפגר כמו לג בעומר..

לא מספיק ילדים\אנשים נכנסים לאתרי בנייה ובוזזים מה שבא להם

לא מספיק ילדים\אנשים מבזבזים שעות בשביל לארגן מדורה מסכנה

לא מספיק ילדים\אנשים משתמשים בחומרים מסוכנים ויצא שכמה ילדים היו בחדשות על זה שהם נכוו

עכשיו גם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד כאן, החג הזה בסדר גמור כל עוד יודעים לשמור על הגבולות -ילד לא אמור לזרוק חתול למדורה בלי שום קשר לחג או לא.

ואגב-הילדים לא אשמים לדעתי אלא מי שאמור לדאוג לחינוך שלהם או אפילו סתם מבוגרים שנהיים כוחנים עם הילדים ואז הילדים מחפשים לאן להוציא את ההפשלה שלהם. ילד לא תמיד יכול להבחין או שיהיה לו אכפת מספיק לטוב או לרע.

זה עניין של המבוגרים עם הילדים לא של הילדים עם המבוגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא, כשקראתי את הכתבה ההיא, בגיל 8, ב"ראש 1", על שריפת החיות, בכיתי יומיים. אני לא יודעת עד כמה זה קשור בכך שלימדו אותי לאהוב חיות, אבל גם ילד שלא בא מבית נורמטיבי, אם בריא בשכלו ומצפונו, יכול להבין גם הוא שלעשות דבר כזה זה רע. אני חושבת שהם מבינים היטב שמה שהם עושים זה לא בסדר, אפילו מאד לא בסדר. לכל הילדים יש נטיה לבדוק את הגבולות שלהם וזאת דרך מאד לא שגרתית וחולנית לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ילדים שזה חוסר אחריות ממש להפקיד בידיהם חית מחמד

דג זה נחמד ויפה וחמוד, אבל אתה חושב שילד שזורק כלבים למדורה יחליף לו מים כל שבועיים?

תוכי-כנ"ל

ובלי קשר אני חושב שהבעיה שעליה מדובר בת'רד נובעת פחות מחינוך לקוי אלא יותר מחוסר התייחסות וכמעט הזנחה של הילדים שגדלים להיות "ילדי רחוב" שעושים ונדליזם, התעללות בבע"ח וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^אחלה פוסט, אלא שילדים דפוקים יוצאים גם מ"בני טובים". יש הרבה סיבות מדוע ילדים עושים דברים כאלו, אי אפשר ממש להצביע על גורם אחד.

זה מה שקורה שההורים לא מסכימים להביא חית מחמד הביתה.

אני חושב שאפילו אם אין מקום,תביא תוכי,תביא דגים.. העיקר תביא

לא חושבת שזאת הסיבה. אם ההורים שלך אלרגיים או אם הם לא סומכים על הילד שיהיה אחראי מספיק לדאוג לחיה (מה שקורה בהרבה מקרים, בגלל זה כל כך הרבה חיות ננטשות), אבל אם מלמדים את הילד לאהוב בע"ח בלי קשר לכך שהם חיים אצלו בבית או לא, לא צריכה להיות בעיה. מה שכן, להחזיק חיית מחמד, או לנדב את הילד לעבוד בפינת חיי, יפתח אצלו רגש של אחריות כלפי מישהו אחר מלבדו וכמובן יחזק את אותה רגישות אנושית שקיימת בכולנו.

עריכה: אוקיי, טעות שלי. ערב ל"ג בעומר זה מחר ואני התקשרתי להתנדב לסייר במדורות וגם במרפאה כלשהי למחרת ומכיוון שאני עובדת ביפו, הם אמרו שהם צריכים שם מישהו שיעזור בהזרקות וחיסונים. לא עסקתי בפארא-וטרינריה יותר מדיי מאז שסיימתי ללמוד במד"י, אני מרגישה שאני נשחקת ושוכחת מה למדתי. זאת תהיה גם הזדמנות טובה ליישם את מה שלמדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב עצוב, מה עשה להם כלב? שהם זורקים אותו למדורה, שיזרקו תצעמם, מפגרים חסרי שכל. ואז מתפלאים מאיפה הילד קיבל אומץ לקחת סכין ולדקור סתם ילדים בשכבה, היום זה חתול, מחר זה ילד מהשכבה, ושהילד המטונף הזה יגדל, הוא היה דור שני, לסדיסטים שיטילו איימה ברחובות בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...