חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות

MoRtZkInG

Recommended Posts

אלימלך.

כן זה רק אשמת שאין שלום. לכן הערבים בכל העולם נלחמים בכל העולם כולל בעצמם.

הנה בעיראק, רק ארה"ב אשמה. ערבים הולכים ומפציצים מסגדים שזה המקומות הקדושים להם ומי אשם? נכון ארה"ב, אינדונזיה, הודו, סודן, קוסובו, ניגריה, פיליפינים. בשום מקום הם לא אשמים זה תמיד הצד השני נכון?

אתה אומר שזה רק קומץ? אז איך זה שאין הפגנות נגד הקומץ הזה? איך זה שהם לא מנסים בכלל לעצור אותם? איך זה שהם בוחרים במפלגות יותר קיצוניות כל פעם בבחירות?

תראה בארה"ב יש מתנגדים למלחמה והם משמיעים קול. בארץ יש קבוצות שכל הזמן משמיעים קול נגד המלחמה וככה בשאר העולם.

רק בצד אחד אתה לא רואה את זה וזה הצד של הערבים.

אז איך לעזאזל אתה עדיין יכול להאשים את במצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח שמאלני, שיושב בבית בנחת, לבנתיים שצהל קורע תתחת בישביל לישמור לו על התחת.

עזבו הוא פשוט ילד שמאלני, שחיי בבית שלו, בטח כבר מעכשיו מכין תהצגה לקב''ן, עוד שנתיים ידליק משואה עם חברתו טלי פחימה, ויצא לשופינג בשוק של גנין עם חברו זביידה.

אללה הוא אכבר ! איטבח אל יהוד!

סתם לידע כללי, מה הבעיה שלכם עם שמאלנים? למה אתם כל הזמן יורדים עליהם? מה יוצא לכם מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שאני רואה את זה, יש לנו 2 בחירות:

1) להשמיד את הערבים במחיר של חוסר מוסריות.

2) לתת לערבים להשמיד אותנו ושיכתבו על המצבות שלנו שהיינו מוסריים מאד.

חבל שכיום מדינת נוקטת ב -1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי, מה הבעיה שלכם עם שמאלנים? למה אתם כל הזמן יורדים עליהם? מה יוצא לכם מזה?

אין שום דבר נגד שמאלנים, יש לי בעיה עם שמאלנים שיעדיפו שאני ארצח על ידי ערבי בכניסה לקניון, בנקום איזה ערבי שיהרג בסיכול שיגור קסאמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח.

אלימלך אתה פשוט אטום מוח, בלי שום ידע.

גזענות היא אינה שניאת האויב שלך.

אבל אתה כמו חותר וממשיך לומר דברים ללא שום בסיס\ידע.

אם הערבים רוצים לחזור לגבולות 48' אז מה לעזאזל הם רצו עוד לפני שקמה מדינה יהודית בגבולות 48' !?!?!

או שנקרא לגבולות האלה, "גבולות אוויש'ץ", אם אני לא טועה גולדה מאיר הייתה זאת שטענה שאלה גבולות אוושוי'ץ. גבולות של 10 ק"מ בלבד!

אך כמובן אני טועה ואתה צודק.

גזענות היא שנאה/אפליה או כל הבחנה אחרת שמקטלגת ע"פ גזע. האויב שלך אינו העם/גזע הערבי! האויב שלך הם הטרוריסטים הערבים ומצער מאד שקשה לאנשים כאן להבחין בהבדל המאד מאד עבה הזה.

"אבל אתה כמו חותר וממשיך לומר דברים ללא שום בסיס\ידע." מה אמרתי שלא היה נכון? לזרוק שטויות לאוויר ולהאשים את כל העולם ואישתו בככה וככה בלי שום בסיס לדברים גם אני יכול.

"אם הערבים רוצים לחזור לגבולות 48' אז מה לעזאזל הם רצו עוד לפני שקמה מדינה יהודית בגבולות 48' !?!?!" - אם היית יודע את העובדות כמו שאתה טוען שאתה ושאני לא, בוודאי היית יודע שמדובר בגבולות 67.

עזבו הוא פשוט ילד שמאלני, שחיי בבית שלו, בטח כבר מעכשיו מכין תהצגה לקב''ן, עוד שנתיים ידליק משואה עם חברתו טלי פחימה, ויצא לשופינג בשוק של גנין עם חברו זביידה.

אללה הוא אכבר ! איטבח אל יהוד!

איי איי איי! אל תגזים! אתה משווה ביני לבין בוגדת כמו טלי פחימה?!

הדבקת תווית "בוגד" על כל אחד שלא מסכים איתך היא די מעשה שיש בו סוג של בגידה(בדמוקרטיה וכתוצאה מכך במדינה).

חח שמאלני, שיושב בבית בנחת, לבנתיים שצהל קורע תתחת בישביל לישמור לו על התחת.

מצחיק, נכון? :s07:

אלימלך.

כן זה רק אשמת שאין שלום. לכן הערבים בכל העולם נלחמים בכל העולם כולל בעצמם.

הנה בעיראק, רק ארה"ב אשמה. ערבים הולכים ומפציצים מסגדים שזה המקומות הקדושים להם ומי אשם? נכון ארה"ב, אינדונזיה, הודו, סודן, קוסובו, ניגריה, פיליפינים. בשום מקום הם לא אשמים זה תמיד הצד השני נכון?

אתה אומר שזה רק קומץ? אז איך זה שאין הפגנות נגד הקומץ הזה? איך זה שהם לא מנסים בכלל לעצור אותם? איך זה שהם בוחרים במפלגות יותר קיצוניות כל פעם בבחירות?

תראה בארה"ב יש מתנגדים למלחמה והם משמיעים קול. בארץ יש קבוצות שכל הזמן משמיעים קול נגד המלחמה וככה בשאר העולם.

רק בצד אחד אתה לא רואה את זה וזה הצד של הערבים.

אז איך לעזאזל אתה עדיין יכול להאשים את במצב?

למה אתה נטפל רק לערבים? אתה שכחת שגם נוצרים נלחמים בנוצרים וגם יהודים היו נלחמים ביהודים? ברור שזה לא בסדר, אבל חבל מאד שאתה אומר שזה לא בסדר רק כשזה מגיע לערבים.

איך זה שאף אחד לא ניסה לעצור את היטלר וחבריו הנאצים? איך זה שאף אחד לא עצר את פעולות הטרור שביצעו כאן האירגונים המחתרתיים עד 48? אני מקווה שמתישהו בעתיד תבין שלרשע אין מתנגדים פשוט מחוסר יכולת להתנגד - ולא מחוסר רצון להתנגד.

אלימלך עד שלא ירקו לך את הדם(אמת) לפנים אתה לא תבין, מה אתה כבר יודע? ילד בן 16 שלא רעה עולם....

עוד מטומטם שחושב שבגלל שלא התגייסתי עדיין(וגם לא אתגייס, דרך אגב) אין לי זכות דיבור.

אלימלך - אתה באמת חושב שיש ערבי אחד שיחשוב פעמיים לפני שהוא יהרוג אותך או את המשפחה שלך?

כן.

זה סוג של שחרור תסכול.

אין לי בעיה עם שמאלנים, יש לי בעיה שהוא לא מבין את מה שהולך בין צהל לטרור.

עד שהוא לא יראה דם נישפך לידו הוא לא יפסיק לבלבל את מוח על שלום.

אני אומנם מבין אבל אני לא שואף לטעון שאני מצביא או משהו - ולפחות יש לי את מעט ההיגיון וההגינות שלא להאשים אנשים במעשים שלא הם ביצעו.

איך שאני רואה את זה, יש לנו 2 בחירות:

1) להשמיד את הערבים במחיר של חוסר מוסריות.

2) לתת לערבים להשמיד אותנו ושיכתבו על המצבות שלנו שהיינו מוסריים מאד.

חבל שכיום מדינת נוקטת ב -1.

איך שאני רואה את זה:

1. להשמיד ולהיות מושמדים.

2. לחיות בשלווה ובנחת.

אין שום דבר נגד שמאלנים, יש לי בעיה עם שמאלנים שיעדיפו שאני ארצח על ידי ערבי בכניסה לקניון, בנקום איזה ערבי שיהרג בסיכול שיגור קסאמים.

זה מה שאתה חושב? תרשה לי לתקן אותך, אני לא. מה שאני כן - אני בהחלט מעדיף שיהודי אחד ימות מאשר 2 מוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טענת הגזענות יכלה להיות נכונה אם המקרה שלנו היה דומה להפליית כושים בארצות הברית

כאן יש מלחמה והאוייב משתמש בבני אדם ככלי נשק

האויב שלך אינו "כלי הנשק" ההגדרה שלך היא בדיחה ואתה מתעלם מהמציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד... להוציא חוק שערבים לא יכולים להיות ח"כים.

זה טמטום לתת להם להיות ח"כים כי הם רק מנצלים את זה כדי לעזור לאויבים שלנו.

הגיע הזמן שיעשו משהו בנושא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוק גזעני ומפלה. גם אם הוא נכון, מדינה מערבית דמוקרטית מתוקנת לא יכולה להרשות לעצמה אפילו לחשוב על הגשת ניסיון חוק כזה..

כן צריכים לעשות חוק שיהיה קצת יותר נוקשה בעיניין ההסתה. כן צריכים ליישם יותר את החוק בנושא של קשרים עם מדינות אויב (כולנו ראינו כמה אדון בשארה התנהג יפה). ככה, אולי, תשלל האזרחות של האנשים שכן מסיתים. ולא מדובר פה רק על ערבים. מדובר פה גם על יהודים שמסיטים. הם לא פחות טרוריסטים שערבי טרוריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה נטפל רק לערבים? אתה שכחת שגם נוצרים נלחמים בנוצרים וגם יהודים היו נלחמים ביהודים? ברור שזה לא בסדר, אבל חבל מאד שאתה אומר שזה לא בסדר רק כשזה מגיע לערבים.

איך זה שאף אחד לא ניסה לעצור את היטלר וחבריו הנאצים? איך זה שאף אחד לא עצר את פעולות הטרור שביצעו כאן האירגונים המחתרתיים עד 48? אני מקווה שמתישהו בעתיד תבין שלרשע אין מתנגדים פשוט מחוסר יכולת להתנגד - ולא מחוסר רצון להתנגד.

בכל המקרים שציינת כן היו אנשים שהתנגדו למהלך והביאו את דעתם. כשנוצרים נלחמו בנוצרים באירלנד למשל כן היו תמיד הפגנות נגד. בהיטלר כן באו ונלחמו נגדו ובטח ובטח שהיו הפגנות נגד הכניסה שלו לשלטון, אמנם מאוחר מדי אבל כן נלחמו נגדו וגם בארץ היתה התנגדות לארגונים המחתרתיים. לך תקרא הסטוריה!

אתה רוצה להגיד לי שלערבים שחיים בארה"ב יש בעיה להפגין נגד הטרור שהולך בעיראק? או בישראל או בכל מקום אחר בעולם?

אבל אתה לא רואה כאלו הפגנות אלא רק הפגנות נגד . ואתה יודע מי עוד מגיע להפגנות נגד ישראל? נכון אנשים כמוך, ישראלים.

ערבים נלחמים בכולם כולל עצמם בכל העולם אבל בשום מקום אתה לא רואה הפגנות או אפילו נכונות להסכם שלום.

נכון שפעם בשנה אולי תמצא איזה צדיק שמוכן לבוא לטלויזיה ולקרוא להתנגדות אבל זה באמת מקרה נדיר ביותר. בכל המקומות האלו זה או הם או אף אחד.

ככה שכל מה שאמרת בהודעה שלך זה באמת בולשיט. אני מקווה שבעתיד תבין את הטעות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מפתח לי רצון להקיא מרוב גועל....

זה מה שאתה חושב? תרשה לי לתקן אותך, אני לא. מה שאני כן - אני בהחלט מעדיף שיהודי אחד ימות מאשר 2 מוסלמים.

חבל מאוד...

וזה לא קשור לגיוס שלך, זה קשור לניסיון חיים שלך, שאין לך בשיט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזענות היא שנאה/אפליה או כל הבחנה אחרת שמקטלגת ע"פ גזע. האויב שלך אינו העם/גזע הערבי! האויב שלך הם הטרוריסטים הערבים ומצער מאד שקשה לאנשים כאן להבחין בהבדל המאד מאד עבה הזה.

זהו, שהאויב הוא לא רק הטרוריסטים, אלא בעיקר אלה שנותנים להם לגיטימציה/כבוד. תהרוג טרוריסט אחד, ויבוא עוד אחד. וזה למה? בגלל המצע הנוח של "שהידה" שעליו הם יכולים לצמוח. וכן, זה רוב האוכלוסייה שם.

לגבי ערביי , כבר אמרתי שאם ל-18% מהם היתה את החוצפה (פלוס האומץ, פלוס הטמטום) להגיד שהם תמכו בנסראללה בזמן המלחמה האחרונה - אז הבעיה היא הרבה יותר מ"קומץ" של אנשים שסטו מהישר. מדובר, בחישוב פשוט, בסדר גודל של 200 אלף איש במדינה, שהם האוייבים שלי. וזה תחת ההנחה שמבין האחרים אין כאלה ששיקרו בגלל פחד מהשב"כ (ואני אישית משער שהמספר האמיתי הוא לפחות כפול מה-18% האלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...