חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות

MoRtZkInG

Recommended Posts

(סקר אחרון הראה של 76 אחוזים מתושבי הרצועה תומכים בחטיפת חיילים, ופיגועי טרור)

בדיוק כמו שאתה יכול להראות לי סקר כזה, אני יכול להראות לך סקר ש-70% מתושבי הרצועה (אפילו יותר) מתנגדים לאינתיפאדה וללחימה עם . אז מה? הכל תלוי באיזה אוכלוסיות עושים את הסקר..

שכון ונתן הכוונה לחיזבללאה לאתרים רגישים במפרץ חיפה, שפגיעה בהם הייתה גורמת לעשרות אלפי הרוגים ומאות אלפי פצועים, כול זה על ידיו.

הוא פגע, ולמזלנו אלו היו חלקים שהיו סגורים מסיבות שונות (ולאו דווקא בגלל המלחמה)..

וחוץ מזה, אני רוצה אותך עושה טרנספר של 6 מיליון פלסטינים. יודע מה, נגייס לצורך העיניין את כל צה"ל (וניקח בחשבון חצי מיליון חיילים בשטח שזה הרבה יותר ממה שיש, בוודאי כשמדובר על כוחות לוחמים, ממש כמויות אסטרונומיות) ונניח ששאר הכוחות בשאר הגזרות מתפקדים כרגיל. עכשיו, תעשה טרנספר למיליוני פלסטינים, שבתוכם יש עשרות אלפי אנשים, אם לא יותר, שמוכנים למות עבור כל שריטה בגוף של יהודי. גם קח בחשבון שיש לך במקרה הטוב 0 תמיכה משאר מדינות העולם.

אזז אני חושב שאתה מבין שזה לא ריאלי לחשוב על זה בכלל, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יאלה תקפצו עלי עוד קצת? ימיני מסריח שכמותי, כן כן, אני לא יפה נפש כמוכם, נכון אני לא בדיוק אוהב ערבים, מצידי שימותו, לא מזיז לי, רק אכפת לי מהבטחון שלי,של המשפחה שלי, ושל המדינה, אבל מה המציאות אחרת, אז אין פתרון חוץ מלהעביר אותם, לטפל ביד קשה בכול המעודדי טרור שלהם, שזה משהו כמו 70 ומשהו אחוז מהאוכלוסיה שלהם אם לא יותר, וזה אומר להרוג חלק מהם\לשלוח אותם לכלא,לגרש אותם, כן כן אכזרי, אבל אין פתרון אחר, וכול מי שחיי פה בסרט שזה רעיון נאצי, ושכול הערבים בסדר, ורק אחוז או שתיים מהם עושים טרור, וואלה ממליץ לו לרוץ לממשלה, יש לו בדיוק את מה שצריך, תראו את אולמרט ופרץ, איך הצליחו..

אלימלך אגוז, בן כמה אתה? איפה שירתתה? האם פעם הייתה בזירת פיגוע שאתה יכול לדבר? בכלל ? שאני ההיתי בפיגוע בנתניה, ושם פעם ראשונה שלי שראיתי חלקים של גופות אמייתים מפוזרים בכול מקום, על הכביש,מדרכה,מכסי מנוע של מכונית, על שיחים ומה לא, ושהרחתי תריח הנוראי הזה, של בשר שרוף ועשן מעורבב, והצרחות ברקע של הפצועים מלווות ביללות האמבולנסים, ושאתה רץ בין פצוע לפצוע לשים חוסם עורקים ואתה קולט פתאום שכול היידים שלך מלאות בדם, ואז שאתה מסיים משמרת, מתקלח עם מים רותחים, פסיכולגית לנקות תגוף, ואז מדליק טלווזיה ורואה תקלטת של המחבל, ואת הנאומנים בעזה, והצעדות תמיכה עם כמה אלפי תומכים לבושים כמו שהידים, עם דגלי חמאס, וצועקים "איטבח על יהוד", וואלה פתאום אני קצת לא מחבב אותם, אבל מה לעשות אני דפוק בראש, אני פסיכי, קיצוני, ימיני, שלא מבין מהחיים שלו, ילד בן 17, שחיי בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה תקפצו עלי עוד קצת? ימיני מסריח שכמותי, כן כן, אני לא יפה נפש כמוכם, נכון אני לא בדיוק אוהב ערבים, מצידי שימותו, לא מזיז לי, רק אכפת לי מהבטחון שלי,של המשפחה שלי, ושל המדינה, אבל מה המציאות אחרת, אז אין פתרון חוץ מלהעביר אותם, לטפל ביד קשה בכול המעודדי טרור שלהם, שזה משהו כמו 70 ומשהו אחוז מהאוכלוסיה שלהם אם לא יותר, וזה אומר להרוג חלק מהם\לשלוח אותם לכלא,לגרש אותם, כן כן אכזרי, אבל אין פתרון אחר, וכול מי שחיי פה בסרט שזה רעיון נאצי, ושכול הערבים בסדר, ורק אחוז או שתיים מהם עושים טרור, וואלה ממליץ לו לרוץ לממשלה, יש לו בדיוק את מה שצריך, תראו את אולמרט ופרץ, איך הצליחו..

אלימלך אגוז, בן כמה אתה? איפה שירתתה? האם פעם הייתה בזירת פיגוע שאתה יכול לדבר? בכלל ? שאני ההיתי בפיגוע בנתניה, ושם פעם ראשונה שלי שראיתי חלקים של גופות אמייתים מפוזרים בכול מקום, על הכביש,מדרכה,מכסי מנוע של מכונית, על שיחים ומה לא, ושהרחתי תריח הנוראי הזה, של בשר שרוף ועשן מעורבב, והצרחות ברקע של הפצועים מלווות ביללות האמבולנסים, ושאתה רץ בין פצוע לפצוע לשים חוסם עורקים ואתה קולט פתאום שכול היידים שלך מלאות בדם, ואז שאתה מסיים משמרת, מתקלח עם מים רותחים, פסיכולגית לנקות תגוף, ואז מדליק טלווזיה ורואה תקלטת של המחבל, ואת הנאומנים בעזה, והצעדות תמיכה עם כמה אלפי תומכים לבושים כמו שהידים, עם דגלי חמאס, וצועקים "איטבח על יהוד", וואלה פתאום אני קצת לא מחבב אותם, אבל מה לעשות אני דפוק בראש, אני פסיכי, קיצוני, ימיני, שלא מבין מהחיים שלו, ילד בן 17, שחיי בישראל.

את זה אתה אמרת.

לשאלות שלך: 16, אני לא, כן ולא רואה מה הקשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלימלך

מהרגע שהגעת לפורום אתה התחלת להיתנסות על אנשים, ולתת להם ביקורת איך הם חיים, בידיוק כמו "טכנאי המחשבים".

לדעתי זה מגעיל, שיחייה איך שהוא רוצה, זה לא אמור להפריע לך, וגם אתה לא צריך לעשות את זה בפומבי, יש הודעות בישביל זה.

אבל לדעתי, עד שלא תלך לסבב עובדות, או שיהרג לך נגיד אחד מהמישפחה ע"י מחבלים אתה תגיב אחרת, אתה בכל זואת יפה נפש?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פשוט, לא הפנמתה את כול התגובה שרשמתי מקודם, תקרא אותה שוב, תנסה לעכל קצת ממנה, ולהבין מה הולך פה ב10 שנים האחרונות עם הערבים, ושאין פתרון, בנתיים המצב תקוע, לא זז, איומים מכול כיון, טרור שורץ בכול כפר, והמחבלים רק מתחזקים, ושבנתיים דם פה נשפך לחינם, חייבים לעשות משהו, ושלום זוהי אפשרות טובה, רק חבל שעם הקופים הלא מתורבתים בעזה, זה בלתי אפשרי.

הנה כמה מעזה, שתראו את ה"קומץ" שלכם.

43868891.jpg

מחבלים במשים מנומרים מתערבבים באוכלוסיה אזרחית

51524398.jpg

מחבלים עושים דאווינים על הילדים

23617407.jpg

זוג ילדים מגן בגופם על משגר נ"ט ממולכד.

59154964.jpg

מחבל מכין לשיגור רקטת נ"ט, שימו לב לאוכלסייה מהצד שמגנה עליו

הכול לקוח מכאן מפרש http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=25573&highlight=%EE%E8%F2%EF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלימלך

מהרגע שהגעת לפורום אתה התחלת להיתנסות על אנשים, ולתת להם ביקורת איך הם חיים, בידיוק כמו "טכנאי המחשבים".

לדעתי זה מגעיל, שיחייה איך שהוא רוצה, זה לא אמור להפריע לך, וגם אתה לא צריך לעשות את זה בפומבי, יש הודעות בישביל זה.

אבל לדעתי, עד שלא תלך לסבב עובדות, או שיהרג לך נגיד אחד מהמישפחה ע"י מחבלים אתה תגיב אחרת, אתה בכל זואת יפה נפש?!

א. אם אתה אומר שיש ה"פ בשביל ביקורת למה אתה עושה את זה על גבי הפורום?

ב. איפה?

ג. את העובדות אני מכיר, רק שאני לא מנסה לסובב אותן לטובתי בדרכים לא דרכים כמו אחרים.

ד. זה לא המקום.

לא פשוט, לא הפנמתה את כול התגובה שרשמתי מקודם, תקרא אותה שוב, תנסה לעכל קצת ממנה, ולהבין מה הולך פה ב10 שנים האחרונות עם הערבים, ושאין פתרון, בנתיים המצב תקוע, לא זז, איומים מכול כיון, טרור שורץ בכול כפר, והמחבלים רק מתחזקים, ושבנתיים דם פה נשפך לחינם, חייבים לעשות משהו, ושלום זוהי אפשרות טובה, רק חבל שעם הקופים הלא מתורבתים בעזה, זה בלתי אפשרי.

כל עוד אתה מכליל אוכלוסיה שלמה בפשעים של קומץ טרוריסטים וקורא ל5 מיליון איש קופים - לעולם לא יהיה כאן שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קולט, מחבל ימות על ידי יהודים, הילדים שלו ינקמו, והם ימותו, וגם הילדים שלהם ינקמו וככה זה ממשיך להיתגלגל.

תבין מילחמה גוררת מילחמה, אבל עם הערבים בעזה לך תדבר, עם הפסיכים האלה.

אין מה לעשות, תהרוג או שיהרגו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...