חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: אמר לחיזבאללה לאן לירות

MoRtZkInG

Recommended Posts

בכל המקרים שציינת כן היו אנשים שהתנגדו למהלך והביאו את דעתם. כשנוצרים נלחמו בנוצרים באירלנד למשל כן היו תמיד הפגנות נגד. בהיטלר כן באו ונלחמו נגדו ובטח ובטח שהיו הפגנות נגד הכניסה שלו לשלטון, אמנם מאוחר מדי אבל כן נלחמו נגדו וגם בארץ היתה התנגדות לארגונים המחתרתיים. לך תקרא הסטוריה!

אתה רוצה להגיד לי שלערבים שחיים בארה"ב יש בעיה להפגין נגד הטרור שהולך בעיראק? או בישראל או בכל מקום אחר בעולם?

אבל אתה לא רואה כאלו הפגנות אלא רק הפגנות נגד . ואתה יודע מי עוד מגיע להפגנות נגד ישראל? נכון אנשים כמוך, ישראלים.

ערבים נלחמים בכולם כולל עצמם בכל העולם אבל בשום מקום אתה לא רואה הפגנות או אפילו נכונות להסכם שלום.

נכון שפעם בשנה אולי תמצא איזה צדיק שמוכן לבוא לטלויזיה ולקרוא להתנגדות אבל זה באמת מקרה נדיר ביותר. בכל המקומות האלו זה או הם או אף אחד.

ככה שכל מה שאמרת בהודעה שלך זה באמת בולשיט. אני מקווה שבעתיד תבין את הטעות שלך.

בחייך, תהיה רציני. דוגמאות בודדות גם אני יכול להביא. מה לגבי ההתנגדות במצרים לאחים המוסלמים? עזוב את זה, הנה דוגמה יותר טריה: התנגדות הצבא/בתי המשפט והאוכלוסיה כולה כנגד השתלטות הדת על המדינה בטורקיה(להזכירך, מדובר בניסיון השתלטות של אותם פרשנים דתיים קיצוניים שתומכים בפיגועי טרור).

ערבים בארה"ב/אירופה לא יפגינו נגד טרור שמחוץ למדינה שלהם בדיוק כמו שאתה לא תפגין נגד טרור נגד ישראלים באירופה.

אתה פשוט מפתח לי רצון להקיא מרוב גועל....חבל מאוד...

וזה לא קשור לגיוס שלך, זה קשור לניסיון חיים שלך, שאין לך בשיט!!!

מצאתם כאן אתם הימנים בפורום תירוץ חדש בשביל שמאלני כמוני? "ניסיון חיים"? תסלח לי שאני חושב ששכל והגיון בריא עדיף על "נסיון חיים" אבל בלי שכל כדי להיעזר בו.

זהו, שהאויב הוא לא רק הטרוריסטים, אלא בעיקר אלה שנותנים להם לגיטימציה/כבוד. תהרוג טרוריסט אחד, ויבוא עוד אחד. וזה למה? בגלל המצע הנוח של "שהידה" שעליו הם יכולים לצמוח. וכן, זה רוב האוכלוסייה שם.

לגבי ערביי , כבר אמרתי שאם ל-18% מהם היתה את החוצפה (פלוס האומץ, פלוס הטמטום) להגיד שהם תמכו בנסראללה בזמן המלחמה האחרונה - אז הבעיה היא הרבה יותר מ"קומץ" של אנשים שסטו מהישר. מדובר, בחישוב פשוט, בסדר גודל של 200 אלף איש במדינה, שהם האוייבים שלי. וזה תחת ההנחה שמבין האחרים אין כאלה ששיקרו בגלל פחד מהשב"כ (ואני אישית משער שהמספר האמיתי הוא לפחות כפול מה-18% האלה).

לא, האויב הוא אך ורק הטרוריסטים ולא אף אחד אחר. ע"פ הגישה שלך יש הצדקה לפגיעה מכוונת באוכלוסיה אזרחית. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח נו באמת. כשאני מביא דוגמאות זה "בודדות" איזה דוגמאות אתה בדיוק הבאת? ואיך בדיוק הדוגמאות שהבאתי "בודדות"?

ה"בודדות" שהבאתי הם יותר מכל הדוגמאות שאתה יכול להביא על הערבים.

בטורקיה אמנם אכן קורה משהו אבל תזכור גם שהמאבק שם הוא לא נגד זרם שונה של דת אלא וויכוח באותו הזרם (לא שיעים מול סונים , קתולים מול פרוטסטנטים וכו' ככה שהדוגמא שלך היא לא הכי מתאימה לנושא. תזכור את הטווח שהטורקים עשו בארמנים.

גם הסכסוך של האחים המוסלמים במצרים זה סכסוך "פנימי" אתה לא רואה את אותם הפגנות כדי לפתור את האלימות בעיראק או וכו'.

ואתה אומר שישראלים לא יפגינו נגד אלימות במקומות אחרים? ישראלים בארה"ב הפגינו נגד אלימות בעיראק ונגד אלימות בישראל.

לעומת, ערבים בארה"ב הפגינו בעד!!! אלימות בישראל ואלימות נגד ארה"ב בעיראק למרות שהם חיים בארה"ב. כנ"ל באירופה סקרים שונים שהממשלות עושות שם מראות שהציבור הערבי מוכן לפעילות טרור נגד המדינה שבה הם עצמם חיים.

אני בהחלט מסכים אתך שנסיון חיים לא בא להחליף הגיון ושכל בריא אבל!!! אתה שוכח שחלק מהגיון ושכל בריא זה הנסיון חיים שמוסיף ומפתח לך את ההגיון והשכל הבריא.

עם כל הכבוד לדעות שלך. אתה לא יכול להתכחש לעובדה שאתה צעיר יחסית ובעל פחות נסיון מאחרים (בדיוק כמו שאם אני ילך ויתווכח עם מישהו בן 70 לגבי נושאים מסוימים)

ואמנם הטרוריסטים הם הבעיה אבל אין מלחמה שבה אין פגיעה באוכלוסיה אזרחית. ואתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהטרוריסטים הערבים משתמשים בילדים ונשים כדי להגן על הנשק שלהם. ממך ניתן להבין שאם ילדים שומרים על הנשק אז אסור לנו לפעול בעניין ואנחנו צריכים לסבול אחר כך את הטילים על האוכלוסיה האזרחית שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף תגובה רצינית.

"בטורקיה אמנם אכן קורה משהו אבל תזכור גם שהמאבק שם הוא לא נגד זרם שונה של דת אלא וויכוח באותו הזרם (לא שיעים מול סונים , קתולים מול פרוטסטנטים וכו' ככה שהדוגמא שלך היא לא הכי מתאימה לנושא. תזכור את הטווח שהטורקים עשו בארמנים." אם חילונים הם לא זרם שונה מדתיים אז מה כן? אני מוצא את זה מאד רלוונטי לנושא. ומה הקשר לשואה הארמנית(אני מניח שהתכוונת לומר טבח, נכון?)?

"גם הסכסוך של האחים המוסלמים במצרים זה סכסוך "פנימי" אתה לא רואה את אותם הפגנות כדי לפתור את האלימות בעיראק או וכו'. "

אז איפה בדיוק אתה רוצה/מצפה שיהיו הפגנות נגדם? בתוניס? באלג'יר? אולי בירדן? אולי בכלל בטימבקטו?

"ואתה אומר שישראלים לא יפגינו נגד אלימות במקומות אחרים? ישראלים בארה"ב הפגינו נגד אלימות בעיראק ונגד אלימות בישראל.

לעומת, ערבים בארה"ב הפגינו בעד!!! אלימות בישראל ואלימות נגד ארה"ב בעיראק למרות שהם חיים בארה"ב. כנ"ל באירופה סקרים שונים שהממשלות עושות שם מראות שהציבור הערבי מוכן לפעילות טרור נגד המדינה שבה הם עצמם חיים."

ישראלים בארה"ב הפגינו נגד אלימות בעירק וישראל? אתה חי בסרט. ישראלים בארה"ב הפגינו לשם הזדהות עם - יש הבדל בין שני הדברים, הבדל גדול מאד.

ערבים בארה"ב הפגינו נגד ארה"ב? אתה צוחק, נכון? המשטר האמריקאי היה באותו רגע תופס אותם מהביצים וזורק אותם למחנות מעצר באיזה חור נידח אי שם על הגלובוס.

סקרים? איזה סקרים? יש לך לינק?

"אני בהחלט מסכים אתך שנסיון חיים לא בא להחליף הגיון ושכל בריא אבל!!! אתה שוכח שחלק מהגיון ושכל בריא זה הנסיון חיים שמוסיף ומפתח לך את ההגיון והשכל הבריא.

עם כל הכבוד לדעות שלך. אתה לא יכול להתכחש לעובדה שאתה צעיר יחסית ובעל פחות נסיון מאחרים (בדיוק כמו שאם אני ילך ויתווכח עם מישהו בן 70 לגבי נושאים מסוימים)"

בוודאי, ניסיון חיים הוא תוספת מבורכת שלרוב גם תורמת לביצוע הערכת מצב נכונה ולגיבוש דעה בנושאים ברומו של עולם. אבל, וזה אבל גדול מאד - ניסיון חיים אינו שולל שאדם בעל פחות ניסיון חיים יהיה יותר צודק/חכם/מה שלא יהיה מאדם עם יותר ניסיון.

יחד עם זאת, ניסיון ציני לשלול כל דעה שמנוגדת לדעתך ע"י זריקה לאוויר של נושא ניסיון החיים לא עולה על הדעת ואינו מתקבל.

"ואמנם הטרוריסטים הם הבעיה אבל אין מלחמה שבה אין פגיעה באוכלוסיה אזרחית. ואתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהטרוריסטים הערבים משתמשים בילדים ונשים כדי להגן על הנשק שלהם. ממך ניתן להבין שאם ילדים שומרים על הנשק אז אסור לנו לפעול בעניין ואנחנו צריכים לסבול אחר כך את הטילים על האוכלוסיה האזרחית שלנו."

בהחלט, תמיד תהיה פגיעה באוכלוסיה אזרחית - אין לי ספק בכך. אבל דווקא מסיבה זו יש למנוע ככל הניתן פגיעה באוכלוסיה אזרחית. זה שטרוריסט כזה או אחר הוא חסר הגינות ואין לו כבוד לחיים אינה מתירה לך רשות לפגוע באדם חף מפשע. יתרה מזאת: כשאתה פוגע באדם חף מפשע רק כדי לפגוע באותו טרוריסט אתה לא מוסיף לכבודך והופך אותך לאדם לא יותר טוב מאותו טרוריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל ישר חייב להיות הכלי העיקרי כשמבססים דעה פוליטית

ברשותכם שני דוגמאות:

נניח ומישהו מצביע מרץ, הולך ברחוב ו(חס ושלום) מתפוצץ לידו אוטובוס, הוא רואה מראות מחרידים, אולי נפצע בעצמו, אולי קרוב או חבר שלו נפגע או ח"ו נרצח וכו'. אח"כ הוא רואה בטלוויזיה את המחבל, הוא מזדעזע ומחליט שהוא תומך בימין.

נניח ומישהו מצביע ליכוד, רואה או שומע איכשהו על התנאים שבהם חיים הפלשתינאים במחנות הפליטים, או נחשף למקרה שבו משפחה של ערבים נהרגו ע"י הצבא בטעות (או שלא בטעות, וקרו דברים) הוא מזדעזע ומחליט לתמוך בשמאל.

בשני המקרים לא התחדש לאנשים שום דבר, השמאלן ידע שיש פיגועים, הימני ידע שלהיות ערבי בשטחים זה "לא כיף" בלשון המעטה, הם רק התעלמו מזה במודע או שלא במודע. רק שהם נחשפו ישירות הרגש השפיע עליהם, וזוהי דעה פוליטית שהמקור שלה היא לא "השכל הישר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם נוספת מערכת הביטחון יצאה מפגרת.

אם כבר בזמן המלחמה ידעו שהוא מעביר מידע לאויב למה לעזאזל לא עצרו אותו במעצר מנהלי באותו היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלימלך

כשאמרתי שישראלים הפגינו נגד אלימות בישראל התכוונתי שישראלים הפגינו נגד האלימות שכביכול ישראל מבצעת נגד הפלסטינים או הלבנונים בתקופה של המלחמה. וכנ"ל גם ההפגנות של הערבים. ואתה יכול להגיד בולשיט כמה שאתה רוצה אני גרתי באותה תקופה בלוס אנגלס וראיתי את כל זה ממש מחוץ למקום העבודה שלי (במקרה מקום העבודה שלי היה ליד השגרירות הישראלית שם).

מנגד אתה רואה ערבים תומכים בהמשך הפיגועים ולא בהפסקת הפיגועים.

העצרת הזדהות עם ישראל זה הזדהות זה לא הפגנה שאומרת להרוג או לפגוע בערבים אלא הפגנה שאומרת שלישראל יש זכות להגן על עצמה וזה הבדל עצום! מלהפגין ולהגיד שצריך להמשיך לפגוע בצד השני.

אני אמרתי טווח לא שואה ככה שהתיקון שלך לא ממש קשור לפה אבל לא משנה.

והבאתי את זה להראות שלא היתה שום התנגדות של הצבא הממשלה או המערכת משפט שם כמו במקרה שאתה הזכרת שעכשיו יש התנגדות לממשלה החדשה.

ודתים וחילונים זה בהחלט אותו הדבר אם מדובר באותה הדת. חילונים עדיין מאמינים לרוב במשהו בדת הם אולי לא אדוקים אבל בהחלט מאמינים בחלק מהדת ולכן זה קשור.

ואני מצפה להפגנות בארצות ערב נגד הפיגועים שהערבים עושים בעצמם בעיראק. אני מצפה שממשלות יקחו יוזמה וינסה לפעול בעניין כדי להשכין שלום. ההתערבות היחידה שארצות ערב עושה זה לספק נשק למקומות עם סכסוכים.

סקרים? רק תחפש בגוגל זה כל כך פשוט למצוא

"According to recent surveys, 80% of Muslims in Britain consider themselves Muslim rather than British and 45% believe the Jews were responsible for 9/11. Another survey found 75% of Muslims aged 16-24 want women to be compulsorily veiled, and 40% want Sharia law. A third believe those who convert out of Islam should be put to death."

http://www.spectator.org/dsp_article.asp?art_id=11284

בחיפוש פשוט בגוגל תוכל למצוא עוד מלא סקרים.

בוא לא נשכח גם את המהומות באירופה עם הקריקטורות לא מזמן או בפרברי צרפת בתחילת השנה

אני לא מחפש כבוד אני מחפש להמשיך לחיות. אם זה אומר לפגוע במישהו חף מפשע בגלל השימוש הציני שהמשפחה\מכרים שלו עושים בו (השימוש של הילדים) אז אני אמנם לא יאהב את העובדה שאני צריך לפגוע בהם אבל אני בהחלט יעשה את העבודה הנדרשת כדי להבטיח את בטחוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אתה מראה עד כמה אתה חכם, טרוריסטים אינם עם או שום דבר, זה פשוט אנשים שבוחרים להיות טרוריסטים, הרי אני יכול להגיד עליך שאתה טרוריסט ואתה יכול להגיד עלי שאני טרוריסט כמובן אם זה מגיע להגדרה של המילה, ואיך אתה מגדיר אותה.

הערבים הם האויב של היהודים. הרי מה ה"גזע" שלהם ?

אני טוען שבכל צורך, יש לחסל גם ערבים, ההבדל שאני לא עושה הבחנה בין טרוריסט ל"סתם ערבי", אבל אתה לא מבין שהערבים הם אויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אתה מראה עד כמה אתה חכם, טרוריסטים אינם עם או שום דבר, זה פשוט אנשים שבוחרים להיות טרוריסטים, הרי אני יכול להגיד עליך שאתה טרוריסט ואתה יכול להגיד עלי שאני טרוריסט כמובן אם זה מגיע להגדרה של המילה, ואיך אתה מגדיר אותה.

הערבים הם האויב של היהודים. הרי מה ה"גזע" שלהם ?

אני טוען שבכל צורך, יש לחסל גם ערבים, ההבדל שאני לא עושה הבחנה בין טרוריסט ל"סתם ערבי", אבל אתה לא מבין שהערבים הם אויב.

למה להיות מטומטם? למה ללכת ולבכות כל שנה על 6 מיליון שנרצחו ושלא היתה השמדת עם כזאת וכמה שצריך לזכור ובלה בלה בלה ובאותה נשימה אתה רוצה להשמיד 1.4 מיליארד(פי 233 משואת היהודים) איש!!! אם זה נקרא לכבד את זכר השואה - אז אני לא יודע מה לומר לך. זה מה שאני לא אוהב שנפוץ מאד בארץ - אנשים צבועים. אומרים שלא יתנו לדבר כזה לקרות שנית וזה היה דבר נורא ודקה אחרי זה כבר רוצים לרצוח פי 250 יותר... :nixweiss:

ואם אתה חושב שערבים הם האויב של היהודים רק בגלל שמדובר בגזע שונה אז אתה מפגר ברמות וגזען ברמות עוד יותר גבוהות. דרך אגב, לפי הגישה שלך לערבים יש הצדקה להשמיד את כל היהודים בעולם וכנ"ל לנוצרים יש סיבה להוריד חצי מאוכלוסיית העולם. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: J0HNiE

"הערבים הם האויב של היהודים. הרי מה ה"גזע" שלהם ?"

הם מגזע שם.

ואם אתה מתכוון לזה שהם יצאו מעשיו והם האויבים שלנו, זה לא ממש מדויק אבל נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקשר בין כל הויכוח הזה, לצורך של המדינה היהודית הדמוקרטית לשמר את עצמה כנגד אנשים שבשארה הוא דוגמה לקיומם.

אגב, תתפלא, אבל המילה "דמוקרטית" נגזרת דווקא מהיותה של המדינה יהודית. אם היו כאן 80% ערבים והמדינה היתה "מדינת כל אזרחיה" (כן, בטח) אז לא היתה כאן דמוקרטיה, תהיה בטוח. ואם כן, זה היה רק למראית עין.

בכל מקרה, סטיתי מהכיוון אליו חתרתי.

הנקודה היא שלא צריך להיות גזען ולחשוב ש"כל הערבים טרוריסטיים" בשביל להבין שיש כאן בעיה, וצווחות להוטות של "גזענים כולכם" כנראה לא תפתורנה אותה.

יש בערך 200,000 איש בישראל שבמובהק ישמחו לתת את המדינה לפלסטינים (היות והם מגדירים את עצמם כפלסטינים בכל מקרה) וירקדו על הגגות בכל הפסד, צבאי או אחר, של המדינה. כל האנשים האלה שאליהם אני מתייחס הם ערבים. מה לעשות? אין יהודים פלסטינים. מעבר לזה, המנטליות הזאת שלהם, מאוד "מדבקת" - ויש הסתה נרחבת בקרב הלאום הערבי בתוך מדינת , לכיוון אותה מנטליות. העובדה שכרגע זה 20% לא מונעת את האפשרות שזה יהיה 80% מהערבים בתוך 20 שנה. ואין מה לדבר על זה שחלקם של הערבים באוכלוסייה הולך וגדל - בשורה התחתונה סכנה נוראית לכל מי שאוהב את המדינה כפי שהיא (ולא כמדינת "שריעה" או כמדינה פלסטינית).

עכשיו, מר אגוז הנכבד,

1) האם אתה מסכים / מקבל את קיום הסכנה הזאת? האם אתה בכלל רוצה שתהיה כאן מדינה לעם היהודי, או שזה לא קריטי לך?

2) אם ענית שזה משנה לך, ושאתה מקבל את קיום הסכנה, האם אתה מסכים שביצוע צעדים לפתרון הבעיה צריך להיות בעדיפות גבוהה ביותר?

2) אם ענית כן לשאלה הקודמת, מה אתה מציע לעשות? ואני מדבר על תוכנית ריאלית בעיקרה ולא פילוסופית שתביא לפתרון אותה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...