בקשה ליצירת מפרט מחשב ל-OC למעבד בשביל משחקים (תקציב כ-6200 ש"ח) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה ליצירת מפרט מחשב ל-OC למעבד בשביל משחקים (תקציב כ-6200 ש"ח)

MACHINE-GUN

Recommended Posts

צריך מפרט ל-OC למעבד בשביל משחקים , לגבי המפרט עצמו אני צריך שיכיל מספר דברים חשובים בעיניי 1.שיהיה לו כרטיס מסך 8800GTS דבר שני: שהמארז יהיה טוב לכל הרכיבים שתכינו לי אבל שלא יהיה מושך עיניים (כי באים אצלי כמה פעמים אנשים ולא הייתי רוצה שידפקו לי עיניים או משהו בסגנון)

3.שהמפרט יתן OC הכי גבוה שאפשר לפי התקציב שנתתי ושכמובן יהיה לי יציב כי אני ירצה להשאיר אותו ככה -(-איך שהוא יצא ב-OC) , אפשר להתגמש קצת במחירים

ועוד דבר שהוא מאוד מאוד חשוב שרק מי שיודע ובטוח במה שהוא יכתוב לי אז הוא יגיב לגבי המפרט ל-OC כי הייתי בכמה מקומות וכל אחד אומר שהמפרט הזה לא טוב וזה לא ממש ובמקום אחר אני שומע שזה אחלה ,ומה שקורה שאני לא יודע מה לעשות אם אני יקנה את המפרט בסוף וזה לא ילך טוב אז סתם הוצאתי כסף אז בבקשה מי שיודע מה הוא אומר שיעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.0GHz(E4400) 1066MHz/FSB 2MB - BOX ¤806

לוח אם:

ABIT AB9 PRO ¤748

כרטיס מסך:

ALBATRON PCI-EX GeForce 8800GTS 320MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤1672

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ¤378

זיכרון:

TWINMOS 2048MB (1024X2) DDR2 800MHz CL5 ¤686

מארז:

NZXT DUET w/o PSU ¤381

ספק כוח:

ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ¤419

קרור למעבד:

SUNBEAM TUNIQ TOWER 120mm ¤252

מחיר סופי (כולל הרכבה): ¤5231

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

מקווה שעזרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא ימשוך עיניים? יענו נגד עיין הרע? לא הבנתי... אתה דתי או משהו כזה?

כי אם כן לדעתי המארז ששמו לך יפה מאוד וכן ימשוך עיניים:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3259

תעשה טובה ואל תבלבל לו את המוח- המארז הזה טוב מאוד ותפסיק סתם להטעות אותו- והוא קצת יפה- אז מה ? אסור שיהיה מארז יפה, אלוהים ישמור איך אתם אוהבים להרוס לבן אדם את הבטחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה המצב אז אני ישאר עם המפרט שנתנו לי קודם .

ואוו כמעט שכחתי אתם בטוחים שהספק הזה יספיק לכרטיס מסך 8800 ובכלל ל-OC? והאם המארז DUET יספיק לכרטיס ולקרור שלSUNBEAM ולכל השאר?

ותודה רבה לכולם!!! ;D :hi::xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 2.05.2007 בשעה 16:17:17

מה זה המארז הזה מעמידים אותו או משכיבים אותו?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי sonata 2 כי הוא מארז רגיל (לא יפה ולא מכוער) אבל איכותי ובא עם ספק איכותי גם כן, עכשיו אם אתה משנה את הדעה שלך בקשר ליופי, אז אם כבר אתה קונה מארז יפה אז תקח את ה apollo עם ליברטי 400 הוא מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...