האוזניות שלי הגיעו, עכשיו יש צורך למצוא כרטיס קול מתאים. תעזרו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האוזניות שלי הגיעו, עכשיו יש צורך למצוא כרטיס קול מתאים. תעזרו

iakovl

Recommended Posts

חברה האוזניות שלי הגיעו :cool2:

Sennheiser HD595

KOSS KSC75

ה595 מיועדים למחשב שלי

ה75 מיועדים לD2

עכשיו אני רק צריך המלצה לכרטיס קול נורמלי שלא יהיה יקר מדי, תהיו הגיוניים תחשבו תקציב של חייל

תמונות בשבת או שישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

2 מעולות, הHD595 מניסיון אישי... הייתי מפרט יותר אבל אני חושב שאני לא אעשה לה צדק, במיוחד שזאת האוזניה הרצינית הראושנה שלי ואין לי למה להשוות אותה. מה שכן אני יכול להגיד עליה זה שהיא מפורטת מאוד (כיאה לאוזניית HI-FI), עם מאוד עמוק ו"רחב" (במה). נחשבת גם לאוזנייה "עגולה" (מתאימה לכל סוגי המוזיקה אבל שלא מצטיינת במיוחד בתחום כזה או אחר, חוץ מאלקטרונית אולי). מעולה גם לסרטים ומשחקים.

הChaintech אמור להיות כרטיס עם תמורה מעולה למחירו. אני שוקל כרגע להזמין מebay, דבר איתי על זה בפרטי.

נ.ב- ספר איך הKSC75 משתלבות עם הD2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה KSC משתלבות באופן מעולה עם הD2

גם ה595 משתלבות איתו טוב (כמה טוב שלD2 יש מגבר שיכול להחזיק הכל כולל HD600)

אני רק צריך לשחק עם ההגדרות בשביל להגיע לתוצאה המושלמת

הבעיה היחידה היא שאני לא יכול להשתמש בהם במשרד, הם די פתוחות (המון הבדל) וזה מפריע לחלק מהאנשים שאני עובד איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהמחיר של ה595 קפץ בכ30% בחודש האחרון.

הן היו בהחלט אופציה רצינית לרכישה!

אכשיו צריך רק לברר אם האוזניה במחיר הנוכחי עדיין שווה רכישה.

iakovl תתחדש!

ומצפים לביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מת לעשות ביקורת אבל אין לי הבנה מספיק עמוקה בסאונד בשביל ליצור אחת טובה

אני מבין את המושג של איכותית מאחר ואני מרגיש את ההבדל

אבל מפה ועד ללכתוב ביקורת... יותר מדי בשבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין לי 555 להשוואה

אבל תאמין לי במחיר שהשגתי את ה595 שלי אין מה להתווכח

בארץ המצב עגום בהרבה יותר פי 2.5 יותר אם אני לא טועה בחשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב !!!

חייל שמנחייל ,יש לך את המחלה קשה נראה לי,אולי למטרת חסכון כספי בעתיד כדאי לך לקנות מגבר+dac ,אתה יודע שאתה תרצה מגבר בקרוב :smile1:

משהו בסגנון כזה - http://www.headphone.com/products/headphone-amps/the-mobile-line/headroom-total-bithead.php

יהיה אחלה גם מגבר ,גם כרטיס קול , גם במבצע ( אתה מתפתה נכון)

פתרון יותר יקר ולא נייד ,emu 0404 -כרטיס מקצועי +יציאת אוזנית מוגברת.

וכמובן פתרון נייד לחייל המרושש -ללא הגברה :-( http://www.turtlebeach.com/products/micro/indetail.aspx .

למה נייד?,כדי שגם במשרד יהיה לך איכות :P .

ההבדל בין הHD595 לHD555 שווה את הפרש המחיר הגדול? (פי 2!)

לפי דעתי לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצ'יינטק לא יתאים לו. אומנם הוא איכותי, אבל אין לו הגברה נורמאלית ביציאה עד כמה שזכור לי (ביקורת קצרה עליו אצלי בחתימה).

תקנה אודיו 2 משומש וזהו (אני מדבר על ה-ZS, הגרסאות חרתבונה שיצאו אחר כך לא יודע) יש לו הגברה חזקה ביותר והאיכות שלו דיי טובה. יש מה לשפר כמובן, אבל לעומת אונבורד זה יהיה חלום. מה גם שעם ה-595 נראה לי שלא יזיק כרטיס שכזה שהוא קצת יותר חד מהצ'יינטק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא. הבחור שקנה ממני את ה-701 משתמש בו עם ה-485 של סנהייזר והוא אומר שהבאס שהכרטיס מוציא איתן רגוע הרבה יותר ממה שהמגבר שלי מוציא מהן (מה שאומר שהכרטיס קצת מתקשה לסחוב אותן).

כמובן שבמחיר שלו במקרה הכי גרוע תוסיף איזה מגברון פשוט בכמה עשרות דולרים בעתיד וזהו. יכול להיות שאפילו תאהב את התוצאה בלי המגבר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרגע חשבתי שמדובר ב-150 שלהם. הציעו לי אותו ב-120$ עם משלוח. נשמע מעניין, אבל יש יותר מדיי הוצאות כרגע.

בכל מקרה, יש גבול למה שאני מוכן להוציא על כרטיס קול למוזיקה. במיוחד אחרי שהבאתי את ה-Zhaolu 2.5A שעלה לי לא כל כך הרבה, והסאונד שלו פשוט מצוין (ואפילו יש לו מגבר נורמאלי בפנים). כל כרטיס קול עם יציאה דיגיטלית טובה לדעתי עושה את העבודה במוזיקה כשמחברים ל-DAC. למי שמשתמש בחיבור האנאלוגי אין טעם להשקיע יותר מ-150$ בערך על ה-1212. מעבר לזה כל דבר יהיה פשוט ניצול לא נכון של הכסף.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...