מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הסרט הגרוע ביותר שראיתם בחיים שלכם?

בייגל טוסט

Recommended Posts

הסרטים הכי גרועים שיש

נחשים על המטוס

אפקט הפרפר 2

אשת החתול

רמבו (כול הסרטים)

שליחות קטנלית (הכול)

מגדלי התאומים (סרט מזוויע)

מהיר ועצבני 3

פשוט שבכיתי על הזמן הקצוב של החיים שיש לי ובזבזתי את זה על סרטים מטומטים.

:lol: :lol: :lol:

שמעתי אבל שמהיר ועצבני TOKYO DRIFT דווקא היה יפה, לי בכל זאת מתחשק לראות אותו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואנה אנשים EPIC MOVIE סרט בסדר הוא בכלל לא גרוע להיפך חמוד!!!

שאומרים הסרטים הגרועים ביותר מתכוונים לגרועים ביותר...

ספיידרמן 3 - הפכו את זה לבאטמן מרוב האפקטים והחושך, חוץ מסאנדמן הכל מעפאן.

מלחמת העולמות - כמו הציפייה כך האכזבה...

בופור - משעמם חסר כל אקשן, איך הוא זכה בפרס כלשהוא אין לי מושג. רק אסי תבריזצ'י שיחק יפה שמה.

ויש עוד...

אני חובב סרטי אנימציה ויש סרט אחד שאני מצטער ואומר חבל על ה30שח (אז עלה כרטיס לקולנוע 30) ופופקורן ושתייה... - - הסרט דינוזאור. פשוט סרט כזה מסריח עדיף כבר לשבת לראות ערוץ 8 תוכניות ארכיאולוגיות או משו... סרט מסריח הדינוזאור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שונא סרטים אמריקאים חסרי תוכן ומקוריות, כמו רמבו,נחשים על המטוס, עקרב,חיילי הברזל, טייסת שיטיית מטכ''ל עם 40 סכינים בשיינים

גיבור הסרט, מגודל על סטרואידים, יוצא למלחמה נגד כול העולם ואחותו טנקים ומה לא, תמיד איכשהוא תהיה פצצה גרעינית שתיפול לידי טרוריסים ואז טום קרוז יצנח מהשמיים עם מאג בכול יד וסכין בשיינים, ושלא נשכח תשרשראות רימונים בהצלב, ויציל תעולם בדקה ה90.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גרוע זה לא מובן אז: "פרימר".

בלי דוקטורט בפיסיקה אין סיכוי להבין מה קורה שם. :s07:

התקדמות העלילה מדגימה את תורת הקוונטים, ממצב למצב חדש בלי הסבר הגיוני. :kopfpatsch:

למען חובת הגילוי הנאות אני מהנדס. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוראט זה לא כזה סרט גרוע הוא נחמד הוא תת רמה אבל נחמד רק שיוציאו תקטע שהוא כמעט ומקיים יחסי מין עם אדם-פיל ששוקל 400 קילו בעצם ויכל לצאת עוד יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוראט זה לא כזה סרט גרוע הוא נחמד הוא תת רמה אבל נחמד רק שיוציאו תקטע שהוא כמעט ומקיים יחסי מין עם אדם-פיל ששוקל 400 קילו בעצם ויכל לצאת עוד יותר טוב.

זה אומנם אולי אחד הקטעים הכי מגעילים שראיתי אבל זה גם אחד הקטעים הכי מצחיקים כשהוא פתאום מקלל אותו בעברית צחה ... הייתי פשוט על הריצפה כששמעתי את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שונא סרטים אמריקאים חסרי תוכן ומקוריות, כמו רמבו,נחשים על המטוס, עקרב,חיילי הברזל, טייסת שיטיית מטכ''ל עם 40 סכינים בשיינים

גיבור הסרט, מגודל על סטרואידים, יוצא למלחמה נגד כול העולם ואחותו טנקים ומה לא, תמיד איכשהוא תהיה פצצה גרעינית שתיפול לידי טרוריסים ואז טום קרוז יצנח מהשמיים עם מאג בכול יד וסכין בשיינים, ושלא נשכח תשרשראות רימונים בהצלב, ויציל תעולם בדקה ה90.

סבבה, רק שרמבו (הראשון) ושליחות קטלנית הם לא כאלה.

ואם אתה חושב אחרת, כנראה שלא ראית אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...