מלחמת העולם השנייה-השואה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת העולם השנייה-השואה.

Jew

Recommended Posts

היי לכולם,אני חדש בפורום..אני עושה עבודה בקשר לשואה ויש כמה שאלות שלא הבנתי,תודה לעוזרים.

1.למה הנאצים ריכזו את כל מחנות ההשמדה דווקא בפולין?

2.השמדת היהודים ע"י הנאצים המלחמת העולם השנייה כותנה בשם "מכונת ההשמדה",למה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגרמנים לא רצו ל"לכלכך" את ידיהם ואת אדמותהם

בדם היהודים, ובכלל זה הם יצרו מחנות השמדה בכל מקום חוץ מגרמניה.

2. בגלל שזה מכונות (גזים) שאמורו להשמיד את היהודים- נראה לי.. משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגרמנים לא רצו ל"לכלכך" את ידיהם ואת אדמותהם

בדם היהודים, ובכלל זה הם יצרו מחנות השמדה בכל מקום חוץ מגרמניה.

2. בגלל שזה מכונות (גזים) שאמורו להשמיד את היהודים- נראה לי.. משהו בסגנון

תודה רבה..

אני חושב ש1 זה לא נכון,מכיוון שיש סיבה מיוחדת שכל מחנות ההשמדה היו דווקא בפולין,מישהו יודע את הסיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא רצו שזה יקרה על אדמתם או שבכלל בתוך גרמניה ידעו שמשמידים אותם או מישהו אחר. היתה התקוממות אחרי שהשמידו חולי נפש וזקנים. מלבד לזאת, בפולין ושאר מקומות היו להם שפע של מתנדבים מקומיים שבעצם היוו את החלק המבצע במחנות, בעוד שעיקר החלק הפיקודי היה של פלוגות הטיהור (איינזצגרופן) של ה-SS

2. כי התהליך כולו היה שיטתי ובקנה מידה עצום. ממש תעשייה.

בחיי, איזה שאלות קלות נותנים לכם. הרמה יורדת עם כל נשימה והילדים לא מסוגלים לעשות את שיעורי הבית שלהם בעצמם. לפחות מתוך כבוד למתים, לפחות את השיעורי בית בנושא הזה אל תעתיק ותחקור לבד במקום לחפש קיצורי דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מישהו אמר שכול המחנות של היהודים היו בפולין? דכאו נמצא בגרמניה למשל.. היו מחנות ריכוז בגרמניה אבל מחנות השמדה לא. ומדוע? מחנות השמדה היו בעיקר מחנות גדולים למדי (כגון אושויץ) והגרמנים לא רצו לוותר על "אדמת גרמניה הקדושה", יתר על כן כפי שהוזכר זה מלכלך את ה"אוויר הצח" של גרמניה. סיבה נוספת ואחרונה היא שאם אני לא טועה הריכוז הגבוהה ביותר של יהודים באירופה (שהיה בשליטה הצבא הגרמני) היה בפולין. מכאן, שהיה להם יותר נוח ככה.

2. נראה לי שאחותי יכולה לענות לך על השאלה הזו. אתה יודע כמה יהודים נהרגו שמה? 6 מיליון. פאקינג 6 מיליון הורים,זקנים וילדים מדינת שלמה (טוב עכשיו יש 7 וחצי מיליון אזרחים.. אבל בכול זאת.. לפני כמה שנים זה היה ככה חח)! אז מן הסתם שאם הורגים 6 מיליון אנשים בתאי גזים זה "מכונת השמדה" הלא כן?

היום כשנהרג חייל אחד חושבים לשחרר 1400 שבויים למענו! תחשוב על 6 מיליון!

כפרה עליך, טוב שאתה לומד את זה.

באיזה כיתה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן אותך, המחנות על אדמת גרמניה היו מחנות ריכוז בעיקר למתנגדים פוליטיים, הומוסקסואלים וסתם זרים, לא היו שם יהודים ולא בוצעה שם השמדה שיטתית, בעיקר התעללות, הרעבה, ניסויים רפואיים ועבודות פרך גרמו למיתות אבל לא היתה השמדה בסדר גודל של מחנות אחרים. דכאו נבנה בשביל אסירים פוליטיים וכך גם עוד מחנה לא רחוק מברלין. ביקרתי בדכאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...