עכבר חדש.. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר חדש..

סלרי

Recommended Posts

באמת לא צריך לזלזל בהם, למרות שעשיתי זאת כי בשבילי הם לא שימושיים- אני תמיד אוהב לעשות דברים ידנית בכדי ללמוד עליהם יותר ולדעת עוד. איך שלא יהיה זה לא ממש קשור, מה שאמרתי. הקטע של הכפתורים האלו בשביל העצלנים שבנינו (ואני מניח שיש ממש הרבה) הם לא כאלו חדשים, כידוע יש אותם בהמון עכברים, ולא כאלו חדשים. יש את האלו שפותחים תפריט קטן בדרייברים של העכבר בלחיצה על כפתור הגלילה. (לא גלילה [הפעולה..], אלא לחיצה)

בכל אופן סבבה, אבל לפי הפרמטרים שלו הMX300 יותר טוב ובהרבה. והוא צודק, הMX500 באמת גדול ומגושם שכזה, לא יודע, לא התנסיתי בו עוד אבל רואים את זה עליו, והוא גם לא ממש יפה- לא שהMX300 כזה נפלא, אבל לדעתי הוא בהרבה יותר עדיף. שוב, להזכיר את הפרש המחירים שבין שני העכברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכברים זה ו זה עכברים

למה לזרוק הערות באוויר??

אם יש לך נימוקים והסברים למה אתה חושב כך, הם יתקבלו פה בברכה. אם לא, אל תגיב.

מה הבעיות? הבנאדם צודק, מייצרת את העכברים הכי טובים בעולם {והכי יקרים אבל בשביל איכות צריך לשלם},

וגם הציוד הקפי שלה הוא הכי טוב בעולם {רמקולים, מקלדות, מצלמות אינטרנט, טראקבול},

והערה הייתה במקום כי כמה זמן צריך לשכנע ש- היא יצרנית העכברים מספק אחת?

לי כבר יש שלושה עכברים שלהם, נתחיל מהטוב לפחות טוב:

1. Logitech MX500

2. Logitech MouseMan Optical - לא החדשים, היותר ישנים

3. Logitech 3Buttons Mouse - עושה את העבודה הוא מימי ה-P3

העכברים האלו הם פשוט מדהימים, חבר שלי עם עכבר אופטי של וכבר העכבר הזבל שלו נדפק לו כמה פעמים {3 בערך},

אני כרגע עובד עם ה-MX500 {ברור} ואני מרוצה עד השמיים. {במיוחד מהכפתורים של ה-Back וה-Forward.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכברים זה ו זה עכברים

למה לזרוק הערות באוויר??

אם יש לך נימוקים והסברים למה אתה חושב כך, הם יתקבלו פה בברכה. אם לא, אל תגיב.

מה הבעיות? הבנאדם צודק, מייצרת את העכברים הכי טובים בעולם {והכי יקרים אבל בשביל איכות צריך לשלם},

וגם הציוד הקפי שלה הוא הכי טוב בעולם {רמקולים, מקלדות, מצלמות אינטרנט, טראקבול},

והערה הייתה במקום כי כמה זמן צריך לשכנע ש- היא יצרנית העכברים מספק אחת?

לי כבר יש שלושה עכברים שלהם, נתחיל מהטוב לפחות טוב:

1. Logitech MX500

2. Logitech MouseMan Optical - לא החדשים, היותר ישנים

3. Logitech 3Buttons Mouse - עושה את העבודה הוא מימי ה-P3

העכברים האלו הם פשוט מדהימים, חבר שלי עם עכבר אופטי של וכבר העכבר הזבל שלו נדפק לו כמה פעמים {3 בערך},

אני כרגע עובד עם ה-MX500 {ברור} ואני מרוצה עד השמיים. {במיוחד מהכפתורים של ה-Back וה-Forward.

אין בעיות.

הודעה כמו שלך היא בסדר גמור. ככה אפשר לנהל דיון. לא כאשר כל אחד יבוא יזרוק הערה של "Logitech הכי טובים" או "מייקרוסופט שולטים" וכו'... אם כל ההודעות היו פה ככה, איזה מן פורום זה היה??

כשמנמקים ונותנים הסברים, דיונים יהיו יותר יעילים.

לא כאשר כל אחד יבוא ויזרוק הערה שמה שיש לו הוא הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ניתן לסכם שאם קונים עכבר אז רק לוג'יטק, ואם לוג'יטק אז או mx500 או mx300. אם הגודל משנה ורצוי קטן אז mx300 ואם משנה שיהיו עוד כפתורים, כפתורי עזר וניווט בדפדפנים ושאר מקומים במערכת ההפעלה, אז mx500. תתחדשו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX700 של לוגיטק

שוב אתה, הפכת להיות כבר מעצבן {בתרדים אחרים שאתה משתתף}, תקרא בכלל את הדרישות ואל תזרוק סתם דברים,

כמו שרשמת להוא ששאל מי יותר טוב או 2000, ואמרת רק בגלל שהיא הכי חדשה, סתם רשמת עדיף בלי לפרט,

אתה זורק מה שבא לך, ראית שה-MX700 הכי יקר ומתקדם אז אמרת, תפרט גם למה, אתה לא יכול לזרוק סתם הודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כ7 שנים עם עכברים של לוג'יטק ומאז הראשון שלי (PILOT MOUSE שעוד היה מהראשונים שלהם (ממש מרובע ואחד הראשונים שהציע כפתור שלישי) אני לא עוזב אותם, האופציה של הכפתורים שניתנים לתכנות זה פשוט גאוני

כרגע יש לי את הMOUSEMAN CORDLESS OPTICAL וכיבנתי את הTHOMPBOTTON לDUBLECLICK ואת הכפתור האמצעי לFAST SWITCING ולפי איך שזה נראה עכשיו אני לא יחליף אותו במשהו אחר עד שהוא יתקלקל(ולאור הניסיון שלי עם הPILOTMOUSE שעוד עובד כמו גדול זה לא יקרה מהר)

בקיצר מה שרציתי להגיד זה:

אם קונים עכבר אז רק

[glow=green, 2, 300] LOGITECH !!![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...