האם נשארה ספקית צדיקה? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נשארה ספקית צדיקה?

qwerty1987

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מחובר לבזק בינלאומי כבר 4-5 שנים ולא היו לי בעיות גדולות מידי איתם חוץ מבחודשים האחרונים שמדי פעם האינטרנט נהיה איטי ואז צריך לנתק את הראווטר ולחבר מחדש.

אין בעיות עם טראקרים פרטיים ולא חושב שיש הגבלה כלשהי.

השירות שלהם לא רע. לפעמים אני מחכה דקה ולפעמים 10.

בכל מקרה מישהו מוכן להסביר לי למה רצו לגבות ממני 150 ש''ח לחודש על מנת לשדרג ל 5 מגה?

ללקוחות חדשים זה 100 ולי הם רוצים 150? זאת חוצפה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנו שבזק בינלאומי כרגע הספקית הטובה בישראל, מהבחינה הזאת הת'ראד מיצה את עצמו (אלא אם כן יש למישהו משהו רע להגיד עליהם)

אגב, מישהו יודע אם יש להם הסכם עם HOT לחבילת באנדל של 1.5MB/512K? בפעם האחרונה שבדקתי לא מצאתי שום דבר כזה

אני מתכנן לעבור אליהם ברגע שתסתיים ההתחייבות שלי לברק והעניין חשוב לי מאוד-מצד אחד אני לא מוכן לוותר על ה-512K שליחה ומצד שני לא מוכן לשלם 150 שקל על החבילה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה להיתנתק מאינטרנט זהב, אף פעם לא עשו לי בעיות, אני מקבל את הסחורה, הבעיה זו המחיר, הם דפקו לי פאקינג מחיר.

קצת לא נעים אני מנוי בערך 5 שנים.

עכשיו אני רוצה לעבור לבזק.

השאלה, איזה תשתית עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבלים או ADSL תלוי באזור שאתה גר מהנסיון שלי. אצלי לדוגמא הכבלים זה פשוט אסון ואסור להתקרב אבל אני יודע מחברים שגרים באזורים שונים של העיר שיש עדיפות לכבלים או לDSL ככה שתשאל באזור שלך תראה ממה אנשים מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות של 012 מצויין ! (כל עוד אתה לא צריך אותו ;D).

ברגע שיש בעיה תתקל בכל אחת מהאפשרויות הבאות , ביחד וכל אחת לחוד:

- אי אפשר להשיג אותם - במקרה הטוב יש מענה אוטומטי שאומר שיש לחץ. :s07:

- מענה לא מקצועי - מה זה פיירפוקס ? תפרמט את המחשב !! :nono:

- זה הכל אצלך - וירוס , דפוק , הכל חוץ מבעייה אצלנו. :nixweiss:

- זאת בעיית תשתית - תפנה לבזק :bash:

אבל המחיר, במחיר הם תותחים - עכשיו חידשתי לשנה בבמחיר של 25 ש"ח לחודש כשחודשיים ראשונים חינם. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפציץ A החמקן

לא יודע אם זה הכי טוב לשאול בפורום את השאלה הזאת. נראה לי עדיף לשאול חברים שלך ומכרים אחרים (שכנים וכו') שמתגוררים בשכונה שאתה גר הרי זה קטע של נסיון אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...