הוספת מאווררים לקירור המארז - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת מאווררים לקירור המארז

adfx166

Recommended Posts

אחי, גם לי יש את המארז הזה (המחשב שלי מאייבורי)

לפני יומיים קניתי 3 מאוררים של 80 מ"מ ועשיתי חור למלעה במארז איפה שהיידית , ז"א פירקתי את המכסה ועשיתי חורים ומבפנים שמתי מאורר וסגרתי ככה שלא רואים את המאורר והכל נראה יפה והוא מכניס אוויר ושמתי אחד מקדימה למטה גם מכניס ובדלת למטה עשיתי עוד כמה חורים אחדים שאני יכל לשים מאורר וזמתי שם אחד שמוצי את האוויר החם וזה מצויין

זה פשוט הסירקולציה הולכת ככה

זה שלמעלה מוריד אוויר קר לכיוון הזיכרונות וזה שמקדימה גם מכניס אוויר קר לכיוון הצ'יפ של הלוח וזה שבדלת מוציא את האוויר החם בידיוק כמו במריך שיש באתר לסירקולציה טובה והמחשב מצויין

יש לך של המארז שאני אוכל לראות בדיוק איך זה נראה??

ו-ד"א, של איזה איזה חברה המאוררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מארז כזה. שמתי 120 מקדימה שיכניס אוויר. שימנתי אותו וכנראה שהוא לא יתפגר בימים הקרובים. שמתי 92 מאחורה. זה מאוד משמעותי. אם תשים 80 מאחורה, הוא גם יעשה יותר רעש וגם יוצא פחות אוויר חם מהמארז. לכן, שמתי לו מפסק בהתחלה, ובדקתי. כאשר אין בכלל מאוורר מאחורה שמוציא אוויר, הטמפ של הלוח עלתה ב 2 3 מעלות, ושל המעבד עלתה בכ 5 מעלות. אז חיברתי 92ממ מאחורה שיוציא אוויר. חיברתי אותו ללוח אם. כל הוטא נשלט אוטומטית וכשלא צריך אותו הוא עובד אוטומטית ב 800RPM. <-- של חברת=ת GLACIALTECH

בצד, יש מקום רק למאוור של 80ממ. אבל לא שמתי שום דבר. לא צריך. גם כשהדלת פתוחה או סגורה יש הבדל של 2 או 3 מעלות וזה לא שווה לי את הרעש.

יש לך הרבה בלאגן ליד ההארדיסק. תנסה לסדר את החוטים מתחתיו או להעביר מהצד השני של הלוח. אתה פשוט מפריע למאוורר 120 שיש לך(אני מקווה שזה 120) להכניס אויר קר למארז.

אם אתה רוצה מאוורר בגג של המארז, אני ממליץ לפרק 2 ניטים מאחורה(אם הגג לא מתפרק בקלות) ולקדוח עם כוס(או מה שאתה רוצה) מקום למאוורר 120ממ. 120ממ יהיה יותר חזק, וגם יותר שקט. אהה, ושים אותו שיוציא אוויר כי החום עולה למעלה.

שים לב שהוספתי חורי איוורר מקדימה ויש לי תמונה של המארז שלי ללא מאוורר מאחורה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי כדי ש:

מאוורר אחרי ו/או עליון מוציאים אויר

מאוורר צידי ו/או קידמי מכניסים אויר

בנוסף עדיף לשמור שיהיה איזון בין האויר שנכנס והאויר שיוצא

ועדיף מאווררים כמה שיותר גדולים (באופן כללי 120mm) כי הם מעבירים יותר אויר ושקטים יותר.

לגבי חברה Cooling טובים וזולים גם ה ThermalTake אם כי קצת יותר יקרים בדר"כ.

אגב אם אתה לא מוצא את ה יש אותם בזיגזג (הם לא בזאפ אז אפשר לפספס אותם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...