צריך המלצה ל disk on key בגודל 4 גיגה. תקציב גמיש. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ל disk on key בגודל 4 גיגה. תקציב גמיש.

eli33

Recommended Posts

אני לא ממש מבין כמה צריך להוציא על דיסק און קי טוב..היה לי עד עכשיו DOK של קינגסטון אבל רק 256 מגה בסה"כ היה מעולה אבל אני צריך הרבה יותר ומשהו יותר נוח ..(לא אחד שצריך לפתוח את המכסה ואז אתה יכול לאבד את המכסה - כבר כמעט איבדתי את המכסה כמה פעמים)

ורק עוד דבר אחד..ראיתי באתר פה איזה דיון לא מזמן על אפשרות של DOK -ים מסויימים לשפר את המהירות של המחשב . משתמשת בהם בתור וכו'

אין לי כרגע אבל זה נראה לי כדאי לקנות דבר כזה.

שוב אין לי מושג בתקציב כמה כדאי להשקיע אז תציעו את הכי טוב ונראה.

יש המלצות?

תודה מראש לעוזרים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק קינגסטון כזה(רק עם 256MB ) ואמרתי (גם בקשר לטווינמוס שהבאת) שאני לא רוצה אחד שפותחים אותו בצורה כזאתי המכסה נשאר בחוץ כי אז זה נאבד..וזה סיוט לחפש אותו אח"כ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שבוע את ה 2GB ואני מאוד מרוצה ממנו. קטן, חיבור USB נשלף, זול, אחלה קצב העברה.

גם לי שי כזה... ממליץ בחום. =]

אבל ה- 4GB Cruzer® Micro Flash Drive U3

נראה פצצה וגם חברה טובה כמו שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלים כל כך רציניים ששוה להשקיע עוד 70 ש"ח על גרסת הטיטניום?

מה בדיוק יותר חזק בזה?

תודה על התגובה ..לא שמתי לב עד עכשיו שיש לזה כמה גרסאות.

עריכה: קראתי עוד קצת על הטיטניום בזאפ..

(כנראה שאני באמת אלך על הטיטניום..רק בגלל החוזק שלו כי ממש לא בא לי שיהרס לי הDOK פתאום מכל סיבה יש לי שמה המון דברים חשובים..)

אבל יש לי עוד שאלה .. מה זה ה U3 שבא עם הDOK ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה U3 בעקרון זו טכנולוגיה לתוכנות שרצות בלי להשאיר אחריהן עקבות. הרעיון הוא שתוכנות כמו דפדפן ותוכנת דואר מותקנות על הDOK ואתה יכול להפעיל אותן מבלי להשפיע על המחשב שאתה עובד עליו. ישנו תפריט שנפתח ברגע שאתה מחבר את הDOK למחשב שמאפשר להפעיל את המחשב.

למרות שאני העפתי את ה U3 ושמתי portable apps.

אני מציעה לקחת את גרסת הטיטניום שיותר מהירה וחזקה.

אני לא בטוח שהטיטניום מהיר יותר. תבדוק באתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה בכל מקרה אני רוצה את הטיטניום יש לי דברים חשובים בדיסק און קי..ופעם כבר נשבר לי הפלסטיק (בקינגסטון הישן שלי)

איזה באסה אין כמעט בשום חנות את הטיטניום וגם אם הם מוכרים את זה נגמר להם..(חיפשתי חנויות בפ"ת כמו למשל בבאג נגמר..) אין לי כח לנסוע רחוק וגם ההורים שלי לא מזמינים מהאינטרנט..

מישהו מכיר חנות כזאת בפ"ת או אפילו משהו קרוב שמוכרים את הטיטניום 4GB ? רוב הסיכויים שאף אחד לא מכיר אבל שווה לנסות כבר הפתעתם אותי מספר פעמים..חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המחירים של סאנדיסק בארץ הוגנים (ובמחיר מציאה מחו"ל גם אפשר להיכוות אם מזויף ולך תחליף). ואם הוא לא רוצה לקנות מאינטרנט בארץ אז אתה מציע לו מחו"ל?

אני לא בטוח שהטיטניום מהיר יותר. תבדוק באתר של .

אני כן.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...