פיקסילים שרופים ומדיניות ההחלפה של דל - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיקסילים שרופים ומדיניות ההחלפה של דל

אמיר_ה

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אני צריך לחזור על עצמי? :)

מבחינת חברת , פחות מ-6 פיקסלים מתים זה 100% תקין. היבואן והחנויות ישרו קו עם ההגדרה הזו.

דברתי עם IQPC ועם M & J והם לא יחליפו מסך עם פחות מ6 פיקסלים.

אפשר לצעוק עליהם, אפשר לשלוח מיילים לדל, אפשר לקנות מסך אחר, אפשר גם לאכול גלידה, אבל השאלה שלי היא:

בהתחשב בכל מה שידוע על איכות המסך הזה ועל הסיכוי לפיקסלים מתים, האם כדאי לקנות אותו ולקחת את הסיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש מדוייק ותואם לחוק הגנת הצרכן .

מהן חובות הצדדים במקרה של ביטול

במקרה של ביטול עקב פגם או אי התאמה בין הנכס והשירות לפרטים כפי שהופיעו באינטרנט, יחזיר העוסק לצרכן את כספו בתוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול והצרכן יעמיד את הנכס לרשות העוסק במקום שבו נמסר לו הנכס.

במקרה שהביטול אינו מסיבות אלה, רשאי העוסק לקבל דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם בלבד.

יתרת הכסף תוחזר לקונה בתוך 14 יום, ועל הקונה להחזיר את הנכס למקום עסקו של העוסק.

מהם סוגי המוצרים והשירותים שעליהם לא חל החוק.

ההוראות הנוגעות למכר מרחוק לא חלות על מוצרים פסידים (מוצרים מתכלים בעלי חיי מדף קצרים), מוצרים שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן, מוצרים הניתנים לשיעתוק או הקלטה או שכפול שאריזתם המקורית נפתחה, למשל תקליטורים, וכן על שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי שמועד קיומם חל בסמוך לעשיית ההסכם כמפורט בחוק

http://www.moital.gov.il/NR/exeres/5D59A57B-E763-4840-82FA-A2AA820B56C4.htm

ולדוגמא מתוך תקנון האתר IQPC שעודכן לפני יומיים:

ביטול עסקה : הלקוח רשאי לבטל את העסקה עד 14 יום מיום ביצוע העסקה. במקרה של פגם במוצר או עקב קבלת מוצר שונה ממה שהוסכם, באישור הלקוח יוחלף המוצר במוצר תקין או יקבל את המוצר כמובטח.

במידה והלקוח יחליט על ביטול העסקה יחזיר IQPC את החלק ששולם ע"י הלקוח(באם שולם), יבטל את שאר החיוב- ולא יגבו דמי ביטול מהלקוח. במקרה של ביטול העסקה שלא עקב פגם במוצר יחזיר IQPC את החלק ששולם ע"י הלקוח (אם שולם), יבטל את שאר החיוב- ויגבו דמי ביטול שלא יעלו על 5% ממחיר המוצר או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם. יובהר- כל תהליך ביטול העסקה ע"י הלקוח כפוף לכך שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית, כולל כל החלקים הנלווים, ללא שום פגם. IQPC רשאית לבטל עסקה במידה ונפלה טעות בהדפסת המוצר.

http://www.iqpc.co.il/Home/Takanon.asp

אני חושב שעדיף לרכוש דווקא ישירות בחנות ולבקש התחייבות בכתב לקבלת החזר כספי מלא עם השבת המסך תוך שבועיים ללא דמי ביטול.

חנות שמכבדת את עצמה לא תסרב לכך (לפחות לא לגבי מסכי מחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך ב ZUMA.

כל עוד לא שילמת להם כסף,

לא יעזור להם כלום אתה עדיין יכול לחייב אותם לפתוח את המסך להראות לך שהכל בסדר.

חנות אמינה לא תסרב לבקשה, אפילו בכתב.

מניסיון IQPC לא הסכימו להתחייב בכתב, ככה שלא נראה לי כדאי לך לקחת משם, עדיף חנות פיזית שתדע עם מי אתה מתעסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC זו חנות "פיזית" מאוד. סע לאשדוד ותראה ;)

אני קיבלתי תשובות זהות מכל חנות ששאלתי (5 עד כה) וכנ"ל מהיבואן עצמו.

אנחנו קונים כמה עשרות מסכי 2007FP לעבודה וגם אז התנאים ללא שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שפחד מהגרלת פאנלים קיבל במקום הגרלת פיקסלים.

בהנחה שאלו פני הדברים צריך להיות משוגע לרכוש מסך ב-4300 ש"ח מבלי לקבל התחייבות שהמסך יהיה נטול פיקסלים שרופים לפחות במועד קבלתו.

כנראה שבדל החליטו לפנות לקהל יעד חדש . . . למשוגעים :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דברתי עם IQPC ועם פ*** (צנזרתי את עצמי כי אני לא יודע מה היחסים כרגע בין החנות הזו לאתר אחרי כול הבלאגן שהיה בעבר) והם לא מוכנים לזה, מבחינתם זה רק 6 ומעלה אחרת המסך הוא תקין - מה שאומר שאני ל-א רוצה לקנות משם

למישהו ידוע על חנויות שכן מאפשרות בפתיחה של המסך במעמד הקניה כדי לוודא את סוג הפאנל (שהיום זה כבר פחות בעייתי למזלי) ואת עניין הפיקסלים?

(המסך שאני מדבר עליו זה ה2007FP של כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לקנות מכשירים בשופרסל דיל

לא איכפת להם כלום, עד 30 יום אתה יכול להחליף כמה שתרצה וגם להחזיר ולקבל הכסף בחזרה.

קניתי מכשיר . הרכבתי בבית לא נראה לי. אחרי שבוע החלפתי באחר, גם לא נראה לי אז אחרי שבועים החזרתי וקיבלתי הכסף בחזרה.

זו מדיניות החזרה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי היום עם IQPC. הם הסבירו לי שמדיניות ה6 פיקסלים חלה מרגע הקנייה. זאת אומרת שאם קיבלתי מסך עם 6 פיקסלים

שרופים חדש, אני לא יכול להחליף אותו אפילו 5 דקות לאחר הקנייה.

אז אמרתי להם שאני אבוא לחנות ואפתח את המסך ורק אם המסך יהיה בלי פיקסלים שרופים אני אקח אותו.

הם לא מוכנים שאעשה זאת !!!!

ואז הבחור מIQPC התחיל לתת לי הרצאה ולהשוות את הקנייה של מסך DELL2007 למפעל הפיס... ושאני צריך ללכת על המזל...

(אם הייתי לידו הייתי מביא לו נבוט בראש!!)

אין מצב בחיים שאני אקנה ככה מסך, אפילו שהוא פאנל או לא יודע מה. אני אפילו עם פיקסל שרוף אחד לא יכול להתמודד

אני מאוד פדאנט בדברים כאלה אני משלם מטוב כספי ורוצה לקבל מוצר 100 אחוז תקין.

אני אתקשר לחנויות שמציעות את המסך ומתחייבות לפאנל ואציע להם שאבוא ואבדוק את המסך אם אף אחד לא יהיה מוכן

אז אני בלי ברירה אקנה מסך 20 אינץ' 3:4 עם פאנל VA (אם קיים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת על ה L2000C של LG(פאנל IPS) אבל קח בחשבון שהוא מאוד לא מדויק מבחינת צבעים בהשוואה לדל

או ללכת על ה VP2030 (פאנל VA)שמגיע עם אחריות של אפס פיקסלים מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז הבחור מIQPC התחיל לתת לי הרצאה ולהשוות את הקנייה של מסך DELL2007 למפעל הפיס... ושאני צריך ללכת על המזל...

(אם הייתי לידו הייתי מביא לו נבוט בראש!!)

נשמע לא לעניין וגם לא מתאים להם...

תראו - זה די פשוט סה"כ.... העולמית לא מחליפה ליבואנים (והיבואנים לא יחליפו לחנויות) מסכים עם פחות מ-6 פיקסלים שרופים. זה כך בכל העולם לפי הנחיית החברה. עכשיו כל חנות צריכה לעשות את השיקול אם "לספוג" על חשבונה מסכים עם פחות פיקסלים שרופים או לא.

לחנות בעלת "כיסים עמוקים", שמעוניינת למשוך לקוחות זה צעד הגיוני אבל אני מניח שגם אתם, אם הייתם מנהלים חנות, לא הייתם מוכנים אוטומטית לספוג זאת על חשבונכם.

זה חרא לנו כצרכנים וחבל ש- נקטה בצעד עלוב כזה, אבל אל "תהרגו את השליח" :P

תחשבו רגע מעל הפופיק של עצמכם... ניגשת לחנות, פתחת מסך והיה בו פיקסל וחצי שרוף. אתה לא לוקח אותו ובעל החנות לא יכול למכור אותו וגם לא להחזיר אותו ליבואן. נגיד שפתחת 4 מסכים עד שמצאת אחד בלי פיקסלים שרופים... נראה לך שחנות פרטית (לא ענק) מסוגלת לספוג מחיר של 4 מסכים? על כל לקוח?

אני לא טוען כאן שלא מגיע לנו מוצר מושלם, אבל בתנאים האלה ש- מציבה, קשה להפנות את הטענות לחנויות - למרות שזה קל בהרבה.

עניין ה"טוטו" מתחבר לי לנקודת האור היחידה בעניין - מניסיוני ומניסיון חברי הפורום למשל, יש סיכוי נמוך מאוד שתקבל פיקסלים שרופים במסכי האיכותיים 2007/2407. פשוט לא זכור לי שלמישהו מהקונים (והיו פה עשרות רבות כאלה) היו פיקסלים שרופים... ודאי לא יותר מאחד.

אז זה שוב עניין של מחיר מול סיכון ולכן ההשוואה לטוטו דווקא "מתחברת" פה (למרות שהיינו מעדיפים שלא יהיה בה צורך)... או שתקנה במחיר יקר בהרבה, או שתקנה מסך פחות טוב או שתקנה את ה-DELL במחיר משתלם מאוד ותיקח את הסיכון (הנמוך מאוד) שיהיו לך פיקסלים שרופים.

חוץ מ-VIEWSONIC שמחירי המסכים המקבילים שלהם פשוט מטורפים, אף אחד לא מבטיח 0 פיקסלים שרופים. אמנם לא 6 אבל הסיכוי לכך במסכי DELL האיכותיים הוא ממילא אפסי עד לא קיים.... לפחות עד כה.

חרא - אבל צריך לקחת בפרופורציה.

עריכה:

באותו "טיעון טוטו" אפשר גם להשתמש כמובן "נגד" החנויות עצמן - אם הסיכון כל כך נמוך, שיתכבדו ויקחו אותו על עצמן ולא יעבירו אותו ללקוח. נשמע לי די הוגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת על ה L2000C של LG(פאנל IPS) אבל קח בחשבון שהוא מאוד לא מדויק מבחינת צבעים בהשוואה לדל

או ללכת על ה VP2030 (פאנל VA)שמגיע עם אחריות של אפס פיקסלים מתים.

לא אחי זה מסכים שעולים כבר 3000 שקל ומעלה זה מחיר מוגזם. בעוד שנה הם יעלו 2000.

וגם אם יש סיכוי נמוך לפיקסל שרוף. אני לא מוכן לשים פה יותר מ2000 שקל על הכף.

וזה בכלל לא דומה ללוטו. בלוטו אתה משלם 20 שקל על טופס ולא 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...