פיקסילים שרופים ומדיניות ההחלפה של דל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיקסילים שרופים ומדיניות ההחלפה של דל

אמיר_ה

Recommended Posts

היי,

היבואן של שינה את מדיניות ההחלפה, ומסכים יוחלפו רק עם 6 פיקסלים שרופים או יותר.

זה שינוי משמעותי ממדיניות ההחלפה על פיקסל שרוף בודד בשבוע הראשון, שנהוגה לרוב המסכים.

עדיין כדאי לקנות את המסך או שהסיכון גדול מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היבואן של הולך לפי המדיוניות הרשמית של העולמית, למרות זאת אמרו לנו שברוב המקרים יחליפו על פיקסל מת אחד

בשבוע הראשון בייחוד אם הוא במיקום יחסית מרכזי אך לצערי כל הדבר אינו רשמי במיוחד ומדובר במעין "ג'סטה" של היבואן

כלפי הלקוחות כך שיכול בהחלט להיות מצב שלא יחליפו לך את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מזמין בחו"ל מסך של דל דרך האתר שלהם .com איך הם בדיוק נותנים לך לראות אותו לפני הקניה?

בכל מקרה אני קניתי ב LCDTV ואכן נתנו לי לפתוח שני מסכים עד שהייתי מרוצה ולקחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שדברתי עם כמה חנויות שמכבדות את עצמן והן אמרו שהן יחליפו רק עם 6 פיקסלים ומעלה. גם בשבוע הראשון.

הגיוני שהסיכוי לתקלה נמוך, אבל תגיד את זה למסכן שיתקע עם 4~ פיקסלים שרופים במסך החדש שקנה. (אני פוחד שזה יהיה אני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מזמין בחו"ל מסך של דל דרך האתר שלהם .com איך הם בדיוק נותנים לך לראות אותו לפני הקניה?

בכל מקרה אני קניתי ב LCDTV ואכן נתנו לי לפתוח שני מסכים עד שהייתי מרוצה ולקחתי.

אתה מודע לכך שיש להם גם חנויות מחסנים ומשווקים מורשים נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארצות הברית דל משווקים את המוצרים שלהם בעצמם, אולי יש מספר חנויות גדולות בסגנון החנויות של אפל אבל זה

לא קרוב לסמטוחה שהולכת כאן בארץ, רוב ההזמנות שלהם הם מהאתר .com ולא תוכל לקנות מסך של דל

סתם בחנות המחשבים השכונתית שלך או אפילו בבסט ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם חנויות פיזיות ברוב הSTATES

לרוב נותני האחראיות זה משווקים מורשים שקרובים לבית שלך, גרתי בארה"ב ככה שאני יודע.

מן הסתם שהרוב מזמינים דרך האתר אבל זה לא מונע ממך ללכת למחסן שלהם או למשווק מורשה ולקחת את המסך בעצמך (אפילו אם הזמנת דרך האתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פיקסל אחד,אני לא מרגיש אותו,יכלתי להחליף ולא יחלפתי,לא חושב שיש לי בעיה לעשות למסך 20 פיקסל שרוף ואז להחליף.מוסיף אני מאוד אוהב את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בארץ יש נושא של מדיניות החלפה

אתה יכול לברר עם בעל החנות לפני הקניה, הם מחוייבים לפרסם.

אני למשל בררתי בנוגע מסך אחר ובעל החנות אמר לי שעד 30 יום אני יכול להחזיר בתנאי שיש לי את האריזה המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש ממש לא סביר שתצליח ליצור לעצמך פיקסלים מתים, מסכי LCD הרבה יותר עמידים ממה שאתם חושבים

רוב הסיכויים שעם לחץ חזק פשוט תשברו את הזכוכית שממנה מורכב המסך ואז כבר יתיחסו אל זה כנזק פיזי(כגון אחרי נפילה)

ולא יהיו מוכנים להחליף לכם את המסך. פיקסלים מתים נוצרים במהלך תהליך הייצור ונגרמים בגלל תהליך הליטוגרפיה

שעובר המסך כאשר יוצרים את פיסת הטרזיסטורים שתהווה את הבסיס של הפאנל, אז בדרך כלל נוצרים הפאקים.

הסיכוי תגרמו לפיקסלים מתים רק מלחיצה על המסך קלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...