זיכרונות 1024X2 800MHZ CL5 ב-716 ש"ח בלבד! - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרונות 1024X2 800MHZ CL5 ב-716 ש"ח בלבד!

~The_Sultan~

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הארה בעניין מחירי -

רבותי התמימים... תפתחו את העיניים לעולם. מחירי הזכרונות לצרכן היום (800/6400 ) בשוק הנאור/ההגון-המערבי מתחילים ב:

512M - ~25$

1G - ~50$

2G - ~100$

תסתכלו בלינק לדוגמא...

ואז תבינו - שמסדרים את כולנו, או לחילופין - מוכרים לנו מלאי ישן...

כבר מזמן טענתי כאן (מתי זה היה ? לפני יומיים ? ) ששער דולר של 100$ = 650 ש"ח לא נראה לי , לא לCPU 4300, לא ללוח 965 וכעת - מתברר לי שגם לא לזכרונות 2G-800 >:(

20-15% תוספת מאמץ/מע"מ מקובל עלי, 50%+ - לא ממש ... אז אולי הדרך היא - שמי שיכול - שינסה להזמין מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזמין RAM מחו"ל זה בדרך כלל כן משתלם למרות המע"מ. המשלוח לא יקר כי ראם לא שוקל כמעט כלום, אין מכס בארץ על מוצרי מחשב. אז RAM כמו HK של יעלה בסביבות ה750-800 שקל סה"כ (בניגוד ל1150-1300 שקל בארץ). אחריות לזכרונות של רוב היצרנים היא בדר"כ לכל החיים כך שלא אמורה להיות בעיה גם אם מזמינים מחו"ל. את הזכרון שיש לי עכשיו (חתימה) הזמנתי מtigerdirect ושלמתי למסטופ בערך 150 שקל על ההובלה + מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אם היה לכם מושג כמה היבואנים וכל השוק הישראלי עובד אז לא הייתם מתלהבים משום מבצע

תבינו מה קורה, עד אמצע השנה תהיה ירידת מחירים חדה של הזכרונות שכנראה תתייצב אחרי זה

במקום שאנחנו מקבל תמחיר האמיתי של המוצר !!! הם נותנים לנו יעני "מבצע"

וזה שקר גמור מבחינתם, כי המחיר של המוצר ירד אז תורידו תמחירים וזהו זה

זה קורה אחרי ה 22 באפריל גם בדיוק עם מעבדי C2D שלמרות שהיבואנים הורידו מחירים

הם עדיין עם רף של 15-20 % יותר מהמחיר שצריך להיות

ובדרך כלל הם עושים את זה עד לחודש חודשיים אחרי ירידת המחירים

אם מישהו טס לחו"ל שיביא לנו כמה דברים אולי ? :)

בעסה במדינה הזאת לקנות חומרה שאתה רואה בחו"ל מה הולך ...

והוא ווא כמה פעמים אני רואה עם יבואנים את אותו גל גל חוזר :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אז לא הייתם מתלהבים משום ...

'אנחנו' כבר מזמן מוחקים את המלה "מבצע" ופשוט משווים מחירים... להשוות לחו"ל פשוט קצת יותר קשה... חבל שלא מכניסים לZAP גם את חו"ל, השוק היה יורד בין לילה... ;)

אגב, מהיכן המיידע שמחירי הזכרונות יירדו ויתייצבו עד אמצע השנה ? כי בכרטיסי - FLASH - הם כבר עשו את המהלך הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח וואלה צודק חבר

עשיתי איזה חיפוש בגוגל בשבילך מהר שתהיה מפסוט

בכל אופן עקב חוסר ביקוש בעולם המחשבים המחירים יורדים

ולקראת בואו של ציפסט חדש שתומך ב השוק מנסה למכור מהר את כל מה שיש לו

לפני שיכניסו בדלת האחורית כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל חדש שנכנס לשוק

1GB בהתחלה יעלה 150$

ואחרי זה יילך ויפחת עד 50$ בטח אחרי שנה, עקב דרישה גבוה יותר של זיכרון למערכת הפעלה ולמשחקים החדשים

השאלה היותר חשובה היא באיזה תזמונים הוא יגיע (אני שמעתי על משהו כמו 8-10 מטורף וגרוע) וכמה שיפורים הוא ייתן

אבל סתם ככה נשמע חזק מעל 1000 MHZ סוף סוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...