צריך המלצה לנגן mp3 כולל וידאו תקציב בערך 1400 ש"ח - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לנגן mp3 כולל וידאו תקציב בערך 1400 ש"ח

eli33

Recommended Posts

16 זה כבר יותר עדיף תלוי באוזניה

והנגן הזה מסוגל למשוך 300 OHM זה קצת מקשה עליי לחשוב ככה אבל IAUDIO ממשיכים להפתיע

זאת למשל אוזניה באיכות גבוה מאד ומומלצת לאודיופילרס

בקרוב אצלי ::)(BEYER 990(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי בנתיים נראה לי שנקנה את זה ואחי ישאר עם האוזניות ...אם זה יהיה כל כך גרוע אז נקנה כבר בנפרד ולא בסמוך לקניה.

מה בקשר לנרתיק?

יש הצעות לנרתיק נוח (ואפילו רצוי יפה) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D2 4 GB ?

ולא הבנתי את הקטע עם האוזניות לאח שלך ?

אם אתה לא אודיופילר או חובב רציני אז יהיה לך טוב מאד עם האוזניות שבאות עם המכשיר

תרצה ? אתה יודע לאיזה פורום לפנות :xyxthumbs:

בקשר לנרתיק אני מאמין שמה שיש ליעקוב זה אחד הטובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אם החלטת על D2 אז יש את הנגן גם ב4 ג'יגה בצבע שחור, ותוכל להוסיף כרטיס של שני ג'יגה, זה עדיף על האופציה של 2 + 4 על כרטיס. וזה מפני שקריאה מהכרטיס היא יותר איטית ובנוסף מבזבזת בטריה יותר מהרגיל..

דבר שני, יש לך נרתיק לD2 בבאג שעולה 130 נרתיק נחמד מאוד סך הכל.. יש אולי נרתיק טוב יותר בחו"ל, אבל לפי דעתי המחיר שלו מוגזם מאוד וזה בלי המשלוח..

והנתון שאמרתי בקשר לזמן הסוללה, הוא זמן שבדקו באתר מסויים, לא זוכר את האתר פשוט..

האוזניות באמת תמתין איתן עד שתחליט על מה ללכת.. בינתיים האוזניות שמקבלים הן סבירות.

וזהו :) תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D2 4 GB ?

כן

ולא הבנתי את הקטע עם האוזניות לאח שלך ?

אם אתה לא אודיופילר או חובב רציני אז יהיה לך טוב מאד עם האוזניות שבאות עם המכשיר

אוקי טוב לדעת

תרצה ? אתה יודע לאיזה פורום לפנות :xyxthumbs:

כן ברור, אני לא אקנה בלי להתייעץ איתכם !

בקשר לנרתיק אני מאמין שמה שיש ליעקוב זה אחד הטובים

מי זה יעקב ואיזה נרתיק יש לו בדיוק? מאיפה הוא קנה?

ובקשר לנרתיק מבאג ב130 ש"ח למישהו יש תמונה? כי אין תמונה שלו בבאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי במה שאתה משמיע עוצמה איכות ועוד כמה

לא משנה מה תעשה הסוללה שלו תספיק לך להמון הממון זמן

לא אמרתי שהיא לא תספיק, אבל עדיף שרוב הדאטא יהיה על הנגן, זה עדיף מכמה בחינות. גם מבחינת סוללה, וגם מבחינת הזמן שלוקח לנגן להפעיל את עצמו.. ככל שהדאטא על הכרטיס גדול יותר כך הזמן שלוקח לנגן לפעול גדול יותר.. אמנם ניסו לטפל בזה בעדכון קושחה האחרון, אבל עדיין יש עם זה בעיות לאנשים..

והנה הנרתיק עור,

http://www.cowon.co.nz/accessories.php

יש שם למטה איפשהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מתלבט עוד קצת עם ה- VISION M. הוא 30 ג'יגה ועולה 1319 ש"ח עכשיו.

קשה מאוד להחליט בעניין.. ה ZVM באמת נגן מושלם חוץ מהעובדה שהוא הרד דיסק ומה שמשתמע מכך, הגודל שלו וזמן הסוללה הקצר יחסית לנגני ..

אם זמן הסוללה לא משמעותי בצורה מטורפת, כלומר כן תהיה אפשרות לטעון בדרך כלל את הנגן ולא יקרה מצב נגיד שתהיה רחוק משקע חשמל לשבועיים או שבוע, והגודל לא משנה, והנגן לא מיועד לפעילות ספורטיבית (למרות שמי שקונה D2 לא קונה אותו לפעילות ספורטיבית) אז הנגן, אכן נגן מושלם פשוט.. אין יותר טוב ממנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין אצלי היה פשוט

ואצל רובם זה מובן רק אחרי שקונים

במה למלא את ה30 גיגה?

לרובנו יש במה אבל לא שומעים חצי מזה

אני שם את ה4 שלי במה שאני כן צריך, אני קונה עכשיו עוד כרטיס SD ככל הנראה 4 ולא 8 כמו שרציתי כי זה פשוט יותר זמין לי

בכל מקרה רובנו מחברים את הנגנים שלנו כל כמה ימים למחשב אז אפשר תמיד לעדכן

הפלוסים בD2 גדולים מדי לעומת הנפח הקטן יחסית שלו. אפשר לסתדר עם 4 גיגה ובמקרה הכי גרוע מרחיבים עם כרטיס 8 ל 12 וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://a.zap.co.il/model.asp?model_id=371032

אני ממש מתפלא על הבורות של פורום גאדג'טים איך בנאדם עם תקציב 1400 שח בא ואומר שהוא צריך נגן להכל ומציעים לו נגני MP4 כמו הזן הזה וכל הבולשיט הזה... לאנשים כמוך פותח הת'רד היקר (או במקרה הזה לאח שלך) שבעלי תקציב לקניית גאדג'ט שכזה מגיע משו נורמלי ולא איזה צעצוע עלוב.

עם מה שנתתי לך כאן תוכל להכניס כרטיס של 4GB שעולה בסביבות ה200שח או לקנות כרטיס 1GB פשוט ב80שח. המכשיר הזה מכשיר מעולה שמאפשר העברת קבצים דרך הבלו-טות' והצגת סרטים באורך מלא. אמנם לוקח זמן להעביר סרט של 700 מגה, מניסיון, אבל תוך 4-5 שעות אפשרי להעביר ג'יגה וחצי לכרטיס שזה אומר בלילה לשים על העברת פשוטה פשוט לגרור. שיר זה מעביר תוך 20 שניות חצי דקה. נותן לך יכולת לקרוא כתוביות בצורה מובנת ממש טלויזיה קטנה. משחקים ממש מגניבים וחמודים. מסך מגע כמובן, הסבר קצר - אתה פשוט נוגע במסך עם כל דבר שהוא והוא קולט תנגיעה ואיפה שנגעת אם זה עם העט הנלווה או האצבע במקרה שלי... זה באמת מכשיר די טוב יחסית לPDA לילד אני משתמש במכשיר יותר חלש אבל מספק אותי לשירים וסרטים\סרטונים. אם משקיעים 1400 שח בקניית מכשיר מולטימדיה עדיף אחד כזה או לפחות משו בסגנון ולא איזה מכשיר בעל מערכת הפעלה סגורה מרובעת פשוטה מדי. המכשיר הזה הוא ממש כמו מחשב קטן זה מאוד כיף שיש כזה בכיס יש לו חיבור רגיל לאוזניות ורמקול מובנה אמנם חלש יחסית אבל סביר.

**עריכה: לגבי הזמני סוללה עכשיו נזכרתי לא יודע כמה יש לזה של או במדוייק למכשיר שהצעתי אבל למכשיר שלי יש זמן של ניגון רצוף של 2 שזה אומר פול וליום למשך 3 וחצי שעות + מסך מואר ומעבד שעובד הכי חזק שלו כי זה סרט ברזולוציה מוקטנת, שאגב עובד חלק לגמרי.

אני מעריך שהמכשיר שהצעתי דווקא יהיה יותר חזק ובכל מקרה יש מטען שתוך שעה וחצי - שעה ייטען את זה מעולה. הבטרייה בכללי ללא שימוש אינטנסיבי ורצוף מחזיקה לכמה ימים נגיד פה 10 שירים שם 5 שירים מחזיק איזה 3 ימים. מה שכן טוב זה שיש אופציה בזמן שהמוזיקה מתנגננת לכבות את המסך שזה מאוד עוזר כי המסך גוזל הרבה בטרייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

balash

מאיפה צצת לעזזל?

מה הקשר לPDA ולמה שאנחנו מדברים?

איך אתה משווה לעזזל או מנסה להכניס את זה לפה...

ההבדל בזמני סוללה עצום, ההבדל במקום אחסון עצום, האיכות קול למען השם... ועוד הרבה.

והכי חשוב... = HELL NO

לא קשור לגמרי

לא נוח

פוסט מיותר לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מתפלא על הבורות של פורום גאדג'טים איך בנאדם עם תקציב 1400 שח בא ואומר שהוא צריך נגן להכל ומציעים לו נגני MP4 כמו הזן הזה וכל הבולשיט הזה... לאנשים כמוך פותח הת'רד היקר (או במקרה הזה לאח שלך) שבעלי תקציב לקניית גאדג'ט שכזה מגיע משו נורמלי ולא איזה צעצוע עלוב.

עם מה שנתתי לך כאן תוכל להכניס כרטיס של 4GB שעולה בסביבות ה200שח או לקנות כרטיס 1GB פשוט ב80שח. המכשיר הזה מכשיר מעולה שמאפשר העברת קבצים דרך הבלו-טות' והצגת סרטים באורך מלא. אמנם לוקח זמן להעביר סרט של 700 מגה, מניסיון, אבל תוך 4-5 שעות אפשרי להעביר ג'יגה וחצי לכרטיס שזה אומר בלילה לשים על העברת פשוטה פשוט לגרור. שיר זה מעביר תוך 20 שניות חצי דקה. נותן לך יכולת לקרוא כתוביות בצורה מובנת ממש קטנה. משחקים ממש מגניבים וחמודים. מסך מגע כמובן, הסבר קצר - אתה פשוט נוגע במסך עם כל דבר שהוא והוא קולט תנגיעה ואיפה שנגעת אם זה עם העט הנלווה או האצבע במקרה שלי... זה באמת מכשיר די טוב יחסית לPDA לילד אני משתמש במכשיר יותר חלש אבל מספק אותי לשירים וסרטים\סרטונים. אם משקיעים 1400 שח בקניית מכשיר מולטימדיה עדיף אחד כזה או לפחות משו בסגנון ולא איזה מכשיר בעל סגורה מרובעת פשוטה מדי. המכשיר הזה הוא ממש כמו מחשב קטן זה מאוד כיף שיש כזה בכיס יש לו חיבור רגיל לאוזניות ורמקול מובנה אמנם חלש יחסית אבל סביר.

**עריכה: לגבי הזמני סוללה עכשיו נזכרתי לא יודע כמה יש לזה של או במדוייק למכשיר שהצעתי אבל למכשיר שלי יש זמן של ניגון רצוף של 2 שזה אומר פול וליום למשך 3 וחצי שעות + מסך מואר ומעבד שעובד הכי חזק שלו כי זה סרט ברזולוציה מוקטנת, שאגב עובד חלק לגמרי.

אני מעריך שהמכשיר שהצעתי דווקא יהיה יותר חזק ובכל מקרה יש מטען שתוך שעה וחצי - שעה ייטען את זה מעולה. הבטרייה בכללי ללא שימוש אינטנסיבי ורצוף מחזיקה לכמה ימים נגיד פה 10 שירים שם 5 שירים מחזיק איזה 3 ימים. מה שכן טוב זה שיש אופציה בזמן שהמוזיקה מתנגננת לכבות את המסך שזה מאוד עוזר כי המסך גוזל הרבה בטרייה.

בן אדם מצחיק

ושמצחיק אז צוחקים :lol: :lol: :lol:

בן אדם אתה בעצמך לא יודע מה המכשיר שווה חחח

למה לא ליקנות עם נגן וזהו גם יכל להיתקשר

לAUDIO A2 שלי יש מעבד יותר חזק מזה חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מה שנתתי לך כאן תוכל להכניס כרטיס של 4GB שעולה בסביבות ה200שח או לקנות כרטיס 1GB פשוט ב80שח. המכשיר הזה מכשיר מעולה שמאפשר העברת קבצים דרך הבלו-טות' והצגת סרטים באורך מלא. אמנם לוקח זמן להעביר סרט של 700 מגה, מניסיון, אבל תוך 4-5 שעות אפשרי להעביר ג'יגה וחצי לכרטיס שזה אומר בלילה לשים על העברת פשוטה פשוט לגרור. שיר זה מעביר תוך 20 שניות חצי דקה. נותן לך יכולת לקרוא כתוביות בצורה מובנת ממש קטנה. משחקים ממש מגניבים וחמודים. מסך מגע כמובן, הסבר קצר - אתה פשוט נוגע במסך עם כל דבר שהוא והוא קולט תנגיעה ואיפה שנגעת אם זה עם העט הנלווה או האצבע במקרה שלי... זה באמת מכשיר די טוב יחסית לPDA לילד אני משתמש במכשיר יותר חלש אבל מספק אותי לשירים וסרטים\סרטונים. אם משקיעים 1400 שח בקניית מכשיר מולטימדיה עדיף אחד כזה או לפחות משו בסגנון ולא איזה מכשיר בעל סגורה מרובעת פשוטה מדי. המכשיר הזה הוא ממש כמו מחשב קטן זה מאוד כיף שיש כזה בכיס יש לו חיבור רגיל לאוזניות ורמקול מובנה אמנם חלש יחסית אבל סביר.

אני מעריך את זה שאתה מנסה לעזור

אבל זה מוגזם מידי כבר..כמו שאמר זה שמעליי אני אקנה כבר טלפון סלולרי ואשמע בו מוזיקה(האמת שיש כבר לאחי K800I אז למה לקנות בכלל נגן)

אז זהו שנגן למשל כמו IAUDIO או קריאייטיב הם הרבה יותר טובים בתור נגנים.בפלאפון או במחשב כף יד שמיועד לכך זה לא אותו הדבר גם הזמן שלו נגמר מהר.

בקיצור זה לא מה שאני מחפש.

תודה בכל מקרה.

עדכון קצר בקשר לנגן ..עדיין לא קנינו אותו ..אנחנו מחפשים מקום נורמלי לקנות אותו לא מקום רחוק כל כך וגם מקום שיחסית נראה אמין (ההורים שלי פשוט לא קונים מהאינטרנט) אז יקח להם קצת זמן עד שהם יקנו.

אבל זה לא משנה כי הם העיקר יודעים בדיוק מה לקנות ולא שומעים לכל מיני נציגי מכירות רמאים.

בכל מקרה תודה רבה לכולם מאוד עזרתם לי ומנעתם ממני לעשות טעויות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...