צריך המלצה לנגן mp3 כולל וידאו תקציב בערך 1400 ש"ח - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לנגן mp3 כולל וידאו תקציב בערך 1400 ש"ח

eli33

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן באג קצת בעייתים

הם לא מחזירים כסף , לרב לא נחמדים , לא מוותרים , חושבים שהם הכי טובים , וצריך תקלה אמיתית כדי לקבל מכשיר חדש

אגב אני היתידדתי עם מנהל הסניף והכל טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מצויין מה שווה המכשיר שהצעתי ומבחינת פונקציות שום נגן לא מסוגל להתעלות עליו. מניסיון עם נגנים ומכשירי PDA נוכחתי להבין כי PDA זה מכשיר מעולה למולטי מדיה. ב1400 קשה מאוד להשיג מכשיר שכזה שכולל גם GPRS (תקשורת סלולרית) אני בכל אופן לא מוצא בשום מקום גם לא באתרים שמוכרים PDA בחו"ל. לדעתי אנשים לא משתמשים בזה כי הרוב לא מתמצאים במחשבים בכלל וקשה להם להתמודד עם מכשיר שכזה. הרבה אנשים גם לא מודעים שה "GPS" באוטו מסוגל גם להעלות שירים\סרטונים\תקשורת אלחוטית מסוגים שונים ובגלל זה הדבר אינו נפוץ. בכל אופן המכשיר שהצעתי מאוד משתלם וקיימות אינסוף אפשרויות למכשירים שכאלו, כל כך הרבה פונקציות במכשירים כאלה קטנים. לדעתי תחסוך ת1400 למשו חשוב כי לא כדאי לבזבז 1400 שח על נגן כאשר יש לך מכשיר סלולרי שתומך בMP3... לעומת זאת כן כדאי להשקיע סכום קטן יחסית כ-200שח~ לקניית כרטיס MEMORY STICK MICRO למכשיר בנפח מקסימלי ככה הוא יוכל להשתמש במכשיר כנגן מדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור לאוזניות רגיל.

גם אני לובש ג'ינסים כמעט תמיד והמכשיר שלי נכנס יופי בכיס. המכשיר המוצע הינו קטן יותר באורך\רוחב אך עבה יותר.שלי דק במיוחד ובעל עיצוב פשוט ביותר.

אני עכשיו דווקא מתעסק איתו ושמתי תוכנה חדשה GS PLAYER שמה, ניתן להחליף סקינים. התוכנה אגב בחינם. ממש הנאה גמורה ממכשיר מולטי מדיה. אמנם אני לא ממליץ לאחיך שלא הכי מבין בזה כי אם אתה ממש לא בעיניינים ולא מסוגל להיכנס אליהם אין לך סיכוי להסתדר עם המכשיר ולהינות ממנו באמת. כדאי לו כמו שאמרתי לקנות כרטיס וזהו לא מומלץ לו לרכוש נגן ב1400 שח כאשר יש לו כבר מכשיר תומך .

סתם לידע כללי הPDA שלי משמש אותי בחוץ כמובן (רוב הזמן אני משתמש ברמקול) וגם בבית כאשר אני מחבר אותו למערכת הקולנוע ביתית שלי זה מכשיר נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא נראה לי שכל ילד בן 10 מסוגל להפעיל מכשירי PDA שיראו מושכים ובעלי מער' הפעלה נורמלית. אז נכון כל ילד יכול למצוא איזה תוכנת WINAMP לPDA וככה להפעיל שירים. לא כל ילד יכול להגיע לתוכנות שעושות את החיים קלות ולא כל ילד יכול להביא את התוכנות האלו. זה שזה נראה לך פשוט זה רק אצלך ככה. כל מי שמסתכל על המכשיר שלי בהתחלה נדהם אבל לאחר שימוש של דקה וחצי זה לא נוח ולא מסתדרים כי צריך לדעת להפעיל אין מה לעשות, צריך לשלוט בזה אחרת השימוש לא יהיה באמת אפקטיבי.

תמונות שלכדתי מהמכשיר כרגע אם תרצה עוד ואתה רציני לגבי זה תאמר לי אני אשמח להראות לך עוד :

dc20030612182745yf5.png

dc20030612182744ip3.png

dc20030612182249iz7.png

dc20030612182522co1.png

היקפי מהמכשיר זה בלתי אפשרי אני שומע סטריאו. המערכ' היא גם למוזיקת סטריאו וגם לסרטים בDVD ב.6.0 ככה שזה לא הכי משנה. העיקר האיכות והווליום. אגב זה לא 5 לוויניים ו1 סאב זה 2 קידמיים 2 אחוריים ו2 מדפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

balash- איזה מכשיר יש לך בדיוק?

וכמה שעות אמרת שהמכשיר הצעת לי משמיע מוזיקה או בדיוק? לא הבנתי כמה שעות זה בדיוק?

ומה אתם אומרים אני כבר מבולבל..נראה מפתה חח

אחי יוכל להפעיל את זה .. זה לא נראה לי כזה בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לך לקנות את המכשיר. תבין זה רק למי שבאמת יש כוח וידע להתעסק עם כל התוכנות של זה. להגיע למצב שהראתי כאן בפורום לקח לי בערך חצי שעה - שעה וזה אחרי שעשיתי את זה יותר מ4 פעמים. בגלל שנגמרת הבטרייה בוינדוס שלי, 2003, אז כל המכשיר מותקן מחדש והכל הלך. אגב אצל מה שהצעתי מותקן 2005 שלא נמחק גם אחרי שנגמרת הבטרייה. בקיצור אני ממליץ לאחיך לקנות כרטיס באמת למה לו להתעסק עם זה.

**עריכה: המכשיר שלי זה סתם מכשיר יפני משו בזול הבאתי 200$ אני מבסוט ממנו לצרכים האלו מאוד. אמנם הוא לוקה בחסר בכל הקטע של הקישוריות וזה - יש לו אך ורק IR (אינפרה אדום שידוע כתקשורת איטית מאוד ולא ניתן להעביר יותר ממגה וחצי בצורה סבירה.) ואין לו בלו-טות' וגם לא WIFI (אינטרנט מובנה) בקיצור מבחינת תקשורת הוא על הפנים אבל הוא זול ונותן ביצועים מספקים מאוד למוזיקה וסרטים מלאים\סרטונים\מערכונים וכו' בכל מקום (שיעורים, הפסקות, יציאות, חברים) זה מה שאני אוהב כל כך בו נותן לך ומוזיקה בכל מקום בכל זמן! זה ממש כיף לראות סרט קומדיה באמצע שיעור לא חשוב.

עם כל זה אני חוזר ואומר שלא כדאי לאחיך לקנות אותו כדי שלא ייסתבך.

סוף עריכה**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה בעצם אומר זה

שאין לו הרבה מקום ביחס לנגן יעודי

שהסוללה שלו על הפנים

שיהיה לו בעיה אם יגמר לו הסוללה

שהוא יסחב עם בלטה

שהאיכות תהיה ירודה

והכי חשוב יותר יקר

אלי בחייך עזוב שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרקוטק צודק.

רק עוד שאלה אחת...

בכמה ה D2 גדול יותר מאיפוד ננו.

כי אני ואחי רגילים ללכת עם איפוד ננו כל הזמן בכיס ואולי עכשיו זה יהיה טיפה יותר גדול..

יש למישהו איזה תמונה או להשוואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...