גזענות מצד הגרמנים ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות מצד הגרמנים ?

Hurricane

Recommended Posts

אני לא רואה ולא קוראת וויקיפדיה כי אינני מוצאת בהם מקור מהימן. מגזינים? בסדר. להגיד מה שאמרת עליי זה כמו שאני אבוא עכשיו ואגיד שכל הבנים מביאים ביד בצוותא ועושים תחרות "מי גומר מהר יותר".

אני קוראת המון, ולא וויקיפדיה, בניגוד אליך, שלא קורא מעבר לכותרות ב-WALLA ושאר צהובונים. יש לי מקורות ישירים בארץ ובחו"ל, אני מתעניינת ושואלת ולא מברברת סתם כמו רבים כאן (נו, מה הפלא שהמדינה נראית כך?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אוי, בדיוק חשבתי את אותו הדבר עליך. כשהוכחתי שאתה טועה אתה התחלת להתבכיין. Go cry, emo kid

הצביעות הזאת של חלק מן הישראלים, להיות המצפון של העולם, לצקצק בלשונם על כולם אך לא להיות מסוגלים לבקר את עצמם פשוט דוחה אותי.

אני לא יכל לבקר את עצמי ? לכי תסתכלי כמה הודעות אחורה.

דיי נשבר לי הזין ממך לכי תעשי פוזות על אבא שלך יא ש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, אילו פניני חכמה... גם אני יכולה לנבל את הפה, זאת לא חכמה. החכמה לדעת איך ומתי.

אם יש לך חברה, אז הפטמות שלה בטח מזה גדולות והמנוש שלה מזה צר כי הפה שלך מזה גדול וה... שלך קטנטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir את סתם ילדת וויקיפדיה שכל היום נוברת שם למצוא מושגים כלשהם ולהתחבא מאחוריהם שבכלל אין לך דעה .כל הזמן מנסה להיות השונה שיראו שאת לא כל היום נמצאת מאחורי מגזיני הרכילות כמו שאר הבנות אלא רואה תוכניות פוליטיקה בערוץ 1 , תמשיכי לראות ולהעשיר את אוצר המילים שלך.

אומנם גם אני לרוב לא מסכים איתה, אבל הלכתם הרבה יותר מדי רחוק, תרגיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה באמת הגזמתם כאן, תרגעו לפני שהמודים יתחילו לחלק באנים.

בכל מקרה בתור אחר שהיה בגרמניה ממש לא מזמן אני יכול להגיד לכם שהם אנשים מאוד מאוד נחמדים, וכן, פגשתי שם די הרבה אנשים אז אני לא מדבר על משהו נקודתי בלבד. תאמינו לי שיש לנו די הרבה ללמוד מהם.

אבל בקשר לאנשים הספציפיים בסרטון האמת לא יותר מדי מפתיע אותי... בזמן השירות שלי יצא לי לראות פלוגה מהצבא הגרמני שבאה להתאמן אצלנו בבסיס ומה שאני יכול להגיד לכם זה שכנראה השירות אצלנו זה משחק ילדים לעומתם, כמות החרא שהם אוכלים ומאכילים אחד את השני זה משהו לא יאמן, אז אם הם בעצמם יוצאים אנשים חארות זה לא יותר מדי מפתיע, ואני עוד מדבר על אימונים בלבד! לכו תדעו מה קורה עם אלה שמשרתים באיזורי קרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האימונים זה הרבה הצגה שנועדה לשבור חיילים כדי להפוך אותם לצייתנים, נקודה. אחרי האימונים הם הולכים להשתכר עם המפקדים שלהם ולבקר בבתי-בושת או לחליפין להכות חיילים צרפתים. בצבא הגרמני גם לא תראו רופאים סטאז'יסטים עתודאים שיעיפו חיילים מן המשרד בטענות שהם "ארטיסטים" שבאו להוציא גימ"לים. היחס מאד נוקשה אך הוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הייתי בגרמניה בקיץ שעבר... (שמינית גמר המונדיאל במשחק של ברזיל :smile1: )

ומה שאני יכול להגיד על הגרמנים, זה שרובם דווקא נחמדים. אולי זה היה בגלל האווירה של המונדיאל ואולי בגלל כל התיירים שהיו, אבל הם היו בסדר גמור.

ד"א הייתי בפרנקפורט ובדורטמונד. (המשחק היה בדורטמונד. איזה איצטדיון רבאק... חלום! ^-^ ... והיו ים ישראלים. כל השורה היו ישראלים, ובקהל בכל מקום אתה רואה דגל ישראל)

רק מה, הם קצת קרים כאלה... והכל אצלם מתוקתק כמו שצריך. לא יודע איך להסביר... נו גרמנים ;)

הכי אהבתי את האיטלקים... מלא אוהדים ולא כמו הגרמנים... כאלה ששמחים ועושים קצת בלגאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לקרוא את התרד ועניין אותי הויכוח הסתמי לדעתי בין VITNIR והוריקן...

אז רציתי להגיד לשניכם שאני בטוח שזה ויכוח סתמי שנובע מאי יכולת הבעה של שני הצדדים בצורה מובנת ומוחלטת, כלומר אתם לא מצליחים להגיד את הדעות שלכם בצורה נכונה. בכל מקרה לא הייתם צריכים לרדת לרמה כזאת... ולא הייתי מצפה את זה מילדה\נערה\אישה - VITNIR שלפחות בת 13... חחחחח אחרי הכל בנות בדר"כ הם עם שונה מאיתנו ותרבות הדיבור שלהם לא רדודה כל כך בדר"כ...!

אז אני יגיד גם את דעתי ותגידו לי אם אני טועה או צודק...

רציתי לפתוח בלאמר שהעם שלנו זה העם הכי גזעני והכי רדוד שיש, אני אומר את זה בצורה ספקולטיבית מכל הכותרות ומבלי סוף סיפורים שאני שומע. אנחנו מדינת גלויות כלומר יהודים שבאים ממקומות שונים בכל העולם - ארה"ב, אירופה המזרחית המערבית, אפריקה הדרומית והצפונית, בקיצור יש כל כך הרבה עדות במדינה הזאת ובכל זאת קיימת גזענות לשמה! למה? אי אפשר להסביר את זה... אולי זה נוצר מהתרבות הישראלית הראשונית שלאחר מלחמה"ע ה-II והגאווה הישראלית שנוצרה לאחר מלחמות ישראל, הראשונות, הפטריוטיזם שנוצר אצל "הצברים" כביכול גרם להם כנראה לסלוד מהאתיופים\תימנים\מרוקאים\רוסים שעלו לארץ וככה נוצרו מחנות מזרחים מול רוסים מול אתיופים אל מול האשכנזי הטהור השוב פעם כביכול "צבר" בדר"כ פולני כביכול מבית "טוב" וכו'...

זה לדור הקיים של המבוגרים לדעתי זה מה שקורה בארץ... ומה שעוד יותר מדהים שקיימת גזענות לא רק בכל העדות אלא גם בכל המעמדות... כלומר גם עשירים

יכולים להתגלות כגזענים בין אם הם תימנים (ויש כאלה חח) ובין אם הם פולנים שלמים...

עכשיו לדור הבא ההרסני הזה שעכשיו גדל, אני מדבר על גילאי 14-20, קיימת גזענות שהם לא מודעים אליה בעליל! כולם גזענים והם לא מודעים לזה... כלומר ישנם סטריאוטיפים פרימיטיביים שנתפסו בחברה של הדור הזה ולא נראה לי שיש דרך להוציא את זה גם בשטיפת מוח. מההיכרות שלי עם אנשים נראה כי 60-70% מהדור הזה שאני מדבר עליו עכשיו הוא כזה גזעני.

אתם דיברתם על האירופאים, ועל הגרמנים בפרט, שאליהם קיימת גזענות בדור הזה גם בגלל יום השואה לדעתי (בחינוך הבית ספרי - גמרניה=היטלר=נאצים... בדר"כ) וגם בגלל התנועה הניאו נאצית שעדיין קיימת ושמידי פעם נשמעים דברים לגביה אם זה בסרטים, ספרות, ובכל אמצעי תקשורת אחר כנראה גרם לגרמניה להיתפס אצל הישראלים בדור שלנו כמין עם עוין ששונא את העם היהודי. אני לא אומר נכון ואני לא אומר לא נכון, מה שבטוח זה שגרמניה נכון להיום היא ההיפך הגמור ממדינה עוינת לישראל ובדר"כ היא מצדדת בנו בסכסוך הערבי-ישראלי ויש קשר ישיר למה שקרה לפני מלחמה"ע ה-II... כלומר הם עכשיו מצדדים בנו כדי שלא נגיד שקיימת אצלהם גזענות מבחינת המדיניות שלהם כלפינו.

סליחה על החפירה אבל היה חשוב לי לשפוך את הדעה הזאת שלי שראיתי שיש כאן נושא שקשור לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר תערכי בבקשה ת - "אבוי" הזה אני שונא מילים כאלה זה גורם לי להתעצבן כל המשפט הזה עיצבן אותי בגלל מילה אחת "אבוי" ודרך-אגב בת כמה את שאת מדברת כמו מורה בת 25 מכוערת שלא הצליחה בחיים...? אני בטוח שאת זה לא המקרה בשיא הכנות... ואני לא צוחק... פשוט הדיבור שלך הוא כזה... תפסיק להיות צינית על כל משפט שני שהולך פה... אני לא יורד עלייך אני מאיר לך (בא' לא בע'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, חבוב, אני מבינה שהורי הילדים הללו לא חינכו אותם אז זה מאד מאד מפתה לעשות זאת בדרכי שלי.

אם אפשר תערכי בבקשה ת - "אבוי" הזה אני שונא מילים כאלה זה גורם לי להתעצבן כל המשפט הזה עיצבן אותי בגלל מילה אחת "אבוי" ודרך-אגב בת כמה את שאת מדברת כמו מורה בת 25 מכוערת שלא הצליחה בחיים...? אני בטוח שאת זה לא המקרה בשיא הכנות... ואני לא צוחק... פשוט הדיבור שלך הוא כזה... תפסיק להיות צינית על כל משפט שני שהולך פה... אני לא יורד עלייך אני מאיר לך (בא' לא בע'...)

זאת אני, ואם יש לך בעיה, היא שלך, לא שלי. אתה מצפה שיקבלו אותך כמו שאתה, נכון? אז הגיע הזמן שאתה וחבריך תלמדו שזה כביש דו-סטרי ואי אפשר רק לקחת וצרייך גם לתת. אי אפשר רק לדרוש כבוד, צרייך גם לכבד. ואי אפשר לצעוק על כל העולם "אנטישמים, גויים שונאים אותנו" ואז ללכת ולהגיד "כל הגרמנים נאצים".

לא מוצא חן בעיניך? אל תקרא. ואם מורות בנות 25 שלא הצליחו בחיים הן שפל המדרגה בשבילך, אז עולמך צר כעולם נמלה (או תלמיד כיתה ז').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים? שיכולים לגדל אותה ועוד עשר כמוה... בחורות כמוה ייגמרו כנשות עסקים ממורמרות שכנראה ימותו מהתקף לב מוקדם... איך אפשר להתאהב בבחורה כמוך?? תצטרכי ללכת למועדון טראנסקסואליים... המצב היחידי שבו תקיימי יחסים אינטימיים עם גבר זה אם הוא יהיה גבר בעל ביטחון עצמי שואף לאפס שכל החיים שלו היה דחוי ע"י החברה... את מנסה להיות אשה עצמאית, חזקה, שולטת ויודעת על מה היא מדברת... לא מותק לא אצלי... אני זה לא HURRICANE ילד שלא מסוגל להסביר את עצמו ולהיות אובייקטיבי... כאן אני מסיים את הדיון איתך לגבי דעתי עלייך... (הסקת מסקנות של 30-45 דקות גג... לא מכיר אותך בכלל..) אני לא יגיב יותר שיהיה לך בהצלחה בחיים אחרי הכל... כולנו יהודים!

עכשיו ראיתי תתגובה שלך בגלל המוד הזה של "בזמן שהגבת הנוסא התעדכן" ואני עורך כאן התוספת:::

אני לא צעקתי על כל העולם אנטישמיים אני טענתי שזה החינוך שחינכו את הדור שלנו אני לא התחנכתי כנראה כי אני לא אחד שהולך עם הזרם לי יש דעה משל עצמי...

מורות בנות 25 שלא הצליחו בחיים וכל מה שהם רוצות זה להפיל תלמיד תיכון זה שפל המדרגה מבחינתי כי זה כל כך רדוד בגלל שכנראה אין להם עיסוקים אמיתיים בחיים חוץ להכשיל תלמידים מסכנים... יש הומלסים שפחות רדודים ממורה שכזאת...

לא מוצא חן בעיני? אני רק ניסיתי לתת לך הארה... אולי באנגלית זה נשמע יותר טוב (OH DEAR...) אבל בעברית זה ממש מקומם לפחות אותי... הציניות החסרת טאקט הזאת את כאילו קוטלת אותי בלי לנסות בכלל להבין אותי קראת שורה וחצי ואת חושבת שאת יודעת הכל לגביי....

העולם שלי הוא לא צר כנמלה כי לי שלא כמו לך יש חברים אני יוצא נהנה מבלה עושה חיים מנצל את גיל הנעורים... ועם כל זה... אני חושב מחוץ למסגרת ובכל זאת בתגובה הגדולה שלי מקודם ניסיתי להסביר את עצמי ולהביע דעה שנובעת ממה שאני רואה סביבי.... אז זהו כמו שאמרתי בהצלחה שיהיה לך HAVE A NICE LIFE & GOOD LUCK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...