גזענות מצד הגרמנים ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות מצד הגרמנים ?

Hurricane

Recommended Posts

וואלה אחרי השורה השניה נשבר לי מה שאין לי.

איך אפשר לאהוב בחורה כמוני? למה שלא תשאל את החבר שלי. אתה זה שנראה לי תגמור כמו תפוד-ספה מדובלל עם יותר שיער על הגב מאשר על הראש. :lol:

שיעממת אותי. אתה לא אקטואלי, לא תמציתי ומבייש את עצמך. זה לא כיף כשחוסכים לי את המאמץ להשפיל. :-\

...ולא, לא כולנו יהודים (בוא ותעשה לי חיים קשים גם בגלל זה, ילדון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אין אין אחרי התגובה הזאת הייתי חייב להגיב ולהוסיף- את מתנהגת בבריונות, מזכירה לי ילדים קטנים כאלה בכיתה ו'... בוא יא מניאק נראה אותך... אם חבר שלך היה רואה את זה אז אני לא כל כך בטוח שהוא היה נדלק בוא נגיד ככה.... אני לא אקטואלי לא תמציתי ומבייש את עצמי??? חחחח ז** שלי.... אףחד פה לא באמת מכיר אותי זה הרעיון של פורומים הרי על זה מושתת האינטרנט אנונימיות מוחלטת... אלא אם כן אבא שלך מנכל חברת האינטרנט שלי ואחיך מנהל האתר אין לך מצב לדעת מי אני ומה אני... כנראה שיש בך המון תסכול ואגרסיות שאת צריכה להוציא, את פשוט באופן סדרתי מחפשת את הילד המסכן חסר חיים שתוכלי להשפיל אותו... אז אני לא ממש כזה... אתה מבינה לא משנה מה תגידי לי זה לא מוזיז לי תשערה על הכף רגל השמאלית... את היא זאת שמביישת את עצמך בכך שאת מוכיחה כל פעם מחדש את היותך מתוסכלת ובעלת ביטחון עצמי נמוך... כנראה שזה מסב לך הנאה לקלל אנשים.... אז רק שתדעי אני לא כזה... אני בנאדם פשוט לא רוצה לקלל אנשים שאני לא מכיר... את מביישת את עצמך בכך שאת יורדת לרמה הזאת.... "(בוא ותעשה לי חיים קשיה גם בגלל זה, ילדון)" טוב בזה מיצינו תתרד מנהלים אפשר לנעול אם את רוצה להמשיך את הדיון המאוד נוקב הזה תפתחי תרד... אני אשמח לספק לך את הביטחון בכך שתרדי עליי וכך אני אלמד עוד אודותייך ואודות אנשים כמוך! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אין אחרי התגובה הזאת הייתי חייב להגיב ולהוסיף- את מתנהגת בבריונות, מזכירה לי ילדים קטנים כאלה בכיתה ו'... בוא יא מניאק נראה אותך... אם חבר שלך היה רואה את זה אז אני לא כל כך בטוח שהוא היה נדלק בוא נגיד ככה.... אני לא אקטואלי לא תמציתי ומבייש את עצמי??? חחחח ז** שלי.... אףחד פה לא באמת מכיר אותי זה הרעיון של פורומים הרי על זה מושתת האינטרנט אנונימיות מוחלטת... אלא אם כן אבא שלך מנכל חברת האינטרנט שלי ואחיך מנהל האתר אין לך מצב לדעת מי אני ומה אני... כנראה שיש בך המון תסכול ואגרסיות שאת צריכה להוציא, את פשוט באופן סדרתי מחפשת את הילד המסכן חסר חיים שתוכלי להשפיל אותו... אז אני לא ממש כזה... אתה מבינה לא משנה מה תגידי לי זה לא מוזיז לי תשערה על הכף רגל השמאלית... את היא זאת שמביישת את עצמך בכך שאת מוכיחה כל פעם מחדש את היותך מתוסכלת ובעלת ביטחון עצמי נמוך... כנראה שזה מסב לך הנאה לקלל אנשים.... אז רק שתדעי אני לא כזה... אני בנאדם פשוט לא רוצה לקלל אנשים שאני לא מכיר... את מביישת את עצמך בכך שאת יורדת לרמה הזאת.... "(בוא ותעשה לי חיים קשיה גם בגלל זה, ילדון)" טוב בזה מיצינו תתרד מנהלים אפשר לנעול אם את רוצה להמשיך את הדיון המאוד נוקב הזה תפתחי תרד... אני אשמח לספק לך את הביטחון בכך שתרדי עליי וכך אני אלמד עוד אודותייך ואודות אנשים כמוך! :)

צודק..

אין מה לעשות Vitnir את אוהבת לתפוס פוזות מאחורי המחשב.

לכי תמצאי מקום אחר להוציא את התסכולים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש נו, תמצאו לכם חדר ותגמרו עם זה. ::)

אני לא זאת שהתחלתי עם הפוזות...

דיי דיי את לא מצחיקה... את סתם ילדת אבו-גבר כזאת שמתוסכלת מהחיים.

וכן אם היה לך טיפה או שהיית מסתכל עמוד שניים אחורה היית רואה שאת התחלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא אם זה היה מעליב, חבל על המאמץ שלך. פגעתי בך, לא פגעת בי, וכנראה שלעולם לא תצליח כי כל הנסיונות שלך להעליב או "לפענך" אותי או להציג אותי כבנאדם מתוסכל ומסכן, פשוט מתנערים ממני כמו מים מלאטקס. עדיף לך שתפסיק להגיב כי אתה מביך רק ורק את עצמך ופעם באה פשוט תחשוב קצת לפני שאתה מגיב. ועם כל ה"את התחלת"... מה אתם בגנון? ההודעה ה-1, בת'רד הזה היתה פרובוקציה. הכללת קבוצה של אנשים וציפית לתמיכה? לא שלי, יש לי חוש צדק ומצפון מפותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים? שיכולים לגדל אותה ועוד עשר כמוה... בחורות כמוה ייגמרו כנשות עסקים ממורמרות שכנראה ימותו מהתקף לב מוקדם... איך אפשר להתאהב בבחורה כמוך?? תצטרכי ללכת למועדון טראנסקסואליים... המצב היחידי שבו תקיימי יחסים אינטימיים עם גבר זה אם הוא יהיה גבר בעל ביטחון עצמי שואף לאפס שכל החיים שלו היה דחוי ע"י החברה... את מנסה להיות אשה עצמאית, חזקה, שולטת ויודעת על מה היא מדברת... לא מותק לא אצלי... אני זה לא HURRICANE ילד שלא מסוגל להסביר את עצמו ולהיות אובייקטיבי... כאן אני מסיים את הדיון איתך לגבי דעתי עלייך... (הסקת מסקנות של 30-45 דקות גג... לא מכיר אותך בכלל..) אני לא יגיב יותר שיהיה לך בהצלחה בחיים אחרי הכל... כולנו יהודים!

עכשיו ראיתי תתגובה שלך בגלל המוד הזה של "בזמן שהגבת הנוסא התעדכן" ואני עורך כאן התוספת:::

אני לא צעקתי על כל העולם אנטישמיים אני טענתי שזה החינוך שחינכו את הדור שלנו אני לא התחנכתי כנראה כי אני לא אחד שהולך עם הזרם לי יש דעה משל עצמי...

מורות בנות 25 שלא הצליחו בחיים וכל מה שהם רוצות זה להפיל תלמיד תיכון זה שפל המדרגה מבחינתי כי זה כל כך רדוד בגלל שכנראה אין להם עיסוקים אמיתיים בחיים חוץ להכשיל תלמידים מסכנים... יש הומלסים שפחות רדודים ממורה שכזאת...

לא מוצא חן בעיני? אני רק ניסיתי לתת לך הארה... אולי באנגלית זה נשמע יותר טוב (OH DEAR...) אבל בעברית זה ממש מקומם לפחות אותי... הציניות החסרת טאקט הזאת את כאילו קוטלת אותי בלי לנסות בכלל להבין אותי קראת שורה וחצי ואת חושבת שאת יודעת הכל לגביי....

העולם שלי הוא לא צר כנמלה כי לי שלא כמו לך יש חברים אני יוצא נהנה מבלה עושה חיים מנצל את גיל הנעורים... ועם כל זה... אני חושב מחוץ למסגרת ובכל זאת בתגובה הגדולה שלי מקודם ניסיתי להסביר את עצמי ולהביע דעה שנובעת ממה שאני רואה סביבי.... אז זהו כמו שאמרתי בהצלחה שיהיה לך HAVE A NICE LIFE & GOOD LUCK

:screwy:

דיי דיי את לא מצחיקה... את סתם ילדת אבו-גבר כזאת שמתוסכלת מהחיים.

וכן אם היה לך טיפה או שהיית מסתכל עמוד שניים אחורה היית רואה שאת התחלת.

נכנס לחתימה.

התחלתי לקרוא את התרד ועניין אותי הויכוח הסתמי לדעתי בין VITNIR והוריקן...

אז רציתי להגיד לשניכם שאני בטוח שזה ויכוח סתמי שנובע מאי יכולת הבעה של שני הצדדים בצורה מובנת ומוחלטת, כלומר אתם לא מצליחים להגיד את הדעות שלכם בצורה נכונה. בכל מקרה לא הייתם צריכים לרדת לרמה כזאת... ולא הייתי מצפה את זה מילדה\נערה\אישה - VITNIR שלפחות בת 13... חחחחח אחרי הכל בנות בדר"כ הם עם שונה מאיתנו ותרבות הדיבור שלהם לא רדודה כל כך בדר"כ...!

אז אני יגיד גם את דעתי ותגידו לי אם אני טועה או צודק...

רציתי לפתוח בלאמר שהעם שלנו זה העם הכי גזעני והכי רדוד שיש, אני אומר את זה בצורה ספקולטיבית מכל הכותרות ומבלי סוף סיפורים שאני שומע. אנחנו מדינת גלויות כלומר יהודים שבאים ממקומות שונים בכל העולם - ארה"ב, אירופה המזרחית המערבית, אפריקה הדרומית והצפונית, בקיצור יש כל כך הרבה עדות במדינה הזאת ובכל זאת קיימת גזענות לשמה! למה? אי אפשר להסביר את זה... אולי זה נוצר מהתרבות הישראלית הראשונית שלאחר מלחמה"ע ה-II והגאווה הישראלית שנוצרה לאחר מלחמות , הראשונות, הפטריוטיזם שנוצר אצל "הצברים" כביכול גרם להם כנראה לסלוד מהאתיופים\תימנים\מרוקאים\רוסים שעלו לארץ וככה נוצרו מחנות מזרחים מול רוסים מול אתיופים אל מול האשכנזי הטהור השוב פעם כביכול "צבר" בדר"כ פולני כביכול מבית "טוב" וכו'...

זה לדור הקיים של המבוגרים לדעתי זה מה שקורה בארץ... ומה שעוד יותר מדהים שקיימת גזענות לא רק בכל העדות אלא גם בכל המעמדות... כלומר גם עשירים

יכולים להתגלות כגזענים בין אם הם תימנים (ויש כאלה חח) ובין אם הם פולנים שלמים...

עכשיו לדור הבא ההרסני הזה שעכשיו גדל, אני מדבר על גילאי 14-20, קיימת גזענות שהם לא מודעים אליה בעליל! כולם גזענים והם לא מודעים לזה... כלומר ישנם סטריאוטיפים פרימיטיביים שנתפסו בחברה של הדור הזה ולא נראה לי שיש דרך להוציא את זה גם בשטיפת מוח. מההיכרות שלי עם אנשים נראה כי 60-70% מהדור הזה שאני מדבר עליו עכשיו הוא כזה גזעני.

אתם דיברתם על האירופאים, ועל הגרמנים בפרט, שאליהם קיימת גזענות בדור הזה גם בגלל יום השואה לדעתי (בחינוך הבית ספרי - גמרניה=היטלר=נאצים... בדר"כ) וגם בגלל התנועה הניאו נאצית שעדיין קיימת ושמידי פעם נשמעים דברים לגביה אם זה בסרטים, ספרות, ובכל אמצעי תקשורת אחר כנראה גרם לגרמניה להיתפס אצל הישראלים בדור שלנו כמין עם עוין ששונא את העם היהודי. אני לא אומר נכון ואני לא אומר לא נכון, מה שבטוח זה שגרמניה נכון להיום היא ההיפך הגמור ממדינה עוינת לישראל ובדר"כ היא מצדדת בנו בסכסוך הערבי-ישראלי ויש קשר ישיר למה שקרה לפני מלחמה"ע ה-II... כלומר הם עכשיו מצדדים בנו כדי שלא נגיד שקיימת אצלהם גזענות מבחינת המדיניות שלהם כלפינו.

סליחה על החפירה אבל היה חשוב לי לשפוך את הדעה הזאת שלי שראיתי שיש כאן נושא שקשור לזה...

עוד אחד שבא לזיין בשכל?

אם אפשר תערכי בבקשה ת - "אבוי" הזה אני שונא מילים כאלה זה גורם לי להתעצבן כל המשפט הזה עיצבן אותי בגלל מילה אחת "אבוי" ודרך-אגב בת כמה את שאת מדברת כמו מורה בת 25 מכוערת שלא הצליחה בחיים...? אני בטוח שאת זה לא המקרה בשיא הכנות... ואני לא צוחק... פשוט הדיבור שלך הוא כזה... תפסיק להיות צינית על כל משפט שני שהולך פה... אני לא יורד עלייך אני מאיר לך (בא' לא בע'...)

אבוי, תצטרך לחיות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אללהה עכשיו הכל מובן היא רוסיה!!! מרוסיה!!! איי אני גאון איך שעליתי על זה... אז תקשיבי לי טוב את באה לכאן ככל הנראה לאחר שחווית בחייך דחייה מהחברה עקב מראה לא כל כך מהמם ובית כנראה קר ובעל מנטליות אירופאית עם חינוך כנראה ממדינה קומוניסטית אז כנראה הושפעת עמוק מאוד... תירשמי לטיפול כמה שיותר מהר אצל פסיכולוג כי לכי תדעי אולי תוך מספר מועט של שנים האופי שלך יהיה בלתי הפיך ותגמרי כאישה בת 30 שהתחתנה עם רוסי ערס שמכה אותה.... אני לא אומר על חבר שלך ספציפית שום דבר אלא על סוג האנשים שכנראה ייתחתנו איתך... פשוט לא יאומן איך פיענחתי אותך בשלוש דקות! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...