גזענות מצד הגרמנים ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות מצד הגרמנים ?

Hurricane

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

so old news

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3388880,00.html

ום לאחר שמשרד ההגנה הגרמני גינה את הסרטון שבו נראה מדריך מורה לחניך במטווח לדמיין שהוא יורה בשחורים בניו יורק שמעליבים את אמא שלו, פוטר מדריך הנשק מהצבא ודרגותיו נשללו. חייל נוסף, שכפי הנראה צילם את הסרטון, עדיין נחקר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם יש כמה גזענים פה לא חסר.

אם אתה באמת רוצה לראות מאות ואולי אלפים מהם צא קצת בחוץ ותסתכל מסביבך ובמראה.

כן אני יודע גם בארץ לא חסר.

אל תאמר שאני גזען סתם כי אני לא כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהגרמנים האלה באמת אנשים רעים .

מגעיל..

כנראה שאתה באמת אידיוט. במה אותו מפקד (שאגב, דרגותיו הוסרו, הוא סולק מן הצבא וננשל מזכויותיו ומענקיו כחייל משוחרר) שונה מן המפקדים והחיילים שצועקים כל היום "להרוג ערבים!"?

כן, כנראה שגם הסבא של חבר שלי, שהציל חבר יהודי שלו בשואה, הוא באמת בנאדם רע ונלוז וצרייך למות מיתה קשה. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיון הסנגוריה הפתטי שלכם לא מונע מהסרטון הזה להתפשט ברחבי העולם... ועדיין כנראה יש שנאה מושרשת בגרמנים, אני לא אומר כל הגרמנים והתופעה קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה באמת אידיוט. במה אותו מפקד (שאגב, דרגותיו הוסרו, הוא סולק מן הצבא וננשל מזכויותיו ומענקיו כחייל משוחרר) שונה מן המפקדים והחיילים שצועקים כל היום "להרוג ערבים!"?

כן, כנראה שגם הסבא של חבר שלי, שהציל חבר יהודי שלו בשואה, הוא באמת בנאדם רע ונלוז וצרייך למות מיתה קשה. :screwy:

משגע אותי לראות איך אנשים כמוך וכמו Classified כל כך אוהבים לרדת על אנשים אחרים באינטרנט. אומרים משהו שאתם קצת לא אוהבים וישר רצים לצעוק אדיוט , מפגר ...

אתם כל הזמן משווים את זה לערבים אבל אתם שוכחים שלא פעם ערבים זורקים עליהם אבנים, מפוצצים להם מכוניות והרבה מאבדים חברים בגללם.

נראה אותך עומדת במחסום כשכל שבוע בא ערבי בניסיון לדקור אותך - מה תאמרי אז ?

בכל מקרה לבנאדם אפס כמוהו הייתי זורק אותו באיזה גטו של שחורים בארצות הברית - הוא בטח ***** להם אחד אחד בשביל שלא ידפקו לו מכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך עומד במוצב בקאבול ועושה סיורים בעיר ומחפש טאליבאנים כמו שהבונדסוור (הצבא הגרמני) עושה ונראה אותך. אתה אומר לי שלישראלים מותר להיות גזענים על ערבים, שיש להם הצדקה, אבל לגרמני אין רק בגלל שהוא גרמני? שמע, או שלכולם מותר להיות גזענים ולשנוא אחד את השני, או שלאף אחד.

נעלבת? למה? כי אתה באמת טיפש? פשוט תודה בטעות שלך ושאתה סתם מחרחר ריב ורוצה להאמין שכלללללללל הגרמנים הם בני בליעל ואתה ושאר היהודים הם קדושים מעונים, גם רוזנשטיין ובני סלע. ואחרי זה, בוא נזרוק אותך בגטו בארה"ב ואז נראה כמה אוהב עולם אתה תחזור משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך עומד במוצב בקאבול ועושה סיורים בעיר ומחפש טאליבאנים כמו שהבונדסוור (הצבא הגרמני) עושה ונראה אותך. אתה אומר לי שלישראלים מותר להיות גזענים על ערבים, שיש להם הצדקה, אבל לגרמני אין רק בגלל שהוא גרמני? שמע, או שלכולם מותר להיות גזענים ולשנוא אחד את השני, או שלאף אחד.

נעלבת? למה? כי אתה באמת טיפש? פשוט תודה בטעות שלך ושאתה סתם מחרחר ריב ורוצה להאמין שכלללללללל הגרמנים הם בני בליעל ואתה ושאר היהודים הם קדושים מעונים, גם רוזנשטיין ובני סלע. ואחרי זה, בוא נזרוק אותך בגטו בארה"ב ואז נראה כמה אוהב עולם אתה תחזור משם.

לא אמרתי (או התכוונתי) שלישראלים מותר להיות גזענים על ערבים, פשוט רציתי להראות לך שזה שונה וזה בכלל לא אותו הדבר.

את סתם קובעת שאני טיפש, את בכלל לא מכירה אותי וזה מעצבן, את סנובית מגעילה שחושבת את עצמה מעל כולם, די נמאס ממך תביני שאת לא הכי חכמה.

אני לא חושב שהיהודים הם קדושים, לא חסר יהודים תחמנים מנייאקים ואני יודע שגם בגלל ההתנהגות שלנו בעולם שונאים אותנו.

תעשי טובה, ראיתי מספיק על הגטו.

מתי תביני שאת לא מגינה פה על הצדק, אלא על הגרמנים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית "סרטים על הגטו" וקבעת דיעה על עם שלם. תגיד לי שזה לא מטומטם... וכן, זה אותו הדבר. החיילים הללו אשר אומנו, נשלחו אח"כ לאפגניסטן. יש חיילים גרמנים ששומרים על שלום בכמה מקומות סכסוך באפריקה וכו'. תאמין לי, שהמחסומים של הרשות זה פיקניק ליד מה שקורה שם אז אתה צודק - זה לא אותו דבר. זה גרוע שבעתיים.

וכן, אני מגינה על הצדק והפעם הצדק עם הגרמנים. זה שבגלל השואה אתה החלטת שעכשיו כל עם צרייך לשבת להם על הצוואר זה לא הופך את זה לנכון. ולמה שאני לא אגן על גרמנים? חבר שלי גרמני ואתמול שכנעתי אותו להגיש בקשה ל"יד ושם" שיונצח כחסיד אומות עולם ואתה, אתה עדיין מאותגר אינטלקטואלית. (תראה, אני אפילו יותר פוליטקלי קורקט ממך :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית "סרטים על הגטו" וקבעת דיעה על עם שלם. תגיד לי שזה לא מטומטם... וכן, זה אותו הדבר. החיילים הללו אשר אומנו, נשלחו אח"כ לאפגניסטן. יש חיילים גרמנים ששומרים על שלום בכמה מקומות סכסוך באפריקה וכו'. תאמין לי, שהמחסומים של הרשות זה פיקניק ליד מה שקורה שם אז אתה צודק - זה לא אותו דבר. זה גרוע שבעתיים.

וכן, אני מגינה על הצדק והפעם הצדק עם הגרמנים. זה שבגלל השואה אתה החלטת שעכשיו כל עם צרייך לשבת להם על הצוואר זה לא הופך את זה לנכון. ולמה שאני לא אגן על גרמנים? חבר שלי גרמני ואתמול שכנעתי אותו להגיש בקשה ל"יד ושם" שיונצח כחסיד אומות עולם ואתה, אתה עדיין מאותגר אינטלקטואלית. (תראה, אני אפילו יותר פוליטקלי קורקט ממך :lol:).

אם אנשים כמוך אי אפשר לדבר.

את מתנהגת כמו ילדה קטנה, תמצאי מקום אחר להוציא את התסכולים שלך על אנשים.

אל תקבעי עובודות לפי איך שנראה לך , או מי שחושב אחרת ממך הוא מפגר ואידיוט.

בכל מקרה את בנאדם מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, בדיוק חשבתי את אותו הדבר עליך. כשהוכחתי שאתה טועה אתה התחלת להתבכיין. Go cry, emo kid

הצביעות הזאת של חלק מן הישראלים, להיות המצפון של העולם, לצקצק בלשונם על כולם אך לא להיות מסוגלים לבקר את עצמם פשוט דוחה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע גם בארץ לא חסר.

אל תאמר שאני גזען סתם כי אני לא כזה.

http://news.walla.co.il/?w=/3850/1092380

כנראה שהגרמנים האלה באמת אנשים רעים .מגעיל..

אתה עדיין בטוח?

על סמך מקרה בודד אתה מכליל את כל הגרמנים כאנשים רעים.

משגע אותי לראות איך אנשים כמוך וכמו Classified כל כך אוהבים לרדת על אנשים אחרים באינטרנט. אומרים משהו שאתם קצת לא אוהבים וישר רצים לצעוק אדיוט , מפגר ...

שים לב מאוד התאפקתי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir את סתם ילדת וויקיפדיה שכל היום נוברת שם למצוא מושגים כלשהם ולהתחבא מאחוריהם שבכלל אין לך דעה .כל הזמן מנסה להיות השונה שיראו שאת לא כל היום נמצאת מאחורי מגזיני הרכילות כמו שאר הבנות אלא רואה תוכניות פוליטיקה בערוץ 1 , תמשיכי לראות ולהעשיר את אוצר המילים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...