אני רוצה לשים משחה טרמית חדשה על המעבד אבל יש עליו מדבקה. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשים משחה טרמית חדשה על המעבד אבל יש עליו מדבקה.

kob27

Recommended Posts

מיקומה של המדבקה הינו בעייתי במיוחד, אבל יש למרוח משחה תרמית על האיזור, גם אם יהיה בידוד מסויים. הבידוד עלול לגרום לעלייה של מספר מעלות בודדות(ברוב המקרים).

ביום השואה השתדלתי לא להגיב כאן, ואני חושב שביום שכזה יש לנו דברים חשובים יותר להתדיין בהם מאשר על תחום זה. בכל מקרה, אני שמח לראות שלא לקחת את עצת אחיתופל שהציעו לך כאן. אל תוריד את המדבקה על דעת עצמך, אלא צור קשר עם החנות ועדיף שתקבל אישור בכתב. כמו כן, אל תסכים לקבל 'לא' כתשובה, כי מדובר בחוצפה שאין כדוגמתה לשים מדבקה באיזור כה רגיש. מעבר לכך, אלא אם כן ישנה אחריות 'מיוחדת' לכל חיים על המעבד, את האחריות על המוצר אתה אמור לקבל מהיצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לגבי יום השואה ואני מתנצל על כך, הייתי צריך לגלות יותר רגישות.

התקשרתי לחנות וכצפוי הם טוענים שכך היבואן מספק להם את המעבד ואם אני אוריד את המדבקה לא תיהיה עליו אחריות, עוד טוען הטכנאי במעבדה של החנות כי אין בעיה לשים משחה טרמית גם על המדבקה וזה מוליך, אני טענתי שעד כמה שידוע לי זה לא מוליך וזה יפגע ביכולת הקירור של המעבד, הוא טען שזה לא נכון, בכל מקרה אני ביקשתי להחזיר את המוצר ונאמר לי שאין בעיה וזה יעלה לי 10% מהמחיר :kopfpatsch: אין גבול לחוצפה (וחשוב לקרוא את האותיות הקטנות לפני שרוכשים משהו), אני אבדוק מאוחר יותר מה ניתן לעשות, אני יוצא לשבוע מילואים אז ביי בינתיים.

:2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצפה שאין כדוגמתה.

כזאת מדבקה דקה בוודאי לא מבודדת לגמרי, אך היא יכולה לגרום וגם גרמה בעבר לעלייה של טמפ'(מת'רדים קודמים עלה שדובר בעלייה מתונה. אם זכרוני אינו מטעני היה גם מישהו שדיווח על טמפ' גבוהות במיוחד בגלל זה).

אני חושב שהגיע הזמן שתתחיל לפעול באיומים. אין שום זכות לשים מדבקה על ה-IHS, שכל תפקידו להוליך את החום טוב יותר עד למשחה התרמית.

תדרוש לדבר עם היבואן ישירות, ואנא ממך ציין את שם החנות כדי שנדע להתרחק ממנה(לא קוראים לה במקרה - gamapc? בעל החנות אוהב לעשות כאלה תרגילים)

עריכה: תהנה במילואים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע. אם יקרה משהו עוד כמה שנים והמשחה תעשה נזק למדקה(לא יקרו מה כתוב עליה) אז אולי הם יעשו בעיות.

אני אומר, תברר אצל היבואן, ואם לא בא לך אז תחזיר לחנות ותקנה במקום אחר. לפי חוק, עד 14 ימים מתאריך הקניה, הם חייבים להחזיר לך את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היתה מדבקה גם על המעבד למעלה כזה כימעט באותו גודל זה המעבד ולא ידעתי למה הוא מגיע ל65 מעלות+ אחרי שהורדתי הטמפרטורה ירדה ל40 -+

ועדין מימשתי את האחריות שלי כמה פעמים על המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה דיון פעם על חנות שעשתה את זה והם הסכימו להסתפק בקבלה.

שוב אני מבקש גם - לציין את שם החנות כדי שנדע להתרחק ממנה.

כמו כן, אין ליבואן או לחנות שום זכות לעשות זאת, ולא צריך לוותר עד שלא מקבלים הסכמה בכתב להוריד את המדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליתר דיוק, החוק אומר שמותר לך להחזיר מוצר תוך 14 ימים בתשלום של 100 שקלים או 5% מערכו, הנמוך מביניהם. בכל אופן 10% זה סותר את החוק.

ועדיין, מנסיון אישי עם היבואן, הוא לא יקבל את המעבד ללא המדבקה, ומכאן ואילך זה עניין של כמה תתעקש עם החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...