אני רוצה לשים משחה טרמית חדשה על המעבד אבל יש עליו מדבקה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשים משחה טרמית חדשה על המעבד אבל יש עליו מדבקה.

kob27

Recommended Posts

המדבקה על גב המעבד כפי שניתן לראות בתמונה

16042007708.jpg

השאלה היא האם זה יפריע לקירור טוב של המעבד? האם כדאי לנסות לקלף את המדבקה בזהירות? והאם אני אמור למרוח משחה טרמית גם על המדבקה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חדש ולא משומש, אבל אם אני אוריד אותו לא תהיה אחריות, אני אתקשר מחר לחנות ואדרוש מעבד בלי מדבקה נראה אם הם יסכימו, במידה ולא איך הייתם ממליצים להוריד, אם בכלל? האם יש הבדל משמעותי בטמפ' עם מדבקה או בלי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום אחי אתה לא יכול להשתמש בזה ככה ולא יכול להיות שהם לא נותנים להוריד את המדבקה מבלי לפגוע באחריות.

המדבקה היא חומר מבודד והחום לא יעבור לצלעות -המעבד יתחמם......(אם המדבקה לא תישרף מהחום)

אחי אתה חייב להוריד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נשמע מאוד בטוח בעצמך, אני אשמח לשמוע עוד תגובות לפני שאני מוריד, מישהו חושב שזה לא משנה כל כך אם המדבקה נשארת? האם יש איזה הוראה מהיצרן שאסור שתיהיה מדבקה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד בזהירות ותשמור אותה צמודה לקבלה של האחריות.

נו תוריד כבר...!

שחכת להוסיף "יורים עליך..." (אם היית ג'ובניק אתה בטח לא מבין ואם עוד לא התגייסת אז... לא משנה), תודה על העזרה הרבה (שיעול... ציני... שיעול) אבל לא נראה לי שאני אוריד את המדבקה לפני שאני מברר עם החנות מחר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ(כמו אצלי) המדבקה בצד השני של המעבד, איפה שלא צריך לשים משחה.

והמדבקה קטנה כך שלא מפריעה...

כמה צדדים יש למעבד שלך? אצלי יש את גב המעבד ושם המדבקה כמו שאתה רואה בתמונה, ושם גם אני אמור לשים את המשחה, ובצד השני יש את הפינים, אז איפה בדיוק מודבקת אצלך המדבקה לא הבנתי. בכל אופן אני אעדכן לגבי התשובה של החנות.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ(כמו אצלי) המדבקה בצד השני של המעבד, איפה שלא צריך לשים משחה.

והמדבקה קטנה כך שלא מפריעה...

כמובן, כי אצלו זה AM2 , מצד שני כולו פינים.

תשובה על השאלה :

שלא תנסה אפילו להוריד אותה !

אם אתה שם משחה טרמית בצורה נורמלית, זה ממש כמעט ולא משנה. גם ככה עם המעבד הזה אתה לא תגיע לתדרים בOC שצריך להיתחשב בכל קקה על המעבד.

תשתדל לשכוח מהמדבקה, היא ממש לא תזיק לך.

עריכה :

הודעת ה-1000 שלי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצד של הפינים אבל היא קטנה והיא באמצע, והיא לא על פינים

בסדר, אני מכיר את זה.

על אין מצב לשים אותה מצד של הפינים, כי כל המעבד הוא פינים.[br]פורסם בתאריך: 16.04.2007 בשעה 22:20:22

תוריד בזהירות ותשמור אותה צמודה לקבלה של האחריות.

נו תוריד כבר...!

כן, וכשחס-וחלילה יקרה משהו למעבד, מה תגיד בחנות, כאשר הם ישאלו, אם אתה בטוח, שהמדבקה הזאת שייכת למעבד הזה ?

ונראה לך שהם יאמינו ? הם יעשו הכל כדי לברוח מהאחריות, ולא משנה עד כמה החנות אמינה וטובה, כי אף ספק לא יחליף להם את המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המדבקה היא של חברת CD-LOG שהיא יבואן חומרה.

ללא המדבקה החנות לא תכבד את האחריות, שכן היבואן בודק את המדבקה בעצמו כדי לזכות את החנות במעבד חדש, ע"פ המספר שעל המדבקה.

2) היא לא תפריע לך וההבדל יהיה לכל היותר 2-3 מעלות לא משמעותיות במיוחד.

3) אין צורך למרוח משחה טרמית על המדבקה, היא לא תהיה אפקטיבית גם ככה.

4 ואחרון) מדבקות לא נשרפות לכל מי שדאג, הן מפלסטיק דקיק ולא מנייר, ועמידות בחום גבוה ככל שתיתן להן במארז ממוצע, עד כ-80 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...