אני רק צריך לדעת איזה UPS מתאים למחשב שלי - התקציב לא רלוונטי כרגע! - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רק צריך לדעת איזה UPS מתאים למחשב שלי - התקציב לא רלוונטי כרגע!

radioded

Recommended Posts

סבבה, זה יותר ברור... [br]פורסם בתאריך: 16.04.2007 בשעה 11:39:34

אה, ועוד שאלה קטנה, אני ארצה לחבר גם את ההארד דיסק החיצוני שלי ל- UPS וכנראה בעתיד אני אקנה כרטיס מסך שתומך ב- DX10 מסדרת R600 של ATI או אולי יותר טוב, האם גם במצב הזה אני יכול להישאר עם 700VA או עם ה- FC825?

מישהו יכול לענות לי על זה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הראו לך כאן בדיוק איך לחשב, נכון?

תבדוק באתרי היצרנים כמה כל רכיב צורך, הכנס גם אותו לחישוב ותבדוק אם זה מספיק.

פשש... אתה ממש אוהב לעזור הא? עשה טובה ואם אין לך כח לעזור אז אל תכתוב בכלל, הבאת לי את הסעיף עם התשובות העצבניות שלך!

לך תוציא את העצבים שלך בשרשור אחר, עזרה ממך אני בטוח לא צריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש... אתה ממש אוהב לעזור הא? עשה טובה ואם אין לך כח לעזור אז אל תכתוב בכלל, הבאת לי את הסעיף עם התשובות העצבניות שלך!

לך תוציא את העצבים שלך בשרשור אחר, עזרה ממך אני בטוח לא צריך!

תשמע - אתה חתיכת חצוף ועצלן ברמות! חבל על המילים שלי...

פראייר מי שבכלל טורח לענות לך. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע - אתה חתיכת חצוף ועצלן ברמות! חבל על במילים שלי...

פראייר מי שבכלל טורח לענות לך. :bash:

תלך כל השרשור אחורה, תראה איך אתה עונה לי על כל שאלה, אני חדש בנושא הזה ולא מבין בו כלום, אין לי מושג איך לחשב את מה שאמרת לי לחשב בלינק שנתת לי ובגלל זה באתי לפה - אחרת כבר הייתי עושה חיפוש בגוגל ומוצא לינק כזה או אחר לבד, אבל כן - יש דברים שאני מעדיף שיאכילו אותי עם כפית מזהב כדי שאני לא אעשה טעויות, כמו שאני אוהב להאכיל עם כפית של זהב את כל מי שמבקש ממני עזרה. ואתה ממש עשית רושם שלא בא לך לעזור לי! כאילו תראה איך אתה מדבר - רושם לי "ראבאק" על שאלות שאני שואל?? ואתה קורא לי חצוף???

עזוב... זה פשוט מיותר כל הויכוח הזה, כימיה כנראה שאין בינינו...

ליאור, כתבתי לך בפרטי, מקווה שאתה מבין

להתראות לכם, ותודה לכולכם על העזרה (בלי יוצא מן הכלל)

עודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה עודד? בהסתכלות לאחור אני רואה שבאמת הייתי "עוקצני" שלא לצורך... היה לי יום עצבני במיוחד!

על זה קבל את התנצלותי הכנה.

עדיין, שתדע איך זה מהצד השני - זה די מעצבן שרק שואלים "איך" ו"למה" או "תחשבו בשבילי" ונותנים את הרושם שאתם לא עושים שום מאמץ למצוא את התשובה בעצמכם. לא טורחים לעשות חיפוש בפורום אם כבר ענו לשאלה כזו ואפילו לא מנסים למצוא אותה לבד בפעם הראשונה.

אם היית מראה איך אתה חושב שצריך לחשב ושואל אם זה בסדר (כמו שאני שאלתי את ליאור) - זה היה כבר עניין אחר.

אם לפחות היית מסביר מה בדיוק אתה לא מבין - גם היה בסדר.

כל מצב אחר הוא לא לעניין - זה שיש פה אנשים שמוכנים להשקיע מזמנם ולענות לא פותר אף אחד מלעשות לפחות מאמץ מינימלי בעצמו.

תודה שהארת את עיניי לגבי עצמי ואני מקווה שגם אתה למדת משהו חיובי מהעניין - בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה עודד? בהסתכלות לאחור אני רואה שבאמת הייתי "עוקצני" שלא לצורך... היה לי יום עצבני במיוחד!

על זה קבל את התנצלותי הכנה.

עדיין, שתדע איך זה מהצד השני - זה די מעצבן שרק שואלים "איך" ו"למה" או "תחשבו בשבילי" ונותנים את הרושם שאתם לא עושים שום מאמץ למצוא את התשובה בעצמכם. לא טורחים לעשות חיפוש בפורום אם כבר ענו לשאלה כזו ואפילו לא מנסים למצוא אותה לבד בפעם הראשונה.

אם היית מראה איך אתה חושב שצריך לחשב ושואל אם זה בסדר (כמו שאני שאלתי את ליאור) - זה היה כבר עניין אחר.

אם לפחות היית מסביר מה בדיוק אתה לא מבין - גם היה בסדר.

כל מצב אחר הוא לא לעניין - זה שיש פה אנשים שמוכנים להשקיע מזמנם ולענות לא פותר אף אחד מלעשות לפחות מאמץ מינימלי בעצמו.

תודה שהארת את עיניי לגבי עצמי ואני מקווה שגם אתה למדת משהו חיובי מהעניין - בהצלחה.

תודה גבר

And no hard feelings

להתראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...