אני רק צריך לדעת איזה UPS מתאים למחשב שלי - התקציב לא רלוונטי כרגע! - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רק צריך לדעת איזה UPS מתאים למחשב שלי - התקציב לא רלוונטי כרגע!

radioded

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. המפרט שלו כבד יותר

2. הנתון הזה (13%) לא אומר כלום - כשיש מתח המחשב שלך ניזון ישירות מהקיר ולכן אין עומס על ה-UPS.

רק ב-UPS מסוג ON-LINE אתה תמיד ניזון ממנו ולא מהקיר.

תנתק את ה-UPS מהקיר ותראה מה העומס אז וכמה זמן הוא מחזיק לך את המחשב בעומס מלא ואם הוא מספיק להוריד אותו בצורה מסודרת.

3. יש לך נוסחה חליפית לחישוב ה- הדרוש? אני אחפש את ההודעה בעניין שראיתי די מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם התעניינות:

מה מציבים איפה בנוסחה (S(va)=cos φ /P(w) ?

אני יודע שרשום:

P(w)=הספק טהור האקטיבי

S(va)=ההספק המדומה

Cosφ=מקדם הספק

אבל אני לא מבין מה זה מה..ואיפה להציב את ההצריכה הכוללת של המערכת.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה של כולם... אני אשמע לעצתך ואחכה לתגובה של ליאור, ומחר אני גם אקפוץ לאופיס-דיפו כי אמרו לי ב- ADVICE שהם עובדים איתם וששם יוכלו לספק לי אל-פסק בהתאם לצרכים שלי (ובטח גם שלהם), פשוט עכשיו אני כבר מבולבל כי שניכם (the coolest ו - tmpusr) עושים רושם שממש מבינים אבל דעותיכם חלוקות! מבחינת תקציב - אין לי בעיה להשקיע באל-פסק טוב כפי שהשקעתי במחשב שלי ובעוד ציוד היקפי כי זה ממש חשוב לי שהכל יהיה חומרה טובה...

שוב תודה לכולכם

עריכה: אם ליאור אומר 700VA אז 700VA... יש דגם מסוים שמומלץ? או שיש רק דגם אחד של 700VA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

700VA בהחלט יספיקו

תוכל לפרט ולהסביר ליאור? אשמח להשכיל בנושא וכך גם יתר המשתתפים פה אני מניח.

אפשר לנחש שאולי ADVICE משתמשים בנוסחת חישוב ש"נוחה" למכירות שלהם אבל ראיתי נוסחאות כמעט זהות במקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש דגם CF של 700VA, אבל אתה יכול לקחת את הCF825 (אתה צריך חיבור COM בלוח אם בשביל לחבר אותו למחשב, אם אין לך אז תקח אל פסק שמתחבר דרך USB).

מה זה חיבור COM? כאילו communication ? ואם כן אז יש כזה דבר אל-פסק עם כניסה לכבל רשת? כי הוא לא החיבור הכי טוב לאינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה צריך חיבור לאינטנרנט?

COM זה SERIAL או RS232.

חיבור בעיקרון עדיף. אתה מחבר את האל-פסק למחשב ע"מ שתיהיה לתוכנה שבאה עם האל-פסק תקשורת איתו, כדי שהיא תדע אם יש חשמל או אין חשמל וכדי שתוכל לראות מה קורה עם החשמל ומה העומס על האל-פסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה צריך חיבור לאינטנרנט?

COM זה SERIAL או RS232.

חיבור בעיקרון עדיף. אתה מחבר את האל-פסק למחשב ע"מ שתיהיה לתוכנה שבאה עם האל-פסק תקשורת איתו, כדי שהיא תדע אם יש חשמל או אין חשמל וכדי שתוכל לראות מה קורה עם החשמל ומה העומס על האל-פסק.

סבבה, זה יותר ברור... [br]פורסם בתאריך: 16.04.2007 בשעה 11:39:34

אה, ועוד שאלה קטנה, אני ארצה לחבר גם את ההארד דיסק החיצוני שלי ל- UPS וכנראה בעתיד אני אקנה כרטיס מסך שתומך ב- DX10 מסדרת R600 של ATI או אולי יותר טוב, האם גם במצב הזה אני יכול להישאר עם 700VA או עם ה- FC825?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט ולהסביר ליאור? אשמח להשכיל בנושא וכך גם יתר המשתתפים פה אני מניח.

אפשר לנחש שאולי ADVICE משתמשים בנוסחת חישוב ש"נוחה" למכירות שלהם אבל ראיתי נוסחאות כמעט זהות במקומות אחרים.

ברמה העקרונית ההספק האמיתי נע בסביבות 60% מההספק המדומה כשאין לך PFC בכלל

כשיש לך PFC אז ההספק האמיתי הוא (ערך ה-PFC) כפול ההספק המדומה

כדי לגלות את ההספק המדומה מתוך ההספק האמיתי מחלקים את ההספק האמיתי בערך ה-PFC (כאשר 1.0 זה 100%)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אתה צודק, כאשר בספקים איכותיים מדובר על סביבות 0.97=PFC ומעלה.

כלומר, לפי החישוב של ADVICE מחלקים ב-0.6 כי ההנחה היא שהספק הוא ללא PFC כלל?

אז אם נציב 0.97 במקום 0.6 נקבל:

((400+50)*1.25)/0.97

Ans = 579.896907216

ואז ברור שגם 700VA יספיק... אני צודק בחישוב שלי?

אם לא, תקן אותי. אם כן, החכמתי - תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...