80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני

huber

Recommended Posts

דריה רק שתדעי לך שהסכם התשלומים הוא הכפרת עוונות של גרמניה

מטורף גרמני ניסה להשמידנו ובעוונותינו הרבים קרתה השואה .

וכאשר מדינת קמה וכל הערבים חברו להשמידנו . גרמניה סייעה לנו בסכומי כסף אדירים (בזה אין ויכוח )

שסייעו לנו לקנות ובעצם גרמו לנו להינצל משואה וגלות שניה , לכן זה תיקון גדול מאוד לגרמניה .

ממש מידה כנגד מידה , היטלר רצה להשמידנו , ולאחר מכן גרמניה הצילה אותנו משואה שניה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נניח והבנתי מה שאמרת, אני אגיד לך שכיום גרמניה היא המדינה היחידה באירופה שתומכת במאבק שלנו כנגד הטרור הפלשטיני ובעוד שבשאר מדינות אירופה, פעילי שמאל מסתובבים עטופים בכאפיות ודגלי פלסטין, בגרמניה הם מנגבים חומוס ומחזיקים דגלי (טוב, הגזמתי עם החומוס, הם חושבים שזה דוחה אבל הדגלים אכן כך). לדרוש שינתנו פיצויים עתה גם לדור שני ושלישי, זאת דרישה סחטנית שפשוט תסיט את כל דעת הקהל בגרמניה רחוק מאד ימינה ולא רק שנאבד תמיכה, גם ניצור גל של אנטישמיות מחודשת.

הקישור לטבלא שנתתי בא מאתר זכרון/הנצחה/חינוך על השואה ומלה"ע ה-2. המספרים נלקחו מרשימות של משרד האוצר הגרמני. אולי גם הם משקרים?

אפרופו, לא יוצא לי מהראש מה ש-nosterdamus אמר לגבי סבתו שהוחלט שתקבל 1800 יורו, ובפועל מקבלת 1300ש"ח. זאת לא גרמניה שגוזרת את הקופון מהתשלומים שלה - זאת ממשלת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אנטי-ארי, אם הייתי אנטיארי הייתי מפרסם של גרמנים כחולדות, כעכברים וכשטנים הרוצים להשתלט על העולם.

מה שכן, אם יפגע מטאור בגרמניה, בו נגיד שאני לא אזיל דמעה. (או בכלל, באירופה, חוץ מצ'כיה).

לא אין קשר לאיורים.

אתה רוצה שכל הגרמנים ישלמו לך על משהו שלא עשו רק כי הם גרמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני לא רוצה את הכסף אלי, אלא למי שמגיע.

התכוונתי לזה פשוט אני מדבר איתך אז אני פונה אליך.

"דבר כזה" זה אם אני עכשיו גרמני ואני אומר "אני רוצה שכל היהודים האלו יתנו לי את הכסף שלהם" כולם היו קופצים בישראל(כרגיל)וצועקים "אנטישמים!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

classified, אבל, שכחת מרכיב חשוב, למקרה ההפוך אין סיבה ואף פעם לא היתה.

אלא אם אתה מתכוון לזה שהרומאים (אופס, יהודים...) צלבו את ישו.

סבבה, הם לא צריכים לבכות אם אני אתאדה פה ואני גם לא מצפה מהם.

בתכלס, אני לא מצפה מאף אחד שיצטער על זה שמדינת תתאדה, חוץ ממי שחיי פה, והיהודים.

כרגע, העולם פחות או יותר לא עושה כלום חוץ מלדבר באוויר, בדומה למה שמכרו את צ'כיה, בעוד שאיראן מתחמשת ובונה לעצמה כמה סוכריות נחמדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...זה שהם לא מורידים עליהם פצצת אטום זה לא אומר שהם לא עושים כלום.

כיום, לפתוח במלחמה נחשב פשע מלחמה (וכל החוקים ה"שטוטיים" הללו שנכתבו מאז מלה"ע ה-2). הם המציאו חוקים מפגרים ועכשיו הם גם מצייתים להם. בו בזמן, הם שמים סנקציות על איראן, מפסיקים עזרה הומניטרית ולא בשבילם נפט.

אותו דבר עשו לצפ' קוריאה ועכשיו היא טוענת שהיא מתפרקת מנשקה הגרעיני. נכון, לפעמים צרייך להפעיל כוח, אבל אומות העולם מסרבות לעשות זאת כי הן יודעות שמלחמה כוללת תגרור אבדן גדול יותר של נפשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מלחמה? אמרתי מלחמה, צריך פשוט להפסיק לזקק להם נפט, כי לאיראן אין מזקקות נפט, להם כבר לא תיהיה ברירה.

יש מספיק מקומות אחרים לקנות נפט מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה, גם זה יבוא. לאט אך יבוא. מקודם רוסיה סרבה לשים על איראן סנקציות, עכשיו היא אפילו אומרת להם להפסיק את הפעילות בכור והעשרת האוראניום. אני בטוחה שבמוקדם או במאוחר יפסיקו לזקק להם גם נפט, אלא שבגלל שמקורות הנפט הגדולים והמלאים ביותר כרגע בשליטת ארה"ב, ויש לה מונופול כרגע על שוק הדלק בעולם, קשה לי להאמין שיפסיקו אי פעם לקנות נפט מאיראן.

העולם מכור לנפט. אני בכלל בעד אנרגיה טבעית. Environmentalism against terrorism

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על השואה כאילו היא אירעה לפני 1000 שנים

62 שנים חלפו כרגע יש ניצולי שואה שעברו את התופת והרצח וכל עוד הם נמצאים עימנו אחריות גרמניה לתת פיצויים

ואני לא מבין מה הבושה בלהיות "אנטי-ארי"

אחרי שהם רצחו את חלק מעמנו השמידו בצורה האכזרית ביותר ילדים הכניסו בראש אנשיהם שהארי זה השולט

אז מי לא "אנטי ארי" ? (שאלה בלי כוונה שתענו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...