Epic Movie לא סתם קוראים לו ככה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Epic Movie לא סתם קוראים לו ככה

anatoli

Recommended Posts

אהלן חברים,

מאז שהתגייסתי אין יל הרבה מדיי זמן פנוי, אבל כשאני בבית אני אוהב להתפנק באיזה סרט או שניים. בין הסרטים שיצא לי לראות הסופ"ש הזה היה הסרט Epic Movie. בקצרה, פארודיה על סרטים אחרים בסגנון מת לצעוק.

איך הסרט? מעולה! אולי אין לו את המקוריות שהייתה למת לצעוק הראשון כשהוא יצא כי הרעיון כבר לא חדש, אבל ללא כל ספק אחד הסרטים המצחיקים ביותר שראיתי כבר הרבה זמן. ההומור בחלקו הגדול לא חכם במיוחד, אבל בשביל לפרוק קצת לחצים אין כמו זה.

פשוט לא להאמין כמה להקות וכמה סרטים מקבלים בראש בסרט הזה!

Narnia, Snakes on a plane, The Da Vince Code, Charlie And The Chocolate Factory, Punked, MTV's Kribs, Click, Mission Impossible, Harold and Kumar go to white castle, X-men, Borat, , Pirates of the Carrebian, Pussicat Dolls, P-Diddy, Flavor Flave

ויש עוד הרבה קטעים מטורפים כמו אמא של סטיפלר, סופרמן חוזר, הארי פוטר, ועוד הרבה אחרים.

כן, זה סרט עם הומור שלא כולם יאהבו. בדיוק כמו "מוכרים בלבד" חלק יחשבו שהסרט מפגר וחלק יחשבו שהוא קורע. אני, בדיוק כמו מוכרים בלבד, אהבתי. ממליץ לכולם לפחות לנסות!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, הומור מאוד מסוים שלא כולם יאהבו. אני אישית נהנתי מכל רגע! ובבקשה, אנשים, אם ראיתם ולא אהבתם לא צריך לבוא ולהגיד "חרא סרט" זה לא מועיל לאף אחד. סך הכל רציתי להמליץ לאנשים על סרט שלדעתי הוא מצוין ולא זוכה לשום חשיפה (אני לפחות לא ראיתי - מצד שני אני בצבא).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי בו וגם אני אהבתי אותו כמו גם אץ מוכרים בלבד.

הדבר היחידי שהיה מעצבן זה שהם חרשו על הקטע הזה שהיא חוזרת על כל דבר שהיא אומרת כמה פעמים בסרט עד שזה יוצא מכל החורים.

מומלץ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזכור סרטים אחרים זה לא פארודיה, בוודאי שלא מצחיק. למרבה הצער זה כל מה שEpic Movie עושה ב66 דקות זוועתיות במיוחד, ואפילו זה יותר מדי זמן בשביל סרט שדוחף בדיחות היפ-הופ בכל הזדמנות ומותח אותן עד אין קץ :-\

הוא "זכה" בממוצע 2% אצל Rotten Tomatos (מה שנחשב רקוב במיוחד). והאמת? חייבים להודות שהביקורות הרבה יותר מצחיקות מהסרט עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל רציתי להמליץ לאנשים על סרט שלדעתי הוא מצוין ולא זוכה לשום חשיפה (אני לפחות לא ראיתי - מצד שני אני בצבא).

Anatoli.

הוא דווקא מקבל הרבה חשיפה, הוא תמיד מככב ברשימות "הסרטים הגרועים", ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...