טוב סידרתי תבעיה !!! ATI מעולים -_- כרטיס זיכרון הי& - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב סידרתי תבעיה !!! ATI מעולים -_- כרטיס זיכרון הי&

Oranili

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולם רוצים לכאסח את היריב, אבל לא לכולם זה עובד.

ודרך אגב, אין קשר, בין אם יש משחקי DX10 או אין, עדיין לאנשים נמאס לחכות, והם מעדיפים ללכת על משהו לא יקר וטוב (בסיגנון 8800GTS) לעומת R600 שיעלה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מנסה להגיד פה בדיוק? או שאולי אתה מנסה להצדיק את הרגשות אשמה שלך על זה שקנית 8800GTX, ולא חכית ל-R600,

כי עמוק בלב שלך אתה יודע את האמת הכואבת. :'(

הוא ירגיש רגשות אשמה כאשר הוא חיכה לR600 וראה ש HD2900XT 512MB בערך כמו 8800GTX והיה יכול לקנות 8800GTX לפני חצי שנה ולהנות ממשחקי DX9 (בעתיד DX10) על הכי גבוהה .

(ולא HD 2900XTX תהיה גירסת מוגבלת ביותר כמו 8800ULTRA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה 4-5

אפילו יותר.

ובמשחקים הראשונים שיתמכו בו זה יהיה מעין הגדרת ULTRA HIGH נוספת כמו מצב ה - NEXT GEN ב - TOMB RAIDER:LEGEND ורוב המשחק יהיה DX9 רגיל (ועדיין יפה).

יעבור עוד לא מעט זמן עד שנזכה לראות משחקים שמבוססים באופן מלא על DX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו יותר.

ובמשחקים הראשונים שיתמכו בו זה יהיה מעין הגדרת ULTRA HIGH נוספת כמו מצב ה - NEXT GEN ב - TOMB RAIDER:LEGEND ורוב המשחק יהיה DX9 רגיל (ועדיין יפה).

יעבור עוד לא מעט זמן עד שנזכה לראות משחקים שמבוססים באופן מלא על DX10.

זה לא נוגד אחד את השני זה יהיה DX10 "אמיתי" כמו כל משחק אחר שיהיה וזה כמות הזמן אם לא ידחו את המשחק או שיצא פאץ' למשחק קיים לפני זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הוא בכל המשחקים עובד חלק לגמרי? וAA גם חלק?

אני יכלתי לפתור את הבעיה מזמן פשוט החנות שקניתי אנשים דבעים . כמה פעמים אני אמרתי להם שימו כמה כרטיסים אחרים במחשב שלי נראה מה הם יתנו אבל לא הם עצלנים . התכנאי כל דבר בודק לי עם תוכנה .בפעם הראשונה שקניתי את המחשב היה לי ממש תקיעות במשחקים אז התכנאי בדק בבדיקות ראה הכל עובד טוב אז אחרי כמה פעמים אמרתי לו שמע תחליף וזכרונות אני בטוח שזה מזה אותו רגע שהוא החליף התקיעות הסתדרו :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת מי הבוס עכשיו? והיא רוצה לכאסח את המתחרים!

BTW גם ככה לא יהיו לך משחקי DX10 בעוד חודשיים.

כמו שהיא עושה את זה לאינטל עם הקורנו שלהם אה? :lol: :lol: :lol:

חכה ותראה.לפי כל המידע שיש בנוגע לדור הבא שלהם הוא יהיה יקר יותר,חם יותר,גדול יותר פיזית,יצא מאוחר בהרבה וביצועים שווים פחות או יותר.

ולכן לא משתלם בעליל אבל שווה לחכות ולראות מה יקרה בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...