טוב סידרתי תבעיה !!! ATI מעולים -_- כרטיס זיכרון הי& - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב סידרתי תבעיה !!! ATI מעולים -_- כרטיס זיכרון הי&

Oranili

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עובר למחשב של אישתי (שמתי לה X1600) ואבדוק את ההגדרות.[br]פורסם בתאריך: 14.04.2007 בשעה 22:52:42

איך זה מכוון אצלך?

And here is the money shot...

אני מאוד סקרן לדעת! כברירת מחדל זה לא פעיל אני מאוד מקווה שהוא לא פעיל אצלך(תפעיל אותו כמובן) ושזה יפתור לך את הבעיות ;D

אגב, שים לב שיש פס גלילה מימין שמסתיר עוד אופציות למטה (שאתה רואה בתמונה).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה בדיוק הפוך... התחלתי עם היו לי המון בעיות אז עברתי לATI....

היום אני משתמש בX700PRO ואין לי תלונות....

אני לא חושב שאפשר לשפוט חברה על סמך כרטיס מסך אחד ועל סמך בעיה אחת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כן פעיל אצלי. זה לא עוזר גבר כמו שאמרתי שיחקתי כבר בהגדרות האלה הרבה. אבל יש דבר אחד שאם אני משחק איתו הוא לא משנה שום דבר זה נקרא

DISABLE CATALYST A.I תראה תמונה השניה אצלך זה משנה עם אתה מזיז אותו לADVANCED?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה זה נטו עניין של מזל וניסיון אישי. יש אנשים שלא יכולים לסבול את ויש אנשים שלא יכולים לסבול את ATI. אני אישית אוהב את ATI, שלושת הכרטיסים האחרונים שלי היו ATI ונהניתי מכל אחד מהם. היום יש לי 1900XT ואני מבסוט ממנו עד הגג (כשאתה מחבר אותו למחשב טוב הוא גם ייתן לך ביצועים כאלה).

דבר אחד שאתה חייב לזכור, כשאתה רואה טבלאות ביצועים באתר מסוים והכרטיס שלך השיג ציון מסוים, זה בד"כ עם המחשב הכי טוב שיש בשוק באותו רגע, כשאתה מחבר אותו ל 3000+ עם 1GB אתה לא יכול לצפות לאותם ביצועים ברזולוציות גבוהות כי זה פשוט לא יקרה, במחשב עצמו כבר לא יסחב ולא הכרטיס.

בקשר לבעיה שאתה מתאר עם הצלליות וה AA הייתי מציע שתשלח את התמונות ל ATI. כשאני עשיתי את זה עם ה 9800PRO הישן הם ענו לי די זריז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי : 9600PRO= :xyxthumbs:

היה לי :6600GT = :xyxthumbs:

יש לי : X1900XT = :xyxthumbs:

מה שכן, אצל הבחור הזה RONIIIIIII מופעל X6 AA שזה לא ממש להיט בקטע של ביצועים...

שפותח הת'רד ישים את ההגדרות של הCATALYST CENTER שלו ונראה אולי זה גם מופעל על הגדרות גבוהות מדי....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר כנראה שיש לבחור כרטיס תקול או משהו תחליף .

אולי ההגדרות שהוא הגדיר בדריברים גבוהות מדי ולכן יש תקיעות.

תקח מאיזה חבר עוד סטיק של 1 G תחבר ותבדוק מה קורה ?=אם עדיין יש בעיות כרטיס דפוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי עליו

ותוכנת בדיקה הכרטיס תקין

ודבר שני ההגדרות על DEFUALT

לא נגעתי בהם .

דבר שלישי הדרייבר מעודכן

דבר רבייעי

אני מביא יום רביעי נבדוק מה יהיה

תודה על התגובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה? תסמן בכל האופציות האפשריות (כולל AA, AF, וכו') LET THE APPLICATION DECIDE, ואז פשוט תגדיר בכל משחק בעצמך את ההגדרות שבהן הוא רץ ללא תקיעות (לא כולל סצינות מורכבות במיוחד כמו למשל פיצוצים או כמות קיצונית של יחידות על המסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...