סגריות. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סגריות.

B@By-KiLLeR

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה עדיף? אלה דברים שונים לגמרי... לגבי נרגילות, שימו חלב במקום מים, פשוט ע-נ-ק.

זה כ"כ לא עושה הבדל, הסיפור על החלב ועל זה שזה ממסטל או לא יודע מה זה סתם שטויות שמישהו המציא פעם - הדבר היחיד שחלב אולי עושה זה את העשן יותר סמיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Textלכל יפי הנפש ששונאים סגריות ואת הריח שלהן שיסתמו את הפה..... לא נעים..... אז עופו לי מהעניים!

סגריות זה דבר של טעם או שאתה אוהב או שלא ואם אתם לא אז תתרחקו אף אחד לא מבקש שתדאגו לי לבריאות או שתרדו לי לחיים........

כל הסכנות כבר ידועות וכמה שלא תזיינו את השכל זה לא יזיז לאף אחד שמעשן תתמודדו עם העובדה שיש אנשים שמעשנים ותסתמו את הלוע!!!!!!!! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :bash: :bash: :bash::nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N@MO, התבטאויות כאלה לא מתאימות לפורום הזה, לא מצליח להתבטא בצורה יפה ונורמאלית, אל תתבטא!

אם היית טורח לקרוא את החוקים היית שם לב לשורה הזאת:

"שמור על שפה נאותה ועזור לנו לשמור על רמתו הגבוהה של הפורום, הן בפן המקצועי והן בפן התרבותי."

אז אנא ממך... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Textלכל יפי הנפש ששונאים סגריות ואת הריח שלהן שיסתמו את הפה..... לא נעים..... אז עופו לי מהעניים!

סגריות זה דבר של טעם או שאתה אוהב או שלא ואם אתם לא אז תתרחקו אף אחד לא מבקש שתדאגו לי לבריאות או שתרדו לי לחיים........

כל הסכנות כבר ידועות וכמה שלא תזיינו את השכל זה לא יזיז לאף אחד שמעשן תתמודדו עם העובדה שיש אנשים שמעשנים ותסתמו את הלוע!!!!!!!! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :bash: :bash: :bash::nono: :nono:

כל עוד אתה זה שמעשן, את זה שמוזמן לפרוס כנפיים. רוצה להרעיל את עצמך? תעשה את זה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח ללב אחי... קח לריאות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עדיף? אלה דברים שונים לגמרי... לגבי נרגילות, שימו חלב במקום מים, פשוט ע-נ-ק.

זה כ"כ לא עושה הבדל, הסיפור על החלב ועל זה שזה ממסטל או לא יודע מה זה סתם שטויות שמישהו המציא פעם - הדבר היחיד שחלב אולי עושה זה את העשן יותר סמיך.

אני לא יודע על מה אתה מדבר, אבל אני מדבר מנסיון, אז אף אחד לא "המציא" שום דבר ואל תגיד דברים לפני שאתה בודק, וזה כן ממסטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר, אבל אני מדבר מנסיון, אז אף אחד לא "המציא" שום דבר ואל תגיד דברים לפני שאתה בודק, וזה כן ממסטל.

אני גם מדבר מניסיון ותאמין לי שכבר לא מעט אנשים שאני מכיר ניסו את "הקטע עם החלב" שמה שיצא ממנו זה בערך כלום אחד גדול... רוצה להתמסטל שים וודקה במים :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...