סגריות. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סגריות.

B@By-KiLLeR

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו גם אני לא קולט את הקטע של עישון...

מה כל כיף טוב בזה? זה לא לשכב עם בחורה או משהו...

ולא לדבר שזה לא בריא אז למה לעשות את זה? איזה סיפוק יוצא מזה? יענו אני ארס אני גבר עם סיגריה ביד?!

לא תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיפוק יוצא מזה? יענו אני ארס אני גבר עם סיגריה ביד?!

בוא אני יגיד לך כזה דבר, אתה לא יודע אם אני מעשן או לא.

אבל מה הקשר שאם אני עם סגריה ביד אני ערס ? זה בכלל לא קשור, אתה יודע כמה ילדים מעשנים שהם לא מנסים להראות את עצמם ולהיות ערסים והם אפילו לא קרובים בקצת.

ואיזה סיפוק יוצא ? כל עוד אתה לא מנסה אתה לא יודע -על כל אחד זה משפיע בצורה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אסף תסביר להם ;)

כבר הפסקתי לספור ניקוד..

בכול אופן, מי שלא מעשן כמובן שזה ניראה לו מיותר ומגעיל כי אתם לא יודעים להעריך את הטעם של הטבק.

יש הבדל בין לעשן בשביל פוזה ובין לעשן בשביל התענוג שבסיגריה.

אני לא התחלתי לעשן בשביל לעשות רושם על חברים או על בחורות, התחלתי בגלל שיקול אישי שלי.

ואני לא מתחרט על זה ואני לא מתכוון להפסיק כי אני לא מתייחס אל זה בתור משחק כמו רוב האנשים שמעשנים..

ומשהו אחרון, קאמל ג'ו שולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עישנתי לפני איזה שלוש שנים ואז ההורים שלי תפסו אותי היה מאוד מאוד שמח אז עצלינו בבית, אמרתי להם שאני לא יעשן יותר, ובאמת הפסקתי, אבל עכשיו אני מעשן פה ושם, כאילו סתם איזה סיגריה אחת באיזה חודש עם החברים וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שהוא מעשן קאמל... ובכלל למי שמעשן

כנסו לפה

אני בחיים שלי לא יעשן, לפחות זה מה שנראה לי כרגע...

אני פשוט לא צריך את זה, זה יהרוס לי את החיים, זה מסריח, מגעיל (ככה נראה לי...), ועולה המון כסףףףף (כסף שמצטבר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

כנסו לפה

שאני אבין, אתה באמת חושב שאני לא מודע לנזקים שזה עושה?

זה שאני מעשן סיגיריות, לא אומר שאני מטומטם(אפילו אם הבחירה שלי לעשן נראית מטומטמת בעינייך), אז אנא ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנסו לפה

שאני אבין, אתה באמת חושב שאני לא מודע לנזקים שזה עושה?

זה שאני מעשן סיגיריות, לא אומר שאני מטומטם(אפילו אם הבחירה שלי לעשן נראית מטומטמת בעינייך), אז אנא ממך.

לא אמרתי שאתה מטומטם פשוט הבאתי לינק למשהו שאני חושב שיעניין מספר אנשים (לאו דוקא אותך)

דבר שני: אתה אולי מודע לנזקים שהעישון עושה, אבל תאמין לי שיותר מחצי מהאנשים שמעשנים כאן, ובכלל, לא מודעים לנזקים המדויקים שגורם העישון... אז אנא ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...